راهنمایی در مراحل Darksiders II

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
من مکان سیوا رو به ترتیب مینویسم:
1:my document
2:my games
3.darksiders 2
4:english
من الان برای امتحان سیوای بازی خودم پاک کردم اما وقتی میرم تو بازی باز از همون سیوا میاره نمیدونم چرا این طوری نمیدونم یک بار بازی پاک کنید دوباره نصب کنید بعد برید سیوا رو تو مکانی که بالا نوشتم بریزید.

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
این کارو کردم مینویسه corrupt save و وقتی روش کلیک میکنم بازی از اول شروع میشه

دوست عزیز من الان بازی تموم کردم و برای امتحان سیوام از داخل بازی پاک کردم و اون سیوایی که برای شما گذاشتم نگه داشتم و ریختم تو محل سیوا اما برای منم از اول میاره نمیدونم شاید مشکل از بازی باشه.

--DARK-MAN--

کاربر سایت
Aug 20, 2012
63
اقا من اینجا گیر کردم مرحله 15 همون جایی که سیاهی همه جارو گرفته باید با نور پاکش کنی !
الان رسیدم به یه جایی که از دهن مجسمه ها اب سیاه میریزه رو زمین !
اینجا

دو طرف رو میرم الان از دهن مجسمه ها اب میاد بیرون !
ولی چیزی نشده هنوز سیاهی جلوم هست نمیتونم برم جلو ! اون بغل هم یه در هست که از اول فقل بوده !

آخرین ویرایش:

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
آقا این غول gardian رو چطوری باید بکشیم اعصابمو خورد کرده اون مرحله اولشو انجام میدم دفعه بعدی گلوله های آتشین پرتاب میکنه اونجا چیکار کنم

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
آقا این غول gardian رو چطوری باید بکشیم اعصابمو خورد کرده اون مرحله اولشو انجام میدم دفعه بعدی گلوله های آتشین پرتاب میکنه اونجا چیکار کنم
سوار اسب شو به طرف پاهاش برو و هم زمان به اون گوی آتشین تیر بزن بعدش می بینی که گوی داره تو هوا میره به تیر زدن ادامه بده تا گویه بترکه و گاردین بر روی زمین بیوفته

Cole Phelps L

کاربر سایت
Nov 27, 2011
3
سلام..
اقا من همون اولش گیر کردم.همون اوله بازی که میگه با اسب برو جلو بعد میرسه به یه در میری تو بعد میگه برو بپر رو دیوار.نمی دونم کجا باید بپرم؟؟؟؟

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
آقا چجوری می شه قدرت ها رو ریستارت کرد که صفر شه یه بار دیگه درست بزنیم؟
چند سری خودش قدرت ها رو ریستارت کرد
اونموقع چیزی حالیم نبود همینجوره زدم

الانم بازی رو تموم کردم لولو هم 22 هست
اگه کسی سیو بازیمو می خواد بگه یه سایت واسه آپلود هم معرفی کنه بزارم

win

کاربر سایت
Aug 22, 2012
4
نام
S
من تازه بازی رو گرفتم ولی با یکی از غول ها مشکل دارم شایدم مشکل از بازی چون که هر چه قدر توپارو بهش میزنم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر