Comic Book Character Battle

Emma Frost Vs. Poison Ivy

• مجموع رای دهنده‌ها
    40
  • نظرسنجی بسته شده است .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نتیجه از اون چیزی که فکرشو می کردم خیلی بهتر بوده :D ولی این بنفش های سایت منو از خودشون نا امید کردن :|:D غیر شهاب که فن بویه ( :D ) بقیه می دونن اصا سطح Emma Frost انقد بالاست که حتی از لحاظ وسعت شخصیت پردازی از شاه گل خانوم های گاتهام یعنی کت ومن بهتره :D دیگه Poison Ivy بماند :D تازه از لحاظ زیبایی و اینا هم که بعـــله :D

فرهود این سیاست بچه ها(حداقل من)است که به گلی خانوم رای دادیم:d
من میخواستم فراست نیاد بالا که بعدا بهش توی رقابت با Black Cat رای ندن>:)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من همین الآن یک ایده ناب برای مقایسه به ذهنم رسید

Dr Doom Vs. Magneto

هر دو تاشون هم از لحاظ قدرتی که دارند به هم شبیه اند

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
البته اشكال نداره از اين دوتا كي بياد بالا چون به مراحل ديگه نميرسن:d البته اين مدل نظرسنجي اشكال داره:d چون ممكنه يك طراح يكيو زيباتر بكشه يكي ديگه نه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

Attention! Attention! 1

دوستان عزیز، با توجه به صحبت هایی که با یکی از دوستان (The Name Will Be Revealed Soon! :D) داشتیم، تصمیم گرفتیم که توی تاپیک تغییراتی ایجاد کنیم و با ایده ای جدید به کارمون ادامه بدیم. به همین دلیل بعد از این نظر سنجی، نظر سنجی دیگه ای تا بعد از به پایان رسیدن مسابقات Character Battle سایت، توی تاپیک قرار نخواهد گرفت.
با تشکر از تمامی دوستانی که توی نظر سنجی شرکت کردن و همچنین تمام دوستانی که توی عمر هر چند کوتاه این تاپیک توش فعالیت کردن و نذاشتن تاپیک فراموش بشه.
و همچنین تشکر ویژه از آریا (ِDinosaur)، شهاب (Trunks) و فرهود (Daedalus).

بر خواهیم گشت... اگر خدا بخواهد......

20-8-5-7-18-5-1-20-5-19-2-1-20-20-12-5-15-6-1-12-12-20-9-13-5

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
ببخشید یه زیرخاکی بیرون میکشم:d
کرکتر بتل خیلی وقته تموم شده، x vs y هم که کلا خوابیده... اینجا رو دوباره راه نمیدازید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر