دمو ها و بازی های رایگان ps vita

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این بازی تو us هم اومده یا نه؟
فکر نمی کنم چون من 1-2 روز پیش خبرنامه سونی هم به امیلم اومده بود توش نوشته بود که فقط برای UK عرضه شده. البته چون من اکانتم UK هست این رو نوشته بود اما احتمالا منظورش برای استور ریجن 2 بوده دیگه!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
توی مارکت us که نیومده.یعنی چی درست شد؟!
اخه یه مدت بود که میزدیم دانلود بشه اخرش قط مسشد الان درست شده.
شما برو تو PSN یرو رو search اسم بازی رو بزن شاید بیاد واسه من هم وقتی میرم تو psn همون قسمت اول عکسش نیست ولی سرچ میکنم میاد.

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
اخه یه مدت بود که میزدیم دانلود بشه اخرش قط مسشد الان درست شده.
شما برو تو PSN یرو رو search اسم بازی رو بزن شاید بیاد واسه من هم وقتی میرم تو psn همون قسمت اول عکسش نیست ولی سرچ میکنم میاد.
این بازی کی برای مارکت us میاد؟

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
به نظر من که بازی frobiser says اصلا بازی جالبی نیست
البته در حد بازیهای مینی بازی خوبی هست و تونسته آرای زیادی رو هم کسب کنه
ضمنا این بازی در ps store usa هم هست می تونید دانلود کنید ، من که خیلی وقته از این استور دانلود کردم این بازی رو.
به نظر من بهترین بازی های حال حاضر ویتا(البته همه بازی های ویتا ارزش بازی کردن دارن):
1.بازی جدید "متال گیر سالید اچ دی کالکشن" برای ویتا که بازی بسیار زیباییه ، من تریلر این بازی رو توی یوتیوب دیدم خیلی جالب بود
2.آنچارتد که نیازی به تعریف نداره
3.مورتال کومبات که فوق العادست
4.نینجا گایدن ساگما پلاس که این هم خیلی خوبه
5.مودنیشن ریسرز که این بازی هم در ps3 به خوبی جواب داده
6.بتمن
7.جوناه لومو که عالیه
8.EA SPORT FOOTBALL که گرافیک محشری داره
9.BEN10 که ماشین سواری میکنه!
10.آسفالت اینجکشن که فوق العاده است! اگه دموی این بازی محشر رو دانلود کنید اجازه میده 2مسیر رو به صورت رایگان بازی کنید ، اونوقت از گرافیک بالای بازی بهره مند میشید و سرشار از آدرنالین میشید!
این 10تا فقط منتخبی از بازیهاست که فعلا فقط برای پولدارها مقدور به بازی کردنه!
البته عاشقان بازیها حاضرند به هر سختی که شده این بازی های جذاب رو تجربه کنند هر چه سریعتر
اگه قصد خرید بازیها رو دارید من به شما پیشنهاد می کنم که یک عدد مسترکارد بخرید و بعد بازیهارو به قیمت واقعی و 40.000 هزار تومان ارزونتر از اونی که دلالان در بازار می فروشند بخرید!
درضمن اگه قصد دانلود هربازی رو دارید من پیشنهاد میکنم اول تریلر بازیهارو دانلود و نگاه کنید بعد اگه از بازی خوشتون اومد برید کل بازی رو دانلود کنید تا بعدا پشیمون نشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر