تمامي بازي هاي استراتژيك

سلام بر تمامي دوستان استراتژيك باز خودم
اين تاپيك رو براي اهداف زير باز كردم

1_بحث و گفت وگو پيرامون بازي هاي استراتژيك:cool:

2_راهنمايي يكديگر براي خريد اين بازي ها:confused:

3_جلو گيري از ايجاد تاپيك هاي جدا جدا:biggrin1:

اميدوارم اين تاپيك مورد حمايت مديران قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بچه ها کی انجا No Man's Land بازی کرده ؟!
Rise of Legends هم خیلی بازی جالبی بود !
این کماندوز هم شدیدا باش موافقم !
در کل بازی های قدیمیتر جذاب تر بودن الان تقریبا استراتژی ناب نداریم چیزی ! :D !

mhs jigar

کاربر سایت
Oct 21, 2012
2
تو مایه های بازی مثل سری کماندو یا دسپرادو بازی دیگه ای ساخته نشده؟من عاشق این سبک بازی هستم.ولی چیز جدیدی ندیدم
سلام دوست عزیز
بازیهایی که من تو این سبک مشناسم ایناست :
Commandoes که خودش 4 تا ورژن داره و از صفرم شروع میشه یعنی کماندو , کماندو1 , کمتندو 2 و اخریشم کماندوی 3 که اخر بازیه لامصب :D
دوم Desperados که 1 و 2 و 3 داره که نسخه ی اخریش با نام Hellderados عرضه شد که به نظر شخصی من 1 و 3 قشنگه ولی زیاد از 2 خوشم نیومد
سوم Robine Hood که اونم فک کنم با همون موتور دیسپرادوز ساخته شده البته شایدم اشتباه کنم
ولی بازی دیگه ای تو این سبک نمیشناسم
من خودم دیوانه ی این سبک بازیم
جون عزیزتون اگه کسی بازی دیگه ای تو این سبک میشناسه به منم بگه خیلی تو نت گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد
:(

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
سلام...من که فعلا از وقتی با Company of Heroes (COH آشنا شدم نتونستم دل بکنم ازش الان هم منتظر نسخه ی بعدیش هستم.....بجز این یه بازی بود که مال سال 2004 هستش...با این عنوان که عاشقش بودم :

[h=2]the entente- World War I: The Great War[/h]
یه تاپیک هم واسش زده بودم...آیا کسی هست کمکی کنه به ما؟؟ جزئیاتو عکس هم تو تاپیک هست.

http://forum.bazicenter.com/thread69211/#post2271220

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
بازی Soldier hero of World War 2هم تو مایه های همون کماندوز خودمون بود.تقریبا همون سالا هم منتشر شد بازی بدی نیست.

Soldiers-heroes-of-World-War-2_soldiers2ss01.jpg
Soldiers-heroes-of-World-War-2_soldiers2ss04.jpg

DR.47

کاربر سایت
Sep 29, 2018
1
سلام دوستان من دنبال یک بازی خیلی قدیمی هستم فک میکنم حدود ۱۰ سال پیش ساخته شده یک بازی استراتژیک تو مایه های age of mythology ولی شما تیم روم رو هدایت میکنین و اینکه مثلا کماندار ها و شمشیر زن ها میتونستن تو جنگل های کمین کنن دیگه چیزی ازش یادم نیست کسی اسم بازیو میدونه؟تشکر

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام دوستان من دنبال یک بازی خیلی قدیمی هستم فک میکنم حدود ۱۰ سال پیش ساخته شده یک بازی استراتژیک تو مایه های age of mythology ولی شما تیم روم رو هدایت میکنین و اینکه مثلا کماندار ها و شمشیر زن ها میتونستن تو جنگل های کمین کنن دیگه چیزی ازش یادم نیست کسی اسم بازیو میدونه؟تشکر
praetorians

• Like
Reactions: ROONEY190

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر