کمک و راهنمایی در بازی اسلیپینگ داگز

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
من نمیفهمم چرا تو این بازی گیر میکنید! تنها مشکلش باگهای رومخش بود!
رمز ها ( پسورد ها - هک ها )
4 رقم غیر تکراری از 0 تا 9 بزنید
قرمز یعنی اون عدد نیست
زرد یعنی جای عدد اشتباهه
سبز هم یعنی درسته
اینو که می دونستم

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
سلام به همه عزیزان تو اوایل بازی اونجا که میر پیش دختر پلیسه میگه text ming فکر کنم منظورش استفاده از تلفنه اینجا باید چی کار کنم چون من بازیم مشکل داره بعضی علامت ها توش نمیاد ممنون

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
زدم Y ولی فایده نداره ...همین طوری وایمیسه تکون هم نمیخوره ... داداش یه راهنمایی مشتی کن..دمت گرم
کاملا برو جلو تا نقظه های رو سرش پر شه .
دیگه نمیدونم باید چی بگم.

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

اینو که می دونستم

خوب دیگه بقیش که کاری نداره.

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی میدونه بعد از این که یه اوت فیت برای سوار کردن دخترا پوشیده باشی چه طور میتونی سوارشون کنی ؟

خیر اطلاعی ندارم بعنی تاحالا این کار رو نکردم.

---------- نوشته در 02:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه عزیزان تو اوایل بازی اونجا که میر پیش دختر پلیسه میگه text ming فکر کنم منظورش استفاده از تلفنه اینجا باید چی کار کنم چون من بازیم مشکل داره بعضی علامت ها توش نمیاد ممنون
نمیدونم کجا رو میگی یه خورده بیش تر بگو ببینم کجایی. (از جزییات و کلیات بگو)

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
نمیدونم کجا رو میگی یه خورده بیش تر بگو ببینم کجایی. (از جزییات و کلیات بگو)
اولا سپاسگذارم به خاطر لطفت
دوما در اوایل بازی اولین مرحله از سپر ابی رنگ در نقشه
در یک مکان ثابت و خلوت یه خونه است که از تعدادی پله اهنی میری بالا بعد با اون خانم پلیسه که اول دست گیرت میکنه بعد اون اقا پلیسه میاد نجاتت میده ، دست میدی !
بعد تو قسمت ابجکت مینویسیه :
text ming
حالا از اونجایی هم که بازی من باگ داره نمیتونم بفهمم دقیقا چه کار باید کنم چون عکس دکمه ها رو نشون نمیده !
این بود که مزاحم شما شدم ؟

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
سلام مجدد
ردش کردم
نمیدونم با چه دکمه ایی ؟
جلو تر 2 تا پلیس میریزن سرم ؟
چه طور و با چه دکمه ایی از دستشون در برم ؟
چون شنیدم یه کاری باید کرد که دست بند بزنیم به پلیس ها

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
والا من نیدونم و یادم نیست چون در همون لحظه هی بهت میگه باید چه دکمه ای رو بزنی.
یعنی این همه بازی کرید گلم
یادت نیست که چه طور باید دست بند پلیس ها رو به خودشون زد .

اساسین پیر

کاربر سایت
Mar 5, 2012
31
نام
فرشاد
اگه با اکس باکس داری بازی میکنی باید A بزنی ...... وقتی خوابوندت زمین یا کمرتو گرفت .------------------------------اون قسمتی که میگه TEXT MING باید بری تو قسمت مسیج موبایل بعد مینگ رو انتخاب کنی و به اون پیام بدی ...... شایدم باید بری تو قسمت کنتکت و مینگ رو انتخاب کنی بعد بهش پیام بدی ... ولی در کل باید به مینگ اس ا م اس بدی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر