آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه دوستان گل سعی کردم یه ساده ترین روش یه PDF تهیه کنم میتونید ببینید برنامه ها رو هم کنارش گذاشتم و همچنین جدا هم آپلود کردم برای دوستانی که نیاز دارند

http://uplod.ir/0an1mw1tetxx/PS_Vita.zip.htm

در ضمن این PDF برای PS3 هم به راحتی جواب میده دوستانی که PS4 دارند هم یه تستی بکنند چون من هنوز وقت کافی برای تهیه ندارم
------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم روش قبلی هستش حذفش نکردم گفتم شاید نکته خاصی داشته باشه برای فرد خاصی
ببینید دوستان من خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم و خداییش خیلی خیلی راضی هستم کنسولو خاموش میکنم و با PC با بالاترین سرعت ممکن دانلود میکنم و راحت به PS3 یا PS VITA خودم انتقال میدم
این آموزشش تو قسمت PS3 هست ولی من یه کپی میکنم و اونو برای ویتا تغییر میدم(البته با اجازه )
اینو برای این میگم که هی دوستان سوال نپرسن و بگند این ماله PS3 هست و ....
فقط یه نکته رو اضافه میکنم اونم این که برای PS VITA گزینه موجود در نرم افزارو بزارید رو همون PS3 و روی PSP قرار ندید
یعنی در سربرگ P 0 R X Y Setting در قسمت Modle دو گزینه هست که شما اونو روی PS3 قرار بدید
خودم تست کردم و راحت جواب میده
یه خوبی هم که این کار داره شما فایل اصل بازی رو که فرمتش PKG هست رو میتونید تو PC خودتون بعنوان پشتیبان نگه دارید و برای سری های بعد یا زمانی که جا روی مموری کم میارید ازش دوباره استفاده کنید و نخواد که شما دوباره دانلودش کنید

خوب دوستانی که میخوان بازیها رو از طریق PC دانلود کنن توجه کنن:
اول مراحل دریافت بازی رو انجام میدین و مطمئن میشین که بازی به لیست دانلودها رفته! خوب حالا PAUSE رو بزنین تا دانلود متوقف بشه فعلا!
برنامه لازم رو دریافت کنید:
خودم از روی همین برنامه خودم آپلود کردم براتون
Link to file:

http://uplod.ir/idfwvvoc3bdf/APP.zip.htm

Firewall دارین خاموشش کنید! واسه اینکه PSVITA قراره از طریق یک دروازه وارد اینترنت بشه و روشن بودن دیواره آتش:biggrin1: از این کار جلوگیری میکنه!

برنامه ای که دانلود کردین رو اجرا کنین
Get IP's رو بزنین و باید IP خودتون رو ببینین! روش کلیک کنید و دکمه Start رو بزنین

حالا سراغ PSVITA برین
Settings
Start
Network
Wi-Fi
Settings
حالا اسم وای فای خودتون میبینید که همیشه بهش کانکت میشدید
روش کلیک کنید بعد به قسمت
Advanced Settings
P**r0 x y Server: USE
اینجا اون IP که برنامه بهتون داده رو در قسمت Address وارد میکنین و P0rt هم که همون 8080 هست
بعد ok رو بزنین
اگه همه موارد رو درست رفته باشین باید دستگاه شما به نت وصل بشه در غیر اینصورت ایراد میتونه 2 تا چیز باشه:
1-روشن بودن فایروال آنتی ویروس 2-عدم فعال بودن برنامه

خوب حالا PS VITA از طریق PC به نت وصل شده
حالا برمیگردیم سراغ برنامه! از تب بالایی Log رو انتخاب میکنیم
میریم سراغ PS VITA و بازیی که دانلود میکردیم رو Resume میکنیم
حالا تو برنامه یک سری لینک ظاهر میشه که یکیش لینکیه که ما میخوایم
معمولا اول این لینکها با اسامی خدایان یونان ظاهر میشه :biggrin1: مثل Zeus یا Ares
در مورد این بازیهایی که ما میگیرم لینکشون با Zeus شروع میشه! لینک رو کپی کنید و در دانلود منیجر خودتون وارد کنید،حجمش رو با حجمی که تو PS VITA بود چک کنید، مثلا Asphalt Injection : 760 MB
پسوندشون هم PKG هستش ،اگه درست بود دانلود کنید و PS VITA رو خاموش کنید چون دیگه نیازی بهش نیست فعلا :biggrin1:
در ضمن فرقی نمیکنه این کار رو شما از کجای دانلود PS VITA انجام بدین! مثلا یکی 10% تو PS VITA دانلود کرده باز میتونه از PC بگیره هرچند در اونصورت خوب معلومه که دانلود از اول شروع میشه

این آموزش یه تاپیک داشت که برای PS3 هستش که تو بخش PS3 میتونید اونو ببینید

راستی با دیدن این گزینه ها نترسینا:biggrin1: کلا 5 دقیقه هم وقت نمیبره،کافیست یکبار امتحان کنید:biggrin1:

در ضمن دوستان چیزی به اسم پریدن واسه بازیهاتون وجود نداره! اگه بازی رو انتخاب کردین از Store لیست تمامی چیزهایی که از Store گرفتین همیشه تو
PS Store
Start
سمت راست پایین صفحه ...
Download List

موجوده و میتونین از اونجا باز هم دانلود کنید

خوب بعد از دانلود فایلها نوبت به انتقال رسیده! برنامه رو اجرا کنید و باز هم مطمئن شین که PS VITA از طریق این برنامه به نت وصله! (یه تست کانکشن بگیرین حله)
خوب حالا از تب بالایی Replace Files رو بزنین
گزینه ها رو اینجوری پر کنید

Description: یه عنوان دلخواه بدین مثلا قوم تلف شده توسط زامبولها :biggrin1:

Download Link: لینکی تو مرحله قبل به دست آوردین و باهاش فایل رو دانلود کردین! اگه ندارین تو برنامه دانلود منیجر رو فایل دانلود شده کلیک راست کنید و Properties رو بزنین تا لینک دانلود (همون که با Zeus شروع میشد) رو به دست بیارین!

Local Patch path:مسیر فایل رو هاردتون رو بدین! البته browse داره و کار راحته خوب

خوب حالا ADD رو بزنین

اسم فایل اضافه شد به لیست پایین

روش دوبار پشت سر هم کلیک کنین ،میبینین که اون گزینه ADD به UPDATE تبدیل شد ! UPDATE رو بزنین و برین سراغ PS VITA

حالا بازی رو RESUME کنید ، ملاحظه میکنید که با سرعت فراوونی داره دانلود میشه و حالش رو میبرین :biggrin1:

خوب در پایان چند تا نکته:
1-دوستان این کار هیچ ربطی به هک و بن و شناسایی و اینها نداره! شما کار غیر قانونی انجام نمیدین و هیچ مشکلی نیست نگران نباشین! (اگه بود من از چند سال پیش تا الان تحت تعقیب قرار میگرفتم:biggrin1:)

2-دوستانی که آنتی ویروس NOD32 دارن قبل از وصل شدن این مسیر رو حتما برن
setup >> personal firewall >> disable ******ing:aalow all traffic

خوب تموم شد نکات اینا :biggrin1:

متشکرم

بازم میگم این روش برای PS3 کاربرد داشت که با یه جابجایی کوچیک رو PS VITA جواب میده :)

آخرین ویرایش:

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
یه سوال ، نمیشه مثلا کسی دیگه که تو استورش بازی های کامل داره رو لینک zeus شو برای بقیه بزاره ، بعد من که اونو تو دانلود لیست ندارم ، دانلود کنم و بازیش کنم؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یه سوال ، نمیشه مثلا کسی دیگه که تو استورش بازی های کامل داره رو لینک zeus شو برای بقیه بزاره ، بعد من که اونو تو دانلود لیست ندارم ، دانلود کنم و بازیش کنم؟

ببین دوست من شما اگر حتی اون فایل بازی کامل رو اگه داشته باشید باید اونو تو دانلود لیست داشته باشید تا بتونید نصبش کنید
وگرنه شما ویتا از کجا بفهمه این فایل اله چی هستش
اصلا اینی که شما میگی میشه هک کنسول ، (مثلا من خودم روی PS3 ارجینالم با همین روش از PSN بازی دانلود میکردم و اون فایل PKG رو به دوستم که دستگاهش هک بود میدادم و اون از طریق PKG INSTALER اونو تو کنسول خودش نصب میکرد

این کار یه خوبی داره
اونم اینه که مثلا شما یه دوست دارید که ویتا داره ولی اینترنت درستو و حسابی نداره
میتونید یکباز دانلود کنید ودوستتون هم همونو دانلود کنه با فرق اینکه دوست شما و شما از همین فایلی که یکبار دانلود شده استفاده کنید (یعنی هر دوی شما باید یکبار داخل PSN بازی رو یا هرچیزیرو یکبار به دانلود لیست خودتون ببرید)
نمی دونم فهمیدید یا نه ولی واضح تر بگم :)
ببین من و دوستم 2 تا ویتا خریدیم ، بگو خوب =))
هرو دو کنسول رو به PSN وصل کردیم و یکسری بازی روی به این اسم ها یکبار بر روی لینک دانلودشون زدیم و بعد کنسل کردیم که تو دانلود لیست هر دومون بشینه
بگو خوب =))
بعد لینک ها رو برداشتیم نصفشونو من و نصفشونو دوستم با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردیم
بگو خوب =))
بعد همه رو یکبار به برنامه PS3 P 0 r x شناختوندیم :) همون قسمت دادن فایل و آدرس به برنامه
بعد دوبار با 2 تا ویتای جدا با سرعت خیلی زیاد و بدون این که کنسولمون روشن باشه رو 2 تا ویتا نصب و حالشو میبریم ، بگو خوب =))

الان با همین روش بالای این فایل ها رو گرفتیم : بگو خوب =))
این ها دمو بودند :
A-Men
FIFA 12
Hustle Kings
MotorStorm RC
Rayman HD
RIDGE RACER 2011
StarDrone Extreme
Top Darts
TUCH MY KATAMARI
Asphalt Injection
و حتی اون 4 تا بازی FREE هم با همین روش دانلود کردیم
TREASURES OF MONTEZUMA BLITZ
TABLE FOOTBALL
FIRE WORKS
CLIFF DIVING

اینو هم بگم حتی ن با همین روش ویتا خودمو به ورژن 1.67 آپدیت کردم
به انصورت که اینور لینکو گرفتم و از طریق این برنامه دادم و ویتا و اونور نصب شد بدون اینکه ویتا روشن بمونه و شارژش کم بشه

امیدوارم همه فهمیده باشند
بگو خوب =))
خسته شدم .... :(

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
ببین دوست من شما اگر حتی اون فایل بازی کامل رو اگه داشته باشید باید اونو تو دانلود لیست داشته باشید تا بتونید نصبش کنید
وگرنه شما ویتا از کجا بفهمه این فایل اله چی هستش
اصلا اینی که شما میگی میشه هک کنسول ، (مثلا من خودم روی PS3 ارجینالم با همین روش از PSN بازی دانلود میکردم و اون فایل PKG رو به دوستم که دستگاهش هک بود میدادم و اون از طریق PKG INSTALER اونو تو کنسول خودش نصب میکرد

این کار یه خوبی داره
اونم اینه که مثلا شما یه دوست دارید که ویتا داره ولی اینترنت درستو و حسابی نداره
میتونید یکباز دانلود کنید ودوستتون هم همونو دانلود کنه با فرق اینکه دوست شما و شما از همین فایلی که یکبار دانلود شده استفاده کنید (یعنی هر دوی شما باید یکبار داخل PSN بازی رو یا هرچیزیرو یکبار به دانلود لیست خودتون ببرید)
نمی دونم فهمیدید یا نه ولی واضح تر بگم :)
ببین من و دوستم 2 تا ویتا خریدیم ، بگو خوب =))
هرو دو کنسول رو به PSN وصل کردیم و یکسری بازی روی به این اسم ها یکبار بر روی لینک دانلودشون زدیم و بعد کنسل کردیم که تو دانلود لیست هر دومون بشینه
بگو خوب =))
بعد لینک ها رو برداشتیم نصفشونو من و نصفشونو دوستم با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردیم
بگو خوب =))
بعد همه رو یکبار به برنامه PS3 P 0 r x شناختوندیم :) همون قسمت دادن فایل و آدرس به برنامه
بعد دوبار با 2 تا ویتای جدا با سرعت خیلی زیاد و بدون این که کنسولمون روشن باشه رو 2 تا ویتا نصب و حالشو میبریم ، بگو خوب =))

الان با همین روش بالای این فایل ها رو گرفتیم : بگو خوب =))
این ها دمو بودند :
A-Men
FIFA 12
Hustle Kings
MotorStorm RC
Rayman HD
RIDGE RACER 2011
StarDrone Extreme
Top Darts
TUCH MY KATAMARI
Asphalt Injection
و حتی اون 4 تا بازی FREE هم با همین روش دانلود کردیم
TREASURES OF MONTEZUMA BLITZ
TABLE FOOTBALL
FIRE WORKS
CLIFF DIVING

اینو هم بگم حتی ن با همین روش ویتا خودمو به ورژن 1.67 آپدیت کردم
به انصورت که اینور لینکو گرفتم و از طریق این برنامه دادم و ویتا و اونور نصب شد بدون اینکه ویتا روشن بمونه و شارژش کم بشه

امیدوارم همه فهمیده باشند
بگو خوب
خسته شدم .... :(

ممنون، فهمیدی! ممنون ، میگم ممنون ،فهمیدی ؟
ببین تا همون جایی که اول توضیح دادی کافی بود ، بگو خوب=))
یعنی لازم نبود دیگه زیاد بنویسی بگو خوب=))
خوب که خوب دیگه ، من آی کیوم 153 ، این مثال ها رو باید واسه خودت بزنی ، فهمیدی ، خسته شدم:(

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ممنون بابت تاپیک مفیدت ولی من وقتی میخوام برم تو توی ReplaceFiles یه Erorr میده اونم اینه: "Root Element Is Missing"

اگه مشکلمو بگی ممنون میشم.

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ممنون بابت تاپیک مفیدت ولی من وقتی میخوام برم تو توی ReplaceFiles یه Erorr میده اونم اینه: "Root Element Is Missing"

اگه مشکلمو بگی ممنون میشم.

سلام
دقیق نفهمیدم مشکلت چی هستش ولی ببین اینجور که متوجه شدم مشکلت هنگام ReplaceFiles کردن هستش
ببین اول شما اون بالا تو قسمت Save XML File To یه مسیر رو بهش بدید تا فایل PS3Prox.xml رو براتون Save کنه و اجازه ReplaceFiles رو به شما بده
البته این هم آموزش قسمت ReplaceFiles هستش
The 'Replace Files' tab is used to tell the PS VITA to look at your PC instead of the internet for the patch.

In the first text box, browse to a file where you want to save all the items in the 'Replace Fles' tab.
Remember to click 'Save'
Note: The above will only need to be done once.

In the second text box, enter a Description for the PSN Item

In the third text box, enter/paste the Download Link (the link that you got from the Log)

Click Browse to open up an Open File Dialog box, browse for the downloaded file
Note: If you are looking for a PS VITA Firmware Update, then you will have to change the File Type
from PKG to PUP or All Files in the Open File Dialog Box to find the Update)

Click 'Open' and the third text box will now display the file path to the downloaded patch on your PC.

Click 'Add' to add the changes to the PSN Replace Links List.

Now Start PS3Prox (if it isn't already) start the game you downloaded the patch for and follow the
normal download patch instructions, you will notice in the 'Log' tab when the PS VITA looks for the
patch on the internet, it replaces the link with the path of the patch on your PC.

To Delete a PSN Item:
Highlight the entire row and press 'Delete' on your keyboard.

To Edit a PSN Item:
Double click the row you want to edit, you will notice that the 3 text boxes above will be filled
with the data of the row you selected, now you can edit any of the items data and click 'Update'
to save the changes.
هر جاشو نفهمیدی بگو بگم بهت

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام
دقیق نفهمیدم مشکلت چی هستش ولی ببین اینجور که متوجه شدم مشکلت هنگام ReplaceFiles کردن هستش
ببین اول شما اون بالا تو قسمت Save XML File To یه مسیر رو بهش بدید تا فایل PS3Prox.xml رو براتون Save کنه و اجازه ReplaceFiles رو به شما بده
البته این هم آموزش قسمت ReplaceFiles هستش

آره ميدونم. ولى من مسيرو بهش داده بودم و چند بارم ازش استفاده کرده بودم ولى يهو خراب شد که مسيرشو عوض کردم درست شد :d

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام من فابل PKG رو دانلود کردم ولی هر کاری میکنم vita اونو از PC نمیخونه بازم میره دانلودش کنه از نت.دارم دیونه میشم 7 گیگ دانلود کردم الان هیچکاری نمیتونم بکنم.

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام من فابل PKG رو دانلود کردم ولی هر کاری میکنم vita اونو از PC نمیخونه بازم میره دانلودش کنه از نت.دارم دیونه میشم 7 گیگ دانلود کردم الان هیچکاری نمیتونم بکنم.

دوست من من که تا حالا تو ویتا فایل 7 گیگی ندیدم !!!!
خوب واضح تر بگو ببینم کجا گیر کردی و فایلت چی هستش ؟
تو قسمت ReplaceFiles موندی ؟

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
دوست من من که تا حالا تو ویتا فایل 7 گیگی ندیدم !!!!
خوب واضح تر بگو ببینم کجا گیر کردی و فایلت چی هستش ؟
تو قسمت ReplaceFiles موندی ؟
7 gig که یجا نیست .چنتاست . ببین من adsl دارم منتها اینترنتم shar نیست یعنی ویتا با یه Ip وصل میشه به نت LP با یه ایپی تو قسمت ریپلیس وقتی میاد جابجا کنه از لپتاپ از طریق اینترت سند میکنه ویتا هم با همون سرعت زاقارت میگیرش دیشب با هزار بدبختی یه اینترنت شر وایر لس ساختم ویتا با 1 مگ در ثانیه میگرفت ولی هی قطع میشد . مثل سایتایی که لینک دانلود مستقیم ندارن یه لحظه کانکشن میره باید از نو بگیری خلاصه اینم نشد . حالا من باید پیکا کنم؟؟؟ خواهش کمک کنین.از الان 1 روزه نخوابیدم.هرچی تاپیک هک ویتا رو بگی خوندم .میدونم اصلا به هک ربط نداره ولی فقط میخواستم این فایلا لعنتی رو بریزم رو ویتا.

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
7 gig که یجا نیست .چنتاست . ببین من adsl دارم منتها اینترنتم shar نیست یعنی ویتا با یه Ip وصل میشه به نت LP با یه ایپی تو قسمت ریپلیس وقتی میاد جابجا کنه از لپتاپ از طریق اینترت سند میکنه ویتا هم با همون سرعت زاقارت میگیرش دیشب با هزار بدبختی یه اینترنت شر وایر لس ساختم ویتا با 1 مگ در ثانیه میگرفت ولی هی قطع میشد . مثل سایتایی که لینک دانلود مستقیم ندارن یه لحظه کانکشن میره باید از نو بگیری خلاصه اینم نشد . حالا من باید پیکا کنم؟؟؟ خواهش کمک کنین.از الان 1 روزه نخوابیدم.هرچی تاپیک هک ویتا رو بگی خوندم .میدونم اصلا به هک ربط نداره ولی فقط میخواستم این فایلا لعنتی رو بریزم رو ویتا.

ببین دوست من فرقی نداره اگه عین دستور العمل پست اول همین تاپیک پیش بری که راحت جابجا میشه
خوب ADSL که داری
مودمت هم که WIFI داره
شما عین آموزش برو
اول از برنامه IP بگیر تو ویتا تو قسمت پر و کسی مچ کن باهاش و کانکت شو
لینکی رو که از اون طریق فایل PKG رو از PSN گرفتی رو به Download Link بده و تو قسمت Local Patch path هم همون فایل PKG رو بهش بده و ADD رو بزن بعد برو با ویتا دوباره دانلود رو بزن میبینی که راحت داره میگیره
ببین عین همون دانلود فقط بجای استفاده از اینترنت از طریق مودمت و WIFI داره به ویتا منتقل میشه
یعنی اگه یه چراغ های ویتا نگاه کنی میبینی وای فای خیلی سریع میزنه ولی چراغ اینترنت یخیلی خیلی آرون تغریبا هیچی نمیگیره برای یه فایل 400 مگی یه 2 مگی شاید کم کنه !!!

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
ببین دوست من فرقی نداره اگه عین دستور العمل پست اول همین تاپیک پیش بری که راحت جابجا میشه
خوب ADSL که داری
مودمت هم که WIFI داره
شما عین آموزش برو
اول از برنامه IP بگیر تو ویتا تو قسمت پر و کسی مچ کن باهاش و کانکت شو
لینکی رو که از اون طریق فایل PKG رو از PSN گرفتی رو به Download Link بده و تو قسمت Local Patch path هم همون فایل PKG رو بهش بده و ADD رو بزن بعد برو با ویتا دوباره دانلود رو بزن میبینی که راحت داره میگیره
ببین عین همون دانلود فقط بجای استفاده از اینترنت از طریق مودمت و WIFI داره به ویتا منتقل میشه
یعنی اگه یه چراغ های ویتا نگاه کنی میبینی وای فای خیلی سریع میزنه ولی چراغ اینترنت یخیلی خیلی آرون تغریبا هیچی نمیگیره برای یه فایل 400 مگی یه 2 مگی شاید کم کنه !!!
درست شد مشکل از شر اینترنت بود . با intel my wifi لپ تاپم تونستم یه کانکشن بین اون با لپ تاپم درست کنم اونوقت اینترنت رو با اون شر کردم آخرشم بجای اینکه بروکسی رو ای پی اینترنت رو بدم ای پی مودمه class n لپ تاپمو که اینترنت بهش شر شده رو دادم حل شد. در کل دمت گرم روش باحالی بود. فعلا میخوام برم متال بازی کنم یوهووووووووو.من چقد شادم

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
من این کار رو کردم، اما سرعت کنده.

Motosotrm RC رو دانلود کردم، اما روی این برنامه می زنم، دانلودش رو می زنه 45 دقیقه اینطورا طول می کشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر