تاپیک PSVITA داران مشهد

Legendary_Snake

کاربر سایت
Mar 3, 2008
32
سلام به همشهریای گل . اول می خواستم بپرسم که جایی تو مشهد هست که psn card بده ؟ سوال دیگمم در مورد اینترنت بود چون من یک وایمکس 512 مبینت دارم که به مفت نمی ارزه (حتی نمیشه باش PSV رو آپدیت کنم ) می خواستم بپرسم که 2مگ ایرانسل جواب میده برای دانلود و multiplayer ممنون میشم دوستان یک راهنمایی بکنندمرسی

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
سلام به همشهریای گل . اول می خواستم بپرسم که جایی تو مشهد هست که psn card بده ؟ سوال دیگمم در مورد اینترنت بود چون من یک وایمکس 512 مبینت دارم که به مفت نمی ارزه (حتی نمیشه باش PSV رو آپدیت کنم ) می خواستم بپرسم که 2مگ ایرانسل جواب میده برای دانلود و multiplayer ممنون میشم دوستان یک راهنمایی بکنندمرسی

خب از سایت های اینترنتی بگیر دیگه.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil

2 مگ خیلی زیاد هم هست چون اینترنت ایرانسل واقعا عالیه من خودم 256 و عموم 512 داره واقعا خوبن تبلیغ نیست فقط کمک هست. 1 مگ بگیری خوبه

macrosony

کاربر سایت
Feb 4, 2012
36
سلام به تمامی دوستان عزیز به خصوص همشهری های گرامی .>:d<
خدمت تمامی دوستان گلی که این کنسول رو تهیه کردند باید عرض کنم که ما یعنی Mb-Empire که شاید تا حدودی بعضی از شما بشناسیدمون ( نمیشناسین ؟! :-/ ) قصد داریم که تا زمان عرضه ی کرک این کنسول کالکشنی از بازی ها ی محبوب این کنسول رو تهیه و برای در اختیار شما عزیزان قرار دادن ( کرایه :d ) به آرشیومون اضافه کنیم . فعلا 5 عنوان از گیم های محبوب ، مطرح و موجود از این کنسول که عبارتند از :
Uncharted golden abyass
Unit 13
Fifa football
Rayman : Origins
Ninja gaiden golden zigma plus
در آرشیو موجود هستند . اگر بازی خاصی در نظر دارید که فکر میکنید اگر به آرشیو افزوده بشه بازخورد مناسبی داره ما خوشحال میشیم که از نظراتتون استفاده کنیم . اگر دوستان گیمی دارند که قصد فروش دارند و بازی مورد نظر در لیست ما نیست با فروشگاه تماس بگیرند ، انشاءالله که با یک قیمت مناسب گیم مورد نظر خریداری میشه . برای اطلاع در زمینه ی آپدیت لیست بازی ها محبت کنند دوستان و به وبسایت ما مراجعه بفرمایند . با توجه به اینکه نوشتن نام وبسایت تبلیغ قلمداد میشه اگر دوستان به آدرس وبسایت ما دسترسی ندارند از طریق پیام خصوصی مطرح کنند .اگر دوستان از طریق وبسایت ما موضوع رو پیگیری کنند سریعتر به نتیجه خواهند رسید .
یا حق
سلام دوست عزیز,قیمت کرایه بازیها چنده؟؟؟

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
اون یارو وحیده که خیلی خیلی آدم بدعُنُقیه
اصلا جواب آدمو نمیده! باید بری 1ساعت منتشو بکشی تا ازت پول بگیره و بهت جنس بده!
اگه مشهدین و بازی کارتی میخواین بخرین برید از اون بخرید بازیهای جدید میاره
ولی اینو هم بدونید که هر بازیو 30 تا 40 تومن راحت میکشه روش!!
یعنی کارت بازی که 100تومنه میده 130!
من یا سایت سراغ دارم که کارت بازی میفروشه با قیمت 100تومان ولی نمیدونم معتبره یا نه
قیمت ویتا هم که فعلا داره سقوط میکنه!
من 750 خریدم الان شده 580 تا 600!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان شکر به میون کلامتون من خودم ویتا ندارم ولی یه بار رفتم فروشگاه mb تو ملک آباد بازی ویتا زیاد داشت.فکر کنم بازیاش جدیده.از مغازه دارای سعدی هم بیشتر حالیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر