کمک در Lan کردن بازی جنگ های صلیبی1!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام دوستان من در لن کردن بازی جنگ های صلیبی 1(قلعه) با دوستم مشکل داریم ما به هم کام مامونو وصل میکنیم حتی اون پایین هم نشون میده وصل میشویم اما از این به بعدشو بلد نیستیم.

خواهشا کمک کنید:(:(:(

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام دوستان من در لن کردن بازی جنگ های صلیبی 1(قلعه) با دوستم مشکل داریم ما به هم کام مامونو وصل میکنیم حتی اون پایین هم نشون میده وصل میشویم اما از این به بعدشو بلد نیستیم.

خواهشا کمک کنید:(:(:(
دوست عزیز سلام !:love:
کافی که به Control Panel و بعد به Network Connection وبعد روی Connection تون یه کلیک راست بزنید و گزینه Propertises رو بزنید و بعدش گزینه Install و بعد Protocol وبعد NWLink IPX/SPX/NetBIOS Compatible Transport Protocol رو انتخاب کرده و Ok .
بعد از انجام مراحل بالا به بازی رفته و در بخش شبکه Stronghold Crusader (جنگ های صلیبی ) از طریق گرینه IPX/SPX/NetBIOS سی خودتون حالی ببرید !:love::biggrin1:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
واقعا دستتون درد نکنه که به من توجه کردین:love:
اما این کار هایی که گفتین رو باید فرد میزبان انجام بده یا مهمان؟؟؟
یعنی فردی که کارارو ردیف میکنه یا فرد تماس گیرنده که وقتی زنگ میزنه موجب اتصال میشه؟؟؟
در بعد این کارارو باید موقع اتصال بکنی؟؟؟
لطفا کمک کنید!!!:(:love:

nima_009

کاربر سایت
Jun 10, 2008
3
نام
nima
lan kardane janghaye salibi

dadash aval bayad bara har computer ip taeen konid doroste icon e ertebat ra mibini ama bayad computerha hamdigaro roye shabake pyda konan az in rah start-network connection- lan conecction -properties- internet protocol v4.0-properties-har do gozineye pain ro entekhab kon bayad ip adress va deafult gatway yeki bashand 1.1.1.1 ama baraye baghiyeye computerha adade akhar ra yeki yeki ziyad kon -subnet ro khode computer taeen mikone -be jaye preferd dns hamaro 6 va be jaye alternate dns hamaro 7 bezar baraye tamome computerha yeksan hastesh- ok-khoroj-yek computer host mishe tanzimato anjam mide baghiye be oon to bazi join mikonan
gooood luck - NIMA:cheesygri

m110

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3
سلام کمک!!!!!!!!!!!!

سلام کمک!!!!!!!!!!!!
میخوام جنگ صلیبی رو با دوستم از طریق خط تلفن بازی کنم

m110

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3
سلام کمک!!!!!!!!!!!!

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
dadash aval bayad bara har computer ip taeen konid doroste icon e ertebat ra mibini ama bayad computerha hamdigaro roye shabake pyda konan az in rah start-network connection- lan conecction -properties- internet protocol v4.0-properties-har do gozineye pain ro entekhab kon bayad ip adress va deafult gatway yeki bashand 1.1.1.1 ama baraye baghiyeye computerha adade akhar ra yeki yeki ziyad kon -subnet ro khode computer taeen mikone -be jaye preferd dns hamaro 6 va be jaye alternate dns hamaro 7 bezar baraye tamome computerha yeksan hastesh- ok-khoroj-yek computer host mishe tanzimato anjam mide baghiye be oon to bazi join mikonan
gooood luck - NIMA:cheesygri
دِ اومدیو نسازیا ! قانون 26 رو گذاشتی زیر پا ما اینجا فینگلیش نداریم !!:-"
اول اینو ببین :arrowd:
زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع می باشد. البته استفاده از لغات انگلیسی و یا گاها به کار بردن جملات انگلیسی جهت توضیحات اضافی و فهم بیشتر (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد.
دوم حتما یه سر برو اینجا برا خودت می گم :arrowd:
http://www.bazicenter.com/forums/rules.php

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام کمک!!!!!!!!!!!!
اول جفتتون وصل بشین به اینترنت ، بعد برنامه هاماچی رو بگیرید و نصب کنید !
بعد به این room وصل شید با :arrowd:
Network Name == |Razor|SRV
password == 123456
بعد راحت می تونید مثل LAN با هم بازی کنید ! همین :D

DashSia

کاربر سایت
Jul 8, 2008
42
من نفهمیدم شما می خواید لن کنین یا اینترنتی بازی کنین یا با تلفن؟!

لن کردن:
کافی که به Control Panel و بعد به Network Connection وبعد روی Connection تون یه کلیک راست بزنید و گزینه Propertises رو بزنید و بعدش گزینه Install و بعد Protocol وبعد NWLink IPX/SPX/NetBIOS Compatible Transport Protocol رو انتخاب کرده و Ok .
بعد از انجام مراحل بالا به بازی رفته و در بخش شبکه Stronghold Crusader (جنگ های صلیبی ) از طریق گرینه IPX/SPX/NetBIOS سی خودتون حالی ببرید !:love::biggrin1:

تلفن:
ابتدا در قسمت مالتی پلیر وارد modem connection for direct play بشید. بعد یه نفر دکمه ی HOST رو بزنه. بعد نفر دوم که خرپوله و پول اینترنت برای اون میافته:biggrin1:باید شماره تلفن نفر اول رو بنویسه و بعد join بزنه. به این طریق مودم خود بخ خود به طرف دوم زنگ میزنه و به هم وصل میشن و بازی می کنید.

اینترنت:
اول جفتتون وصل بشین به اینترنت ، بعد برنامه هاماچی رو بگیرید و نصب کنید !
بعد به این room وصل شید با :arrowd:

Network Name == |Razor|SRV
password == 123456​

بعد راحت می تونید مثل LAN با هم بازی کنید ! همین :biggrin1:​

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
من این پروتوکل رو ندارم؟؟؟

lurid94

کاربر سایت
May 30, 2013
1
نام
محممـد طاهری
مشکل شبکه کردن سیستم ها در بازی Stronghold Crusader

سلام به همه ی بروبچ گیم
جواب اون عزیزی که مشکل داشت تو شبکه کردن Stronghold Crusader رو مبخوام بدم لطفا شماهم دقت کنید
علت وصل نشدن سیستم ها یا همون join نشدنشون اینه که شما آی پی سیستم هاتون باهم متفاوته و تو یه رنج نیست که بتونه بازی شمارو یه شبکه داخلی تشخیص بده و راحت پیداکنه،حالا اگه روتر داشتین بحث و قضیه متفاوت بود
خوب برای عوض کردن آی پی سیستم هاتون باید آی پی یه سیستم رو عوض کنید اگه سیستاتون بیشتره که همرو*
خب اول از پنجره ControlPanel وارد Network and Internet بشید بعدش Network and Sharing center رو بزنید و واردش بشید
حالا از پنل سمت چپ صفحه گزینه Change Adapter settings رو بزن.روی کانکشن Ethernet کلیک راست کن و بعدش Properties روبزن.
حالا تو پنجره باز شده سر برگ Networking رو بزن.تو منوی کشویی زیرش تو همو صفحه Internet Protocol Version 4 رو انتخاب کن میبینی کلید پایین سمت راست که عنوانش Properties هستش فعال میشه.کلیدو کلیک کن.
تو پنجره باز شده کلید رادیویی Use following ip address رو انتخاب کن.خب حالا فیلد اولتو ک آی پی آدرس هست رو اینجوری پر کن،البته بشرطی که سیستم Host تو با این آی پی باشه : 192.168.1.1

192.168.1.8 هشت رو میتونید با هر عددی عوض کنید مهم سه قسمت اولشه که آی پی ها تو یه رنج قرار بگیرن.
فیلد بعدی هم که Subnet mask نام داره اتومات اینجور پر میشه : 255.255.255.0

فیلد سوم که Default Getway نام داره آی پی سیستم هاستت که : 192.168.1.1 هست باید باشه.اون فیلدهای پایین رو هم بیخیال شو و کلید OK رو بزن.حالا میرسه به مراحل تننظیمات بازیت.وارد بازیی شو
Multyplayer رو انتخاب کن حالا با جفت سیستم هات فیلد اول رو همون مقداری که زیر اون جایی که باید آی پی وارد کنی نوشته Your IP وارد کن.
حالا یه سیستم که باید بعنوان میزبان یا HOST تعریف بشه رو کلید Host بزن.یه چندثانیه بصبر
حالا با اون سیتم دیگه باید JOIN بشی پس کلید join رو بزن.صبرکن تا سیستمت سیستم HOST رو پیدا کنه.حالا انتخابش کن از تو لیستی که جلوت باز شده و از بازی لذت ببر:d

a.s.p

کاربر سایت
Jun 30, 2013
1
مشکل لن کردن بازی stronghold crusader

سلام به همه ی بروبچ گیم
جواب اون عزیزی که مشکل داشت تو شبکه کردن Stronghold Crusader رو مبخوام بدم لطفا شماهم دقت کنید
علت وصل نشدن سیستم ها یا همون join نشدنشون اینه که شما آی پی سیستم هاتون باهم متفاوته و تو یه رنج نیست که بتونه بازی شمارو یه شبکه داخلی تشخیص بده و راحت پیداکنه،حالا اگه روتر داشتین بحث و قضیه متفاوت بود
خوب برای عوض کردن آی پی سیستم هاتون باید آی پی یه سیستم رو عوض کنید اگه سیستاتون بیشتره که همرو*
خب اول از پنجره ControlPanel وارد Network and Internet بشید بعدش Network and Sharing center رو بزنید و واردش بشید
حالا از پنل سمت چپ صفحه گزینه Change Adapter settings رو بزن.روی کانکشن Ethernet کلیک راست کن و بعدش Properties روبزن.
حالا تو پنجره باز شده سر برگ Networking رو بزن.تو منوی کشویی زیرش تو همو صفحه Internet Protocol Version 4 رو انتخاب کن میبینی کلید پایین سمت راست که عنوانش Properties هستش فعال میشه.کلیدو کلیک کن.
تو پنجره باز شده کلید رادیویی Use following ip address رو انتخاب کن.خب حالا فیلد اولتو ک آی پی آدرس هست رو اینجوری پر کن،البته بشرطی که سیستم Host تو با این آی پی باشه : 192.168.1.1

192.168.1.8 هشت رو میتونید با هر عددی عوض کنید مهم سه قسمت اولشه که آی پی ها تو یه رنج قرار بگیرن.
فیلد بعدی هم که Subnet mask نام داره اتومات اینجور پر میشه : 255.255.255.0

فیلد سوم که Default Getway نام داره آی پی سیستم هاستت که : 192.168.1.1 هست باید باشه.اون فیلدهای پایین رو هم بیخیال شو و کلید OK رو بزن.حالا میرسه به مراحل تننظیمات بازیت.وارد بازیی شو
Multyplayer رو انتخاب کن حالا با جفت سیستم هات فیلد اول رو همون مقداری که زیر اون جایی که باید آی پی وارد کنی نوشته Your IP وارد کن.
حالا یه سیستم که باید بعنوان میزبان یا HOST تعریف بشه رو کلید Host بزن.یه چندثانیه بصبر
حالا با اون سیتم دیگه باید JOIN بشی پس کلید join رو بزن.صبرکن تا سیستمت سیستم HOST رو پیدا کنه.حالا انتخابش کن از تو لیستی که جلوت باز شده و از بازی لذت ببر:d

سلام ؛ خیلی ممنون دوست عزیز , از راهنمایی شما ممنونم ولی من تنظیمات داخل بازی رو متوجه نشدم اگر ممکن داره دوباره کمی کامل تر توضیح دهید.
خط اول رو کلا نفهمیدم .
خیلی ممنون
:d:d

mohammad_molti

کاربر سایت
Mar 10, 2013
48
نام
Mohammad
آقا من نیمیتونم شبکه بازی کنم حتی با کابل لن چه برسه با هات اسپات گوشی !!!!
از کابل زرد مودم که به کامپیوتر وصل میشه به عنوان کابل لن بین دو لپ تاپ استفاده میکنم . تو بازی همدیگرو پیدا نمیکنیم ...
چه مرگشه کسی میتونه کمکم کنه ؟ دمش گرم

dani137698

کاربر سایت
Dec 28, 2016
1
سلام من را در شبکه کردن دو سیستم توی بازی Stronghold Legends راهنمایی کنید
من همه کارهای دو سیستم انجام میدم ولی توی قسمت مولتی پلیر اصلا چیزی نمیاد.
خواهش میکنم کمکم کنید.

khoda ye ghale

کاربر سایت
Jul 14, 2017
2
سلام

من بازی قلعه رو وری یک سیستم نصب کردم واون رو ش.ی.ر کردم .بعد ازتعریف آی پی آدرس هار دوکامپوتر برای تحت شبکه بازی کردن مشکل دلرم

سیستم هایک دیگر روپیدا نمی کنند درحالی که دیگر بازی های ما به خوبی تحت شبکه اجرامی شوند

لطفا من رو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر