بازیهای Wii U

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
خبر:ویراستار ارشد مجله رسمی نینتندو : "بازی های 3rd-party اعلام نشده زیادی برای WiiU در حال ساخت است."

[LTR]“It’s actually a moment I can’t talk about, because my favourite bit of E3 was finding out about all the cool third party stuff that’s coming for the Wii U, which they decided not to talk about, which was awesome. So I just want to say yeah, there’s loads of third party stuff coming which I reckon we might see at Gamescom, or we might see at TGS, but its coming. That was my favourite bit because everyone was saying ‘No one’s bringing out anything for Wii U’, and I saw some cool things.”[/LTR]

منبع:
ONM says there are “loads” of unannounced third-party Wii U games | Nintendo Everything

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Indie dev: Wii U is easy to develop for
wii-u-production-version-3-640x350.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
داستان توی یه بازی خوش ساخت اهمیت چندانی نداره مثل Left 4 Dead یا همین Mario ها.

Left 4 Dead که یه کوآپ هست و تمرکزش روی اونه . ماریو ها هم داستان داره یعنی لول بندی شده ولی این به نظر میاد یه چند تا مپ بهت میده توش تا هر چقدر زنده بمونی رکوردت ثبت میشه که این خودش باعث میشه کسایی مثل من با سه 4 دست بازی کردن بیخیالش شن چون رکورد زدن واسم هیچ اهمیتی نداره :D

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
Left 4 Dead که یه کوآپ هست و تمرکزش روی اونه . ماریو ها هم داستان داره یعنی لول بندی شده ولی این به نظر میاد یه چند تا مپ بهت میده توش تا هر چقدر زنده بمونی رکوردت ثبت میشه که این خودش باعث میشه کسایی مثل من با سه 4 دست بازی کردن بیخیالش شن چون رکورد زدن واسم هیچ اهمیتی نداره :D

نه اتفاقا فکر کنم داستان داشته باشه

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سلام

شایعه1: دو بازی بزرگ 3rd-party روی WiiU هم عرضه می شوند. یکی از دو بازی یک عنوان ریسینگ و بازی دیگر در سبک شوتر اول شخص/سوم شخص خواهد بود.

منبع:
Rumour: Two HUGE Third-Party Titles Heading to Wii U, Wii U Release Info

شایعه2:نینتندو قصد بازپسگیری استدیو Rare را دارد.
(به نظر خودم امکانش خیلی کم هست اما اگر شایعه درست از آب دربیاد...:wow:)

منبع:
Rumor: Nintendo Attempting to Negotiate its Way Into Ownership of Banjo and Kazooie :: Zelda Informer

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سلام
اطلاعات جدیدی در مورد zombiu منتشر شده که نشان دهنده سه خط داستانی هست که به وسیله سه NPC به پیش می رود.

[LTR]
-Non playable narrative characters will progress 3 different branching stories.-NPC "Sandra" wants to leave London to find a safer place.
-NPC "The Prepper" wants to stay in london assuming that everyone on the outside has also been infected.
-NPC "The Royal Doctor (Doctor of the Queen of England) is busy trying to find a cure for the Zombie Virus.
[/LTR]

منبع:
NintenGen: ZombiU - New Details

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام

اگه واقعا داستان هاش داستان!! باشه دیگه خیلی عالی میشه.

دوستان کسی لیست بازی های 3rd party که برا وی یو عرضه میشه رو لینکش رو داره؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر