دمو ها و بازی های رایگان ps vita

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من 2تا دمو گرفتم اونقدر خوب بودن که دیگه نیازی ندارم نسخه ی اصل بگیرم
Mod nation racer demo
WipEout Demo
هر کدوم حدود 500 مگ هستن
این بهتزین بازی ویتا متال گیر HD این که بازی ویتا نیست یه بازی واسه کنسول ها که رو ویتا ام زدن
پس بازی اصلی ویتا حساب نمیشه!

سلام دوست من
سر حساب حرف شما رفتم و این 2 تا دمو را دانلود و بازی کردم
در کل Mod nation racer demoخیلی مضخرف و بی کیفیت بود
ولی WipEout خوب بود و فقط یه مرحله 3 لپی بود
در کل ارزش دانلود ندارند :)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلام دوست من
سر حساب حرف شما رفتم و این 2 تا دمو را دانلود و بازی کردم
در کل Mod nation racer demoخیلی مضخرف و بی کیفیت بود
ولی WipEout خوب بود و فقط یه مرحله 3 لپی بود
در کل ارزش دانلود ندارند :)
سلام
خب این نظر و سلیقه ی شماست قرار هم نیست همه دوست داشته باشن این بازی هارو!
Mod nation رو هم رو نسخه ی ps3 بازی کردم هم ویتا مثل هم هستن تنها تفاوتشون اینه که نسخه ی ویتا آنلاین نداره
بازی بدی هم نیست حالا با سلیقه ی شما جور نبوده!
wipeout نسخه ی اصلیش به نظرم اونقدر مپ هاش تنوع ندارند که خیلی بخواد فرق کنه واسه همین من شخصا به دموش راضی شدم
یا حق

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
من امروز از سر بیکاری و بی بازی بودن کل ps store رو روفیدم و همه عنوانهای free رو کشف و دانلود کردم برای دوستان لیستش رو میزارم که هر کس مثل من بود بره و دانلود کنه و از کف حتی برای زمان کم در بیاد >:d<
jet pack joyride (این بازی عالیییه من رو iphone تجربش کرده بودم)
everybody,s arcade (این بازی تو بخش ps mobile که شامل چندتا بازیه کارتی و ... میشه که بدک نیست)
Lemmings (این یکی که نیاز به معرفی نداره من که عاشقشم :x)
ballion blitz (این یکی کلا توش فقط سکه طلا میبینید زیادم جالب نیست)
cliff diving
Fireworks
table socer(این سه عنوان هم برای کارتهای AR طراحی شده که نمیشه اسم بازی روشون گذاشت البته بدم نیست)
frobisher says (یه بازی که از همه قابلیتای psvita توش استفاده شده اینم جالب بود)

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
حجم دموي LBP حدود چه قدره ؟
حدوده 1.2 gb چون نسخه ی Trial هستش یعنی کل بازی رو دانلود میکنی بعدش گه بازی رو خواستی به صورت کامل یه فایل چند کیلوبیتی دانلود میکنی و بازی یه جورایی آنلاک میشه...

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,104
نام
آرمان
حدوده 1.2 gb چون نسخه ی Trial هستش یعنی کل بازی رو دانلود میکنی بعدش گه بازی رو خواستی به صورت کامل یه فایل چند کیلوبیتی دانلود میکنی و بازی یه جورایی آنلاک میشه...

يعني نسخه كامل هم 1.2 گيگ هستش ؟

قيمتش چنده ؟

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
اقا سونی یه حرکت زده در حد تیم ملی از این به بعد هر هفته یه بازیه مجانی میزاره تو PS MOBILE که از امروز شروع کرده و اولین عنوانش SAMURAI BEATDOWN حجمش هم 63MB.

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
اقا سونی یه حرکت زده در حد تیم ملی از این به بعد هر هفته یه بازیه مجانی میزاره تو PS MOBILE که از امروز شروع کرده و اولین عنوانش SAMURAI BEATDOWN حجمش هم 63MB.
عزیز شما تو کدوم ریجن و استور این بازیرو رایگاه داری تو ukکه 0.79 پوند قیمتشه/:)

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دموی بازی soul sacrifice واقعا 1.2 گیگ می ارزیدشیش مرحله از خط داستانیش باز بود.5 مرحله دیگه هم داشت که جدا از خط داستانی بنظر میرسیدند.

تنها دمویی بود که ازش پشیمون نشدم.بعد دو ساعت هنوز تمومش نکردم!کم کم دارم شک میکنم که دمو باشه!

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
دموی بازی soul sacrifice واقعا 1.2 گیگ می ارزیدشیش مرحله از خط داستانیش باز بود.5 مرحله دیگه هم داشت که جدا از خط داستانی بنظر میرسیدند.

تنها دمویی بود که ازش پشیمون نشدم.بعد دو ساعت هنوز تمومش نکردم!کم کم دارم شک میکنم که دمو باشه!

جدیییییییی ؟ دموش هست ؟ ایول

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اقا یه سوال دموی بازی سونیک ارزش دانلود داره حجمش 523 مگ هست اگه کسی دانلود کرده بگه:demo:

عجب!برای من 573 مگابایت بود.دوتا چلنج و یه کاراکتر(سونیک) بیشتر باز نبود.

من دوسش دارم میخواستم بخرمش ولی پشیمون شدم چون گرافیک مخصوصا شدر آبش می تونست بهتر باشه اما بنظرم کم کاری کردن.

نسخه کنسولش عالی بود کاش این بهش نزدیک تر بود.اسکرین شاتایی که از دموش گرفتم:

Download File : PS_Vita_Sonic_All_Stars.rar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر