همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
دوستان کسی سایتی رو واسه دانلود فصل 4 میشناسه ؟
چون اکثرا پولی شدن _ سرعتش بالا باشه ممنون میشم
اگرم نمیشه اینجا نوشت تو PM لطف کنید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
تاپیک چه بدجور خوابیده ! :D
من خودم اپیزودهای جدید رو ندیده بودم و حس و حالش نبود ، ولی توی این یکی دو هفته نشستم از اپیزود 2 تا 6 رو دیدم و بد نبود ! درسته اصلاً به سیزن های اول نمیرسه و مشکلات زیادی داره ، ولی به نظرم هرچی جلوتر میره بهتر میشه و داره به جاهای خیلی جالبی میرسه.

S05E06
این دنیای موازی کوچیک و جمع و جور خیلی جالب بود ! کاش یه کم بیشتر نشونش میدادن و چیزهای عجیب غریبش رو می دیدیم.
از مرگ اتا اصلاً ناراحت نشدم. بازیگرش خیلی داغون بازی میکرد ! :D
پیتر هم که دیگه برای خودش یه Observer به تمام معنا شده ! :D فقط کم مونده کچل بشه !
اون بچه کچله هم جالب بود که توی سیزن های قبلی دیده بودیمش. من که حافظه ـم داغونه ولی فکر کنم همون موقع هم بحث کردیم که چقدر شبیه Observer ها هست. احتمالاً یه نمونه اولیه Observer باشه. یعنی مثلاً توی همین سال هایی که سریال در جریان هست این طوری به دنیا اومده و توانایی ها داره و بعد چند صد سال دیگه همه انسان ها کم کم این شکلی شدن و تبدیل به کچلان توانمند شدن ! :D
ولی کلاً این سیزن خیلی سوتی و مشکلات داره. مهم ترینش همین Observer ها هستن که هرکدوم یه سوپرمن محسوب میشن ولی هنوز نتونستن اینا رو دستگیر کنن یا از بین ببرن. یعنی مثلاً نمیشه 5 تا Observer با هم بیفتن به جون اینا ؟! :D باید هی یکی یکی ظاهر بشن و یه تیر بخورن و نفر بعدی بیاد و ... !

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
یعنی مثلاً نمیشه 5 تا Observer با هم بیفتن به جون اینا ؟! :biggrin1: باید هی یکی یکی ظاهر بشن و یه تیر بخورن و نفر بعدی بیاد و ... !

Last edited by a moderator:

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
دیگه خیلی طولانی شده من خسته شدم از سیزن 4 به بعد دیگه حسش نبود ببینم.
در حال حاضر دارم flashpoint + nikita + beauty and the beast رو دارم دنبال میکنم
[h=2][/h]

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دیگه خیلی طولانی شده من خسته شدم از سیزن 4 به بعد دیگه حسش نبود ببینم.
دیگه هر مشکلی این سریال داشته باشه خداییش خسته کننده نیست! شما سلیقت طوری بوده باهاش حال نکردی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
s05e10
وای چقدر خدا تموم شد این قسمت!
اصلا این سپتمبر چرا مو درآورده؟ اگه مو درآورده چجوری بقیه نمیدونستن که مغزش تغییر کرده؟
فقط 3 قسمت دیگه مونده:(

S05 E09
خیلی ضعیف بود.
شوخی میکنی دیگه؟؟؟؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چند روزیه که دارم سریال 2 فصلیه Drak Angel رو میبینم .
سریالی که یکی از سازنده های اصلیش " جیمز کامرون " ـه
با دیدن این سریال به نکات بسیار جالبی درباره یعضی از سریالهای جدید پی میبرید .
از جمله در اپیزود 13 از فصل 1 این سریال چیزی رو میبینین که اگر قبلش تو فرینج دیده باشیدش ، شاخ در میارید .
تکنولوژی کچلها و حالت کلی حرکات و چشم های ورقلمبیدشون رو دقیقاً از همین Drak Angel دزدیدن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
S05E10
اپیزود خیلی خوبی بود. اون تیکه که Windmark گفت You ... Animals خدا بود ! :D
بخش های مباحثه (!) بین Nina و Windmark خیلی قشنگ بود. قیافه Walter هم بعد از دیدن مرگ Nina خیلی تأثیرگذار بود.
ولی جالب ترین بخش اپیزود همون Donald یا September بود. چقدر معصوم بود توی اینجا ! :((

شاید کلاً نقشه Walter این بوده که همه Observer ها رو دوباره تبدیل به انسان طبیعی بکنه ؟! اولین نمونه هم September بوده که تبدیل به Donald شده. مثلاً قسمت آخر Windmark در حالی که داره میمیره میگه من بالاخره احساسات بشری رو درک کردم و با این احساسات از دنیا خواهم رفت ! خیلی فیلم هندی شد ! :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به یک مورد دیگه ایده دزدیه Fringe از Dark Angel برخوردم :D
اگر قسمت 4 از فصل 2 سریال Dark Angel رو ببینید ، کاملاً متوجه میشید که :
ایده اون بمب میکروبیه که میتونست فقط یه نژاد خاص یا آدمهایی با یک مشخصه مشترک خاص رو هدف بگیره ( همون که درباره اصلیت آلمانیه والتر و نلزی ها بود )
رو به طور دقیق از Dark Angel کپی کردن .
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر