كي بازي dino crisis 3 رو داره؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
سلام دوستان خاهشا كمكم كنيد كسي از شما بازي داينو كريسيس ٣ رو داره؟اين بازي واسه ايكس باكس ١ هست رو ايكس باكس ٣٦٠ اجرا بشه.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
عزیز این داینو کریسیس که شما میگردی دنبالش بیخیلش شو.اصلا با اون شاهکارایی که رو پلی یک بود زمین تا اسمون فرق داره.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
مشكلي نيست داداش ولي بخدا عقده اي شدم از بس دنبالش گشتم و پيداش نكردم ولي هنوز نا اميد نشدم و تا بازيش نكنم ول كنش نيستم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من جایی برای 360 ندیدم.اما میتونی ببری کنسول رو جیتگ کنی و بعد یه چند تا برنامه بریزی تا بتونی نسخه ایکس باکس1 رو روی 360 اجرا کنی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
كسي نيست به ما كمك كنه!باور كنيد صواب اخروي داره

نسخه ps2 اون هم تو اینترنت و هم تو بازار راحتتر پیدا میشه و اگه ps2 هم نداری میتونی با امولاتور بازیش کنی و این بازی سبکش اصلا اونی نیست که فکر میکنی و یه اشغال به تمام معناست.

اگر هم مصری که نسخه xbox1 رو داشته باشی و یه سایت پولی هست برای دانلود با سرعت افتضاح گذاشته بصورت فری که البته این اگه هم اجرا بشه روی جیتگ میشه اجراش کرد تا دستگاه معمولی و بنظرم بیخیالش بشی بهتره چون ممکنه وسط دانلود قطع بشه.

لینک دانلود

Dino Crisis 3 • Xbox Isos • Downloads @ The Iso Zone

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
هیچ ضمانتی نداهر بتونی رو 360 اجراش کنی.من oddworld رو دانلود کردم با ذوق وشوق گذاشتم بازی کنم وسطاش میپرید بیرون .اجرزا نمیشه رو 360.تازه حروف رو هم نشون نمیده!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوستان خاهشا كمكم كنيد كسي از شما بازي داينو كريسيس ٣ رو داره؟اين بازي واسه ايكس باكس ١ هست رو ايكس باكس ٣٦٠ اجرا بشه.

اقا من لینک بازی رو پیدا کردم نسخه NTSC هم هست و رو دستگاه جیتگ شده هم خودم تست کردم و فقط از روی فلش دیسک بازی اجرا میشه و عجیب بود که روی هارد توی لودینگ گیر میکرد و در بازی هم مشکلی نداشت به غیر از اینکه دکمه RB که میزدم بازی هنگ میکرد که چیزه مهمی نبود و نباید این دکمه رو بزنی و تاکید هم دارم من روی دستگاه جیتگ شده تست کردم و روی معمولی به این راحتیها نیست و باید امولاتورش نصب باشه و بازی هم روی دیسک دولایه رایت باشه و در کل خیلی ارزش نداره.

Dino Crisis 3

Netload Serious Filehosting - Netload

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینم

06417884993037638355.jpg

آشنایی با ایکس باکس این تاپیک بخونید