بهترین های دنیای Anime به انتخاب اعضای بازی سنتر (آخرین آپدیت ها با پست 141)

نظر سنجی پایان فصل بهار

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Area no Kishi

ecjkeclc5kgibc5ptspo.jpg

داستان انیمه در مورد پسری به نام کاکرو ایزوا هستش که عشق فوتبال و همیشه برادر خودش که یکی از بهترین بازیکنای فوتبال ژاپن هست رو تحسین میکنه اما اون برخلاف برادر بزرگترش استعداد های خودش رو تو زمینه فوتبال نادیدیه میگیره و تلاش میکنه که یه مربی فوتبال باشه ولی برادر اون که فکر میکنه سایه ی اون روی برادرش کاکرو داره سنگینی میکنه تصمیم میگیره که کاکرو رو تحریک کنه تا اون هم به استعداد های خودش توجه کنه و به فوتبال برگرده و این اتفاق موقعی وارد مرحله جدید خودش میشه که همبازی سابق کاکرو دختری به نام نانا از امریکا برمیگرده و ........

این انیمه از لحاظ گرافیکی در سطح خوبی قرار داره و کاملآ یه انیمه در ژانر ورزشی رو پوشش میده

چون این انیمه یک انیمه ورزشی هست و به عنوان محبوبترین ورزش دنیا هم به شمار میره بینندگان اون توقع دارند در انیمه علاوه بر جنبه فانتزی وقایع واقعی فوتبال رو هم در اون شاهد باشند از جمله تکنیک ها قوانین پیروزی شکست و ....... و تمام کمبود هایی که یه انیمه ورزشی مثل سوباسا رو داشت برطرف کرده باشه با توجه به اینکه الان سال 2012 هستش و اختلاف زمانی این انیمه با انیمه ای مثل سوباسا که بهترین انیمه فوتبالی در نظر گرفته میشه وجود داره

نظر شخصی : در کل به نظر میرسه که با یه انیمه خوب ورزشی طرف باشیم و تو قسمت اول خودش نشون داد که پتانسیل اینکه به یه انیمه خوب تبدیل بشه رو داره​

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
Devil may cryشيطان هم مي گرید
3584l.jpg
سبک:اکشن،تخيلي،خشن،به قول معروف آتيش بازيتعدادقسمت ها:12قسمتمدت زمان هر قسمت : 24 دقیقه سازنده:کمپاني کاپ کامشبکه پخش:WOWOWکارگردان:شين ايتاگاکياستوديوپخش:Mad houseسال ساخت:2007دانته..!! شخصيت معروف درشيطان هم مي گريد...اين انيمه درسال2007ازروي بازي محبوب ومعروف کنسول پلي ستيشن2 ساخته شد،که ازاين بازي4فصل تاالان ساخته شده،جالب اينجاس اين انيمه ازروي بازي طراحي شده که داستان جذاب وباحالي داره...حالايکم ازقصش براتون ميگم چون خودم يکي ازطرفداران اين انيمه هستم وپيشنهادم به کسانيه که سبک اکشن وتيراندازي ميپسندن حتمااين انيمه روببينناين انيمه براساس مانگاي شيطان هم مي گريد"نسخه تريش وليدي"ساخته شده که شخصيت محوري داستان "دانته"نام داره،که درقسمت اول دختربچه اي بنام پتي راول رونجات ميده که تاآخرين قسمت درکناردانته ميمونه..دانته:نيمه شيطان وانسان،پسرشواليه تاريکي وافسانه اي اسپارداوبرادر2قلوي ويرژل است واسم مادرش اوا است،که عکسش روميزکارشهراستي يادم رفت از خانم خوشکله تريش بگمتريش:ميشه گفت شبه آدمه که اهريمني بنام ماندالااونوساخته که شبيه مادردانته درست شده،تريش بعدازخيانت وکشتن ماندلا به دانته ميپيوند...ومشکلات دانته روبيشترميکنه چون خوددانته يه جورآدم تنبل وکسله که هفته اي يه باربيشترکارنميکنه کارشم کشتن شياطين واهريمنه.پوليم که ميگيره نصفش ميره واسه خسارتهايي که وارد ميکنه پيشنهادميکنم حتمانگاش کنيامتیاز از مای انیمه لیست : 7.27

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

Claymoreشمشير دولبسبک:اکشن،تريلر،ماجرايي،خون آشام کارگردان انيمه:هيرويوکي تاتاگا نويسنده مانگا:اوريهيرو ياگا سال ساخت:2007 اپيزود:26قسمت مدت زمان هرقسمت:23 الي 24 دقيقه استوديوپخش:Mad house شبکه پخش:NTVژاپن
claymore_1_640.jpg
شمشيردولب دراصل برگرفته شده ازيه مانگاي خيلي زيباس کاري از اوريهيروياگا که مانگاش تاالان ادامه داره وحدود11فصل اين مانگادرسال 2007توسط هيرويوکي تاتاگا به انيمشن خيلي زيباتبديل شد،وازشبکه ntv ژاپن پخش شد،که محبوبيت خاصي نيزپيداکردهم درمانگا وهم انيمهمختصري ازداستان:داستان اين انيمه حول محورخون آشام هاصحبت ميکنه که خون آشام هاازانسانهاتغذيه ميکردن...وگروهي ازجنگجويان متشکل ازانسانهاي دورگه "نصف انسان ونصف خون آشام"ازمردم حمايت ميکردن...ودرازاي اين کارپول دريافت ميکردن..دختري به اسم کلر که يکي ازاين جنگجويان بوددريکي ازشهرهاباپسري آشناميشه که خونوادش توسط خون آشام هاکشته شدن..ريکي همون پسربچه بهمراه کلربه اين شهرواون شهرميره تاانتقام خونوادشوبگيره...حتمااين انيمه جذابوببينيد مانگاش روهم بخونيد...متاسفانه فقط 26قسمت ازاين مانگابه انيمه تبديل شده ^_^منبع : خودم امتیاز از انیمه لیست : 8.15

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

Fushigi yuugi
14244.jpg
ژانر:ماجرايي،کمدي،فانتزي،شوجو،جادوگري،دراما،رمانتيکنويسنده:yuu wataseمحصول:shogakukanتعداد چیتر : 106مراکزپخش وانتشاردرجهان:آمريکا،کانادا:viz mediaلهستان:chuang yiاستراليا،نيوزلند:madman,entertainmentانگليس:gollanz mangaمجله منتشرشده درژاپن:shojo comicDemographic:shojoتاريخ انتشار:مي1992الي جولاي1996امتياز ماي انيم ليست:7.79مانگاکا:يو واتاسه تاريخ تولد:5مارس1970محل تولد:اوساکاي ژاپن فعاليت:گرافيک،نويسنده،طراح کارتون سبکاي معروف:فانتزي،کمديتوضيحات:درسال2004برنده جايزه بهترين طراح کميک درايتالياشد
14244.jpg
مياکاشخصيت محوري اين قصه خرافي است،داستان اين مانگابرميگرده به زمانهاي قديمي که درکشورژاپن نزاع وجنگ براي سلطنت بروي مناطق بيشربود،مياکادختر15ساله داستانمون که همراه بادوستش يوي دردبيرستان درس ميخوندم روزي ازفرط فضولي واردکتابخانه قديمي مدرسه شده وکتابي بنام ستارگان سوزاکو روبرداشته وشروع بخوندن ميکنن،هنوزاوايل داستان بودن که يهونورقرمزي ازکتاب ظاهرشده ومياکاويوي روميبره به يه عالم ديگه!!وقتي چشماشون روبازميکنن ميبينن که ديگه تومدرسه نيستن ومات ومبهوت به اطراف نگاه ميکنن تااينکه گروهي ازراهزنان به اوناحمله،تاماهومي اسم اون پسربودکه ازقضاهردودخترعاشقش ميشن وهمين امربين اين دودوست تفرقه انداخت،شخصيتهاي محوري ديگه:هوتوهوري،نوريکو،شيشيري،تايسکي و....ازشخصيت هاي اصلي هستن،اين داستان درباره ستارگان سوزاکو7 صحبت ميکنه،که اگه باهم جمع بشن ميتونن نيروي عجيبي بدست بيارن،ومياکابدنبال همين امرشروع ميکنه به سفرکردن براي پيداکردن اين ستارگان....دوستان اين اطلاعات توهيچ سايتي موجودنميباشد درصورت کپي برداري ذکرنويسنده فراموش نشه اين شاهکارواتاسه درنظرخودم خيلي جالب بود،هم طراحي کرکترهاوهم سبکي که انتخاب کرده بود،حالت چشمهاوموها...اگه دقت کرده باشيدشخصيتهاي اين مانگاهمه زيباهست،هم مردوهم زن..من خودم شخصاازطراحي کرکترهاش خيلي خوشم اومد..فقط داستانش يکم عجيبه اينکه مياکابره به اون عالم وبش بگن که مامنتظرت بوديم وتومارونجات ميدي..چون دقيق گفته بودن که تو بانوسوزاکو رهبرماهستي...وجالبتراينکه دوستش يوي که ازش جداشده بود ميره به کشورهم مرزواونام بش ميگن که توتوبانو سيرو هستي رهبرمون واين دودوست درمقابل هم قرارميگيرن...وآخرشم بعدازاينکه همه اعضاي گروه سوزاکونيروشون روتوسط سيرو ازدست ميدن،دوباره مياکادرآخرانيمه دوباره نيروي سوزاکوروبدست مياره،بنظرم يکم چرت شدچون واقعانبردآخري بنفع سيروبودکه يهو.....درکل من ازطراحي کارکترهاش خيلي خوشم اومد،مخصوصاهم که طراحي انيمه هم کار خود يو واتاسه بود..؟اگه نظري درباره اين مانگاداريدبفرماييد منبع:خودم

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
بروبچ من دارم Bleach رو میبینم !
خوبه دیگه !؟ یا برم چیزه دیگه ای رو ببینم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه ببین بلیچ رو خوبه! :d کلا این انیمه های بلند رو حتما باید دید :d
---
خلیل جان نظرسنجی نمیزاری برای بهترین انیمه های بهاری؟ :d یا مثلا تابستون منتظر چه انیمه هایی هستیم و این چیزا ؟ :d اینجا هم یکم جون میگیره :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه نظر سنجی ای چیزی نمیذارین؟

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
در زمینه تماشای انیمه و خوندن مانگا کاملاً نوب هستم چون تعداد خیلی خیلی کمی دیدم...
اما توی اونایی که دیدم بیشتر از همه برام اینا جالب بوده...

Completed Series:

Elfen Lied
Death Note
Higurashi no Naku Koro ni

آخرین ویرایش:

izenberg

کاربر سایت
Nov 7, 2012
1
کسی انیمه های ترسناک و ماوارایی که حالت خیلی اکشن داشته باشه میشناسه ؟

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
من تازع اومدم یعنی ؟:d
نظرسنجی بذارید که منم شروع کنم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تو شروع کن چندتا نقد بنویس،تاپیک که جون گرفت،خلیل رو هم راضی میکنیم نظرسنجی جدید بزاره :d

البته من دست به نقدم بسیار افتضاحه! میشینم نقدهای شما رو میخونم :-"

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
البته نقد نمیشه بهش گفت ولی همونطور که قولش رو داده بودم این شما و این هم :

نگاهی به انیمه
The Place Promised In Our Early Days

ts_web_theplace.jpg

فایل بصورت PDF هست و البته این کار فقط جنبه راه اندازی یک حرکت هست و اون رو به عنوان کار اول در نظر بگیرید.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Midori no Hibi
Midori Days

از کی بود که یک انیمه نتوسته بودم تموم بکنم ولی بالاخره موفق شدم . MNH انیمه ای شبیه به Clannad بود عاطفی , زیبا , کمدی و زیبا . از لحاظ داستانی مثل انیمه های دیگر بود . به گرافیک و طراحی صحنه ـو اینجور چیزا هم اهمیت نمیدم :d .

نمره : 9/10

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
انیمه های تمام شده: (به ترتیب)
Fate/Zero
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Hellsing Ultimate
Code Geass R1&2
FairyTail

توضیحات بعدا اضافه خواهد شد...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ما که کاملاً Beginner ایم....از همین تابستون امسال خیلی شل انیمه رو شروع کردیم...و از اواسط پاییز سفت چسبیدیم بهش!!!!

خب بریم سر وقت انیمه های Ongoing
1. Naruto Shippuden
:توضیحات لازم نیست...فیلر ها رو نمیگیرمو بقیّه انیمه رو با ذوق می بینم...بچّه ها هم بهتر از من سر و ته انیمه رو می دونن....مانگا رو تا آخرین قسمت منتشر شده خوندم...ولی انیمه آرک دوازده(جنگ جهانی 4 شینوبی ام)انیمه خیلی خوبیه
8.5

2.Shingeki no Kyojin:دم سازنده اش گرم....که ترکوند...همون قسمت اوّلش مسبب شد تا از سه روز پیش تا الآن با تمام بدبختی ها 5 تا قسمت رو با سرعت نور دان کنم....نمی دونید چه چیز خوفیه...یکی از بهترین اوپنینگ های انیمه ای که تا الآن دیدم رو داشته....تا الآن که تا قسمت 5 دیدم...از لحاظ داستانی و طرّاحی نمره کامل و از لحاظ موسیقی اندکی نمره کم می کنم و میدم
9.3

موندم بین بلیچ و فیری تیل فعلاً کدوم رو شروع کنم(وان پیس خیلی طولانیه دیگه:D من با مصیبتی ناروتو رو دان کردم...هاردم ندارم همشو نگه دارم)
.........******.......
بعدش باید بریم سروقت انیمه های تمام شده:

فقط تو این بخش من انیمه Death Note دیده میشه که باید بگم همه چیش بی نظیره به غیر از قسمت 26 تا 36(یعنی قسمت آخرش و نمیه اوّلش خیلی بی نظیر اند....ولی نیمه دوّمش انگار اضافه است...مانگا رو نخونده باشی فک می کنی اوّل فیلره :D)موسیقی متن بی نظیر...پایان تاثیر گذار....و غیره و غیره نمیذاره به این انیمه کمتر از 10 بدم

تو فیلم های انیمه ای هم چند تا از آثار میازاکی مثل پونیو و Spirited Away دیده میشه که خب خیلی بین انیمه بین ها معموله:d(چند تا اثر هم از صدا و سیما مون پخش شد که اون هم قشنگ بودن

بعدم دوستان من در زمینه انیمه این قدر Beginner هم ها :D وگرنه در زمینه مانگا Amateur ـی هستم که داره آروم آروم به سمت Professional شدن پیش میره :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
انیمه مورد علاقه من که One Piece هستش!
Bleach بد نیست، واقعا Fight های جذابی داره....
Death Note واقعا قشنگ بود (از پایانش خوشم نیومد)
Mirai Niki به شدت جذاب بود و آخر از همه توی انیمه های جدید به نظرم Attack on Titan واقعا شاهکار کرده بود، بی صبرانه در انتظار فصل دو هستم!
فراموش نشه که همه اینها نمی تونن Candle جلوی Dragon Ball نگه دارن:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر