[هک]آموزش اجرای CFE 6.60 TN بر روی ویتا

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
خوب بعد از اجرای موفق VHBL بر روی ویتا و اجرای Homebrew بر روی اون با استفاده از PSP Emulator این بار نوبت به اجرای CFW با استفاده از PSP Emulator بر روی ویتا رسید

این CFW همانند CFW های PSP توانایی اجرای فایل های ISO را دارد و در نتیجه شما می توانید از بازی های Pirate شده PSP بر روی ویتا خود استفاده کنید.

این CFW با استفاده از آسیب پذیری در یکی از Mini ها به نام Urbanix اجرا می شود که حدود 3 دلار در استور آمریکا قیمت دارد

این بازی بلافاصله از استور اروپا حذف شده اما شما تا قبل از این می توانستید با لایک کردن fb سونی اروپا این بازی را به رایگان دریافت کنید، این بازی در حال حاضر در تمامی استور ها جز اروپا موجود است پس سریع اقدام به خرید آن نمایید

ابتدا CMA را دانلود کنید: Content Manager Assistant for PlayStation®
سپس OpenCMA را دانلود کنید: Open CMA - Wololo.net /Downloads - View Download

CMA را نصب کنید، سپس به محل نصب CMA رفته و محتویات OpenCMA را در محل نصب CMA اکسترکت کنید
فایل run.bat را اجرا کنید سپس بعد از اتمام کار آن با زدن Enter پنجره آن را ببندید
اتصال خود را از اینترنت قطع کنید ، CMA را اجرا کنید و ویتا خود را به سیستم وصل کنید، بر روی ویتا به قسما Content Manager رفته و از ویتا خود Backup بگیرید

حال از CFE 6.60 TN - Wololo.net /Downloads - View Download فایل اکسپلویت را بسته به استوری که از آن خرید کردید دانلود کنید
فایل دانلود شده را اکسترکت کنید،نتیجه فولدری به نام NPEZ00176 می باشد، به My Documents رفته به فولدر PS Vita بروید به فولدر PSAVEDATA رفته در این زمان:

1-اگر درون فولدر PSAVEDATA باز هم فولدر دیگری قرار داشت به داخل آن رفته و فولدر NPEZ00176 را به داخل آن انقال دهید
2-اگر درون فولدر PSAVEDATA فولدر دیگری قرار نداشت فولدر NPEZ00176 را به داخل همان PSAVEDATA انقال دهید

در Content Manager به قسمت PC To Vita رفته و از آنجا فسمت Application را انتخاب کنید و به قسمت Save رفته و PSP را انتخاب کنید، باید Save بازی Urbanix را مشاهده کنید، آن را انتخاب کنید و شروع به کپی آن بر روی ویتا کنید، در صورتی که پیغامی مبنی بر وجود سیو ظاهر شد، بر روی Overwrite کلیک کنید
Content Manager را بسته، بازی Urbanix را اجرا کنید، سپس در همان اول بازی که اقدام به لود سیو می کند سیو بازی را لود کنید، صفحه سفید می شود و TNMenu لود می شود.

آموزش نصب PSP Filer:

برای نصب PSP Filer کافیست از فایلی که من تهیه کردم استفاده کنید:

Uploadbaz.com: One click file hosting

این فایل را در پوشه NPEZ00176 کپی کرده مجددا با استفاده از OpenCMA سیو بازی را به ویتا منتقل کنید، سپس فایل دانلود شده را پاک کرده و درون ویتا PSP Filer را اجرا و با زدن Yes آن را نصب کنید، PSP Filer آماده است

آموزش انتقال بازی PSP به ویتا:

فایل ISO یا CSO بازی را به یک نام 8 حرفی با حروف بزرگ تغییر دهید، پسوند آن نیز باید با حرف بزرگ باشد، برای مثال: PLATYPUS.ISO یا ABCDEFGH.CSO
فایل را به پوشه NPEZ00176 انتقال دهید سپس با استفاه از OpenCMA سیو بازی را به ویتا منتقل کنید، فایلی که کپی کردید را پاک کنید سپس به PSP Filer رفته و درون ms0 یک پوشه به نام ISO با حروف بزرگ ایجاد کنید، سپس از PSP Filer به درون PSP/SaveData/NPEZ00176 رفته و ISO یا CSO کپی شده را به فولدر ISO ساخته شده انتقال دهید، اکنون به TNMenu قادر به اجرای بازی هست

حتما کپی رو انجام بدید چون اگر ندید هر بار باید بازی رو کپی کنید توی فولدر سیو

به دلیل درخواست:

این عکس از ویتا خودم:
k13xqro3rbjr2gzsn5pa.jpg

اینم فیلم:

[video=aparat;Okl8A]http://www.aparat.com/v/Okl8A[/video]

آپدیت 1:
در TN-B نیازی به استفاده از psp filer نیست خودش به طور خودکار این کار رو انجام می ده
اکسپلویت بازی MH بر روی 1.80 اکنون قابلیت اجرای CFE TN را دارد، نسخه پورت شده ای برای آن منتشر شده
بازی Mad blocker Alpha نیز دارای آسیب پذیری بوده و CFE TN برای آن موجود می باشد

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
خوب بعد از اجرای موفق VHBL بر روی ویتا و اجرای Homebrew بر روی اون با استفاده از PSP Emulator این بار نوبت به اجرای CFW با استفاده از PSP Emulator بر روی ویتا رسید

این CFW همانند CFW های PSP توانایی اجرای فایل های ISO را دارد و در نتیجه شما می توانید از بازی های Pirate شده PSP بر روی ویتا خود استفاده کنید.

این CFW با استفاده از آسیب پذیری در یکی از Mini ها به نام Urbanix اجرا می شود که حدود 3 دلار در استور آمریکا قیمت دارد

این بازی بلافاصله از استور اروپا حذف شده اما شما تا قبل از این می توانستید با لایک کردن fb سونی اروپا این بازی را به رایگان دریافت کنید، این بازی در حال حاضر در تمامی استور ها جز اروپا موجود است پس سریع اقدام به خرید آن نمایید

آموزش تصویری تا دقایقی دیگر...
مشکلی واسمون پیش نمیاد؟مثلا بن نمیشیم؟
من الان رفتم اینجا https://www.facebook.com/SonyPlaystation
حالا کدشو از کجا بگیرم لایکش هم کردم!

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
الان این آموزشی که گزاشتید من انجام بدم ممکنه که بن بشم :d میتونم انلاین بازی کنم بعد هک کردن؟:">
شما خودتون تست کردید؟:)
ممنون:>

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب میشه گفت خبری خوبی برای ما و خبر بدی برای سونی بود چون فروش psp رو کم و همچنین بازی های ویتا کمتر فروش خواهد رفت
خلاصه بگم سونی کم کم داره یک شکست عظیم از 3DS میخوره:))

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خُب برید اول بخرید اون بازی رو تا ور نداشتن :|
بن نمیشه چون مثل
Homebrew از روی یه باگ که داخل خود بازی خای سونی بود این رو ریخته یعنی این طوری بگم اگر سونی بخواد بن کنه باید به خاطر اون باگ بن کنه که نمیشه چون خیلی بازی رو خریدن و خبری از اون باگ نداشتن !
امیدوارم گرفته باشید چی میگم ...

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
الان این آموزشی که گزاشتید من انجام بدم ممکنه که بن بشم :d میتونم انلاین بازی کنم بعد هک کردن؟:">
شما خودتون تست کردید؟:)
ممنون:>

این اموزش از طریق HEN داره Unsinged Code اجرا می کنه و توسط سونی قابل شناسایی نیست و فقط قابل پچ هست، پس آنلاین بازی کنید

اما بحثی که هست سونی توی فرم ویر 1.81 اومد Silent Update رو معرفی کرد، پس بعید نیست یهو بزنه پچش کنه بدون این که شما خبر داشته باشی

پس بهتره که آنلاین نشید باهاش تا بازی اتون پچ نشه

خود من انجامش دادم و مشکلی نداره

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
خوب میشه گفت خبری خوبی برای ما و خبر بدی برای سونی بود چون فروش psp رو کم و همچنین بازی های ویتا کمتر فروش خواهد رفت

آقا شما که اینقدر تابلو نفرت داری از ویتا و اینهمه از شکست ویتا همه جا صحبت میکنی من موندم چرا هی میای تو تاپیک های مربوط به ویتا پست میزاری ؟؟
اصلا نینتندو 3ds خدای هندهلد روی زمین ویتا سوپر بدبخت شکست خورده ok ؟؟؟ حالا خواهشا برو خوشحالیت رو تو تاپیک 3ds که اتفاقا خیلی وقته خاک میخوره انجام بده بزار ما اینجا به کار کنسول شکست خورده خودمون برسیم !!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین

واقعاً تحلیل دندان شکنی بود ! 1 دقیقه سکوت ! مکتب ترول شما چیه ؟ ترولیسم !

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
امیدوارم این روش منجر به یک هک بدون بازی بشه

این روش نمی شه، این روش داره از یک Buffer Overflow توی سیو بازی استفاده می کنه، اساس کارش روی آسیب پذیزی روی سیو بازی هست

تاپیک رو با 3ds vs vita به گند نکشید خواهشا، 3ds بعد از 24 ساعت هک شد توسنت بازی ds و homebrew اجرا کنه، ویتا هم الان داره بازی psp و homebrew اجرا می کنه.
تمام

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
به خدا کسی مجبورت نکرده پست بدی :|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این روش نمی شه، این روش داره از یک Buffer Overflow توی سیو بازی استفاده می کنه، اساس کارش روی آسیب پذیزی روی سیو بازی هست

تاپیک رو با 3ds vs vita به گند نکشید خواهشا، 3ds بعد از 24 ساعت هک شد توسنت بازی ds و homebrew اجرا کنه، ویتا هم الان داره بازی psp و homebrew اجرا می کنه.
تمام
چشم آقا ترول نمی کنیم
ما هم دوست داریم 3DS هک بشه پول بازی نداریم که
من خودم ویتا دارم 3DS هم دارم
بله درسته اما میتونن با یک پچ اینو بدون نیاز به بازی اجراش کنن

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
دادش بن نمیشیم //چون حساب م 64 دلار موجودی داره!
در ضمن این بازی در( Urbanix اجرا می شود که حدود 3 دلار در استور آمریکا قیمت دارد) وجود ندارد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر