دي وي دي رام ايكس باكسم تركيده

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
دوستان كسي ميدونه چيكار بايد كرد دي وي دي رام ايكس باكس 1 تركيد دستگاه بدون دي وي دي رام بالا نميادش اول منو كه ميخواد بياد بالا هنگ ميكنه خواستم دي وي دي رام كامپويتر بذارم فيش پشتشون فرق ميكنه كسي ميدونه راهنمايي كنه

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
دوستان كسي ميدونه چيكار بايد كرد دي وي دي رام ايكس باكس 1 تركيد دستگاه بدون دي وي دي رام بالا نميادش اول منو كه ميخواد بياد بالا هنگ ميكنه خواستم دي وي دي رام كامپويتر بذارم فيش پشتشون فرق ميكنه كسي ميدونه راهنمايي كنه
مال ایکس باکس فیشش باید ide باشه پورتش چون قدیمیه با یدونه تبدیل sata به ide امتحان کن تا بتونی وصل کنی.(درایوای جدید sata هست فیش پشتشون)

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235

شما باید بری توپخونه یه درایو جدید بخری بزاری رو دستگاه :>

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
محمود جان باید برد درایو رو عوض کنی نه خوده درایو . اگر دستگاهت فت باشه فکر کنم هزینش35 تومان بشه

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
ایکس باکس

سلام دوست من ایکس باکس ۱۸۰ یا همون ایکس باکس اولیه سگش یه ۳۶۰ شرف داره برو توپ خونه یه پاساژ قبل فتوت لباف نه یه راهروی باریکه وسطش پله میخوره میره پایین سراغ امید بگیر تو زیرزمین مغازش دست راسته اون میتونه برات تعمیرش کنه یه سری وسایل و بازی هاشم داره اگه بازی بیشتر میخوای و دستگاهت کپی خوره بگو راهنماییت کنم چطوری دانلود و رایت کنی دستگاهت فوق العاده با ارزشه

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
ببین دوست گلم . یک DVD رام IDE تهیه کن . میتونی از کومبو درایو ها هم استفاده کنی . البته نمیدونم DVD Writer جواب میده یا نه . نکته ای که باید بهش توجه کنی این هست که دیگه نمیتونی قاب دستگاهت رو ببندی . درایو دستگاه رو بگذار به کنسول وصل باشه ، یعنی برق مادر برد به درایو اصلیش وصل باشه . درایو دومت رو بگذار بالای درایو اصلی دستگاهت و کابل IDE دستگاه رو وصل کن به درایو جایگزینت . جامپر درایوی که قصد استفاده از اون رو دارید باید روی Cable enable و یا Cable select باشه . یک سری آداپتور ها هستند که میتونی برای دادن برق به درایوت ازشون استفاده کنید . اگر به این آداپتور ها دسترسی نداری یک پاور کامپیوتر که دکمه ی خاموش رو روشن یا به اصطلاح On - Off داره رو بر دار . نیازی نیست که وات بالائی داشته باشه. همین که بتونه درایوت رو روشن کنه کافیه . حتما میدونید اما محض اطلاع باید بگم که برای اینکه پاور کامپیوترتون روشن بشه باید کابل سبز رنگ موجود بر روی کابل برق مادربرد پاور رو به یک کابل مشکی رنگ وصل کنی . برای استفاده از دستگاه هم قبل از اینکه دستگاه رو روشن کنید ابتدا درایو رو با دکمه ی پاور روشن کنید و بعد دستگاه رو طبق معمول روشن کنید .
ضعفی که در این حالت به وجود میاد این هست که میتونید بازی ها رو از روی دیسک اجرا کنید ولی نمیتونید وارد داشبرد کنسول بشید .

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام
من هم می خوام درایو عوض کنم(slim 4 gig)
برم بازار چه مارکی باید بخرم؟
داریو عوض شه اپدیت lt3 که نمیپره.
دوستان ممنون میشم به راهنمایی بکنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟