save بازی winning eleven 3 (فوتبال ۹۹)برای psp & ps3 & ps1 & pc emulator

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
Save Winning Eleven 3 [SLPM86162] for ps1,psp,ps3,pc emulator
wkdgmkftvjhnrsk2kfdv.jpg

c0hskjs92no2e99gwyht.jpg
خب فک کنم عنوان تایپیک نشون بده چیه اگه واضحتر میخواید بدونید اینه که من بچه که بودم عشقه فوتبال ۹۹ بودم و یادمه که چون کلا ژاپنی بود بعد یه مدت یه سیوی پخش شد که همه تیما رو (بجز ۳ تا)اسماشونو کلا به انگلیسی درست کرده بودن.تا شد اومد psp , ps3 من بازی میکردم این ۹۹ رو عشقم اون سیو بود که راهی نبود برا انتقالش به اینا.البته فک کنم یه سری مموری ریدر هم هست که میشه اینکارو کرد باهاشون ولی اولا من مموری ریدر ندیدم تا حالا و کارشو مطمئن نیستم که بشه یا نه.دوما به فایل سیو اون موقع دسترسی نداشتم.
خلاصه گشتم تو سایتا و دیدم که کم نیستن کاربرایی که میخوان سیوهای بازیهای قدیمیشون رو بکشن بیرون و تبدیل کنن و رو کنسولای جدید حالا یا ps3 یا psp بازی کنن.خب آموزشش که خیلی سر درده و برا اینکار یه psp هک شده هم لازمه.ولی فعلا من سیو بازی winning eleven 3 یا بقوله قدیمیا :D فوتبال ۹۹ رو میذارم اگه کسیم خواست سیوی رو تبدیل کنه فایله سیوشو بزاره برام و بگه برا چی میخواد مثلا پلی ۳ یا پی اس پی که من براش اینکارو کنم.البته اینو بگم زیاد نمیام سایت ولی تا جایی که بشه میزنم.اگه هم زیاد درخواست شد که آموزششو سعی میکنم بدم.شایدم بلد باشن کسای دیگه ولی من که ندیدمو کلی وقت گذاشتم تو این سایتای خارجی و با این زبان دست و پا شکسته تونستم سر در بیارم.

wcujeblht9bjzhu2e92b.jpg

97jarviscjndm3icn320.jpg
فقط یه نکته داره که باید آیدیه بازیتون با آیدیه سیوی که دانلود میکنید یعنی SLPM86162 یکی باشه.برا فهمیدنشم اگه نمیدونید کافیه که یدفه سیو کنید و برید تو فایل سیو یه جایش نوشته آیدیو ولی بیشتر نسخه ها که تو ایران پخش شدن با همین آیدیه .
نکته بعدیم آدرسه سیو هاس که برا هر کدومو این پایین توضیح دادم:

تو PSP انتقال میدید به این پوشه،پوشه سیو رو
X:PSP/SAVEDATA

برای PS3 اول میاید تو روته یه فلش این پوشه ها رو بترتیب میسازید بعد فایلو میزارید تو پوشه PSV و وصل میکنید به پلی ۳ و انتقال میدید به مموری مجازی یا VIRTUAL MEMORY که ساخته بودید{اگه ندارید باید اول یدونه بسازید بعد مراحلشو برید که کاره سختی نیست از محیطه XMB میرید به قسمته سیو PS1 PS2 اونجا یدونه میسازید

X:PS3/EXPORT/PSV
برای EMULATOR ها کاره خاصی نیست فقط باید اون فایل مموری که من گذاشتم رو با مموریه خودش جا بجا کنید یا این فایلو به عنوانه مموری ۱ بهش بشناسونید که روش کارش بسته به نوع امولاتور فرق داره ولی اکثریت یه پوشه به اسمه MEMCARD یا MEMORY یا همچین چیزی دارن که میرید داخلش و مموری اولیش رو اسمشو کپی کنید و رو این بزارید و اینو با اون جا بجا کنید

می مونه برا خوده PS1 که اینو باید با مموری ریدر انتقال بدید و چون من اینو نداشتم مراحل کارشو دقیق نمیدونم ولی فایلاشو میزارم که فک نکنم چیزه سردردی باشه

برا راحتیه کار همه فایلا رو تو پوشه چیدم فقط کافیه که برا هر کدومو که میخواید بندازید تو روته حالا یا رمه پی اس پی یا تو فلش برای انتقال به پی اس ۳

اینم لینک دانلود:
پرشین گیگ - دانلود - WINNING ELEVEN 3 SLPM86162 SAVE FOR PSP PS3 PS1 PC EMULATOR.rar

اینم نسخه فشرده بازی که یکم از آهنگاشو زدن ولی کار راه اندازه
http://wdl.persiangig.com/pages/dow...ngig.com/Game/Winning eleven 3 SLPM86162 .rar
دیگه فک نکنم که چیزه خاصی مونده باشه که بگم بازم مشکلی بود بگید که در خدمتم
:)
mahmoud_shadmehr@yahoo.com

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
یعنی هیچکی علاقه مند نبود؟؟ :D
راستی کسی اگه برای اجرای بازیهای آتاری قدیم {ATARI} و میکرو {NES} و سگا {SEGA} روی ps3 هک شده با کیفیت خوب راهنمایی خواست بگه براش بزارم

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
من خودم از تو ویکیپدیا اسم بازیکن ها رو گرفتم و اسم تمام بازیکن ها رو انگلیسی کردم,ولی جهان و اروپا رو نمیشه اسماشون رو درست کرد(و همین طور ژاپن)حالا تو این سیو این تیم ها هم انگلیسی شده اسماشون یا نه؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
من خودم از تو ویکیپدیا اسم بازیکن ها رو گرفتم و اسم تمام بازیکن ها رو انگلیسی کردم,ولی جهان و اروپا رو نمیشه اسماشون رو درست کرد(و همین طور ژاپن)حالا تو این سیو این تیم ها هم انگلیسی شده اسماشون یا نه؟
بله.تو این سیو بغیر از همون ۳ تا تیم همه انگلیسی شده اسماشون و ۲ تا منتخبها و ۲ تا دیگه تیمه مخفی که فک کنم یکی اسمشون منتخب غائبین و یکی دیگه هم احتمالا منتخب رومانی بوده اضاف شده :)

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
.اقعا یادش بخیر ،چه دورانی بود.حالا بدون psp نمیشه ریخت تو ps3 (یعنی باید psp ) باشه؟ضروریه؟
الان مشکلی نداره میتونی طبق روش بالا بریزی تو ps3 و استفاده کنی منظورم از داشتن psp برای تبدیله سیو بود که این سیو تبدیل شده اس و شما نیازی به اینکار نداری

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
ممنون منو یاد کلوپ انداختی - یاد شرطی بازی کردون و ....
حالا یه سوال نمیشه بازی مثل یه پکج درست کرد آیا دنبالش کسی رفته اگه یه پکج باشه خیلی خوبه
با تشکر:x

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام
ممنون منو یاد کلوپ انداختی - یاد شرطی بازی کردون و ....
حالا یه سوال نمیشه بازی مثل یه پکج درست کرد آیا دنبالش کسی رفته اگه یه پکج باشه خیلی خوبه
با تشکر:x
اتفاقا دنبالش بودم حتی تو psn من که چیزی نتونستم پیدا کنم اگه کسی پیدا کرد اطلاع بده ممنون میشم .خیلی حال میده که اگه بشه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
دوستان این بازی مستقیم روی کامپیوتر نصب نمیشه؟
بدون نیاز به برنامه اضافی
مستقیم نه ولی با امولاتورهای ps1 که حجمیم ندارن میتونید خیلی راحت از این و همه بازیهای پلی استیشن ۱ رو کامپیوتر لذت ببرید :)

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
خوب این سیو رو چجوری برای امولاتور در کامپیوتر استفاده کنیم؟؟
این بازی رو چجوری میشه در ps3 بازی کرد؟؟مگه ps3 بازی های ps1 رو اجرا میکنه؟؟

jabi_james

کاربر سایت
Dec 22, 2009
3
سلام..
آقا دمت گرم.. من کپی کردم فایل سیو رو تو امولاتور پی سی و اسم همه بازیکنا انگلیش شده به جز سه تا منتخب ( جهان - اروپا - غایب ها)

خیلی حال داد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر