قیمت Wii در ایران

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام

این تاپیک توی همه ی انجمن های کنسولهای نسل جدید هست به جز اینجا .

گفتم من هم این تاپیک رو اینجا بزنم .

من نمیدونم قیمت Wii در ایران چنده .

این کنسول پر طرفدارترین کنسول دنیاست . نمیدونم چرا در ایران محبوبیتی نداره .

خوشحال میشم یکی از دوستان لطف کنن و قیمت این کنسول رو در کشورمون بزارن .

قیمت کنسول Nintendo Wii در دنیا : 399 $

nintendo-wii-782291.jpg

یک سوال دیگه هم داشتم : :blushing:

قیمت بازی های Wii چنده ؟ :confused:

قیمت بازی های Nintendo Wii در دنیا : 29$ تا 49$

wiibox1.jpg

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
قیمت رسمی Wii در آمریکا ۲۵۰ دلار هست چون همراهش بازی Wii sports رو داره، در ژاپن که این بازی همراه دستگاه نیست ۳۰-۴۰ دلار ارزونتره. در اروپا هم تقریبا معادل قیمت آمریکا هست.
اما چون تا الان تقاضای Wii بیشتر از تولیدش بوده به صورت غیر رسمی قیمتش به نزدیک ۳۰۰دلار افزایش پیدا کرده.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
چین میشه با 170 180 تومان به پول ایران یک wii بخری البته اگر جایی تونستی پیدا کنی !

این کنسول پر طرفدارترین کنسول دنیاست . نمیدونم چرا در ایران محبوبیتی نداره .
چون ایرانی ها از کنسول بازی فقط گرافیک بازی رو متوجه میشوند و اصلا نمیدونند گیم پلی به چی میگن فقط دنبال کنسولی میگردند که بیشترین گرافیک و داشته باشه و موقع بازی خریدن اولین چیزی میپرسند گرافیک بازی چجوریه ... !!!!!

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
من 13 تا بازی زیر رو یکجا میدم 30 هزار تومن روی dvd hp
اگر کسی میخواد پیغام خصوصی بزاره
فقط تهران و فقط یکجا
wii sport
mortal kombat armageddon
zelda twilight princess
call of duty
rayman
sonic and the secret rings
trauma center second opinion
red steel
ssx blur
medal of honor
pirates of the caibbean
far cry
big brain academy (only for ntsc/uc systems

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
الان کنج رژیون پال میده 450 اما بازی های رژیون ntsj خیلی بیشتر گیر میاد و زبان کنسول زیاد مهم نیست چون بعد از یک مدت تمام گزینه هارو یاد میگیرید و بخاطر همین زیاد مهم نیست و بازی های ntsj روی اینترنت خیلی زیاد هست
کنج بازی کپی میده 15000 تومان در صورتی که پاساژ لباف بازی کپی مالزی 8000 تومان هست
بازیها >> 5 توماان
این بازی ها رایتی هست یا اینکه مالزی هست !؟

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
ببخشید الان wii چه قیمتی هست و شما کجا رو پیشنهاد میکنید که من برم از اونجا wii بخرم؟
این سئوال منم هست.
راستش دیگه از 360 ام دست شستم و دیکه هم قصد خریدشو ندارم چون اصلا نمیتونم دوباره با استرس خرید و ترس از خراب شدنش مواجه بشم .ps3 هم که نمیارزه:cool: واقعا نمیدونم wii چطوره؟ بازیهاش میتونه راضیم کنه؟من 33 سالمه ؟بچگونه نیست؟
خواهشا جواب بدید

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
این سئوال منم هست.
راستش دیگه از 360 ام دست شستم و دیکه هم قصد خریدشو ندارم چون اصلا نمیتونم دوباره با استرس خرید و ترس از خراب شدنش مواجه بشم .ps3 هم که نمیارزه:cool: واقعا نمیدونم wii چطوره؟ بازیهاش میتونه راضیم کنه؟من 33 سالمه ؟بچگونه نیست؟
خواهشا جواب بدید

قیمت وی که دور ور 400 - 350 هزار تومن ! اونجوری که من گیم پلی بازیهاش رو دیدم بیشتر بازیهاش به صورت کارتونی بود ! که بعد از مدتی آدم رو خسته میکنه ! برای شما همون 360 یا PS3 خوب هست.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر