مشکل در اجرای GTA San Andreas

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
سلام دوستان
خجالت کشیدم در مورد بازی قدیمی GTA San Andreas سوال میکنم
من بازی رو دانلود کردم و وقتی اجرا میمکنم بازی تا قسمتی که لوگوی شرکت راکستار رو نشون میده میره جلو بعد بازی خارج میشه و بسته میشه

جریان چیه
نرم افزار خاصی لازم داره؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام دوستان
خجالت کشیدم در مورد بازی قدیمی GTA San Andreas سوال میکنم
من بازی رو دانلود کردم و وقتی اجرا میمکنم بازی تا قسمتی که لوگوی شرکت راکستار رو نشون میده میره جلو بعد بازی خارج میشه و بسته میشه

جریان چیه
نرم افزار خاصی لازم داره؟

خجالت واسه چى؟ اين بازى يکى از بهترين بازياى تاريخه. نرم افزار خاصى نداره اگه کرکش و فايل ستاپ اصلى سالم باشه بايد اجرا شه. پس دنبال مشکل تو يکى از اين دو تا بگرد.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
والا من الان با گوشى اومدم اين نت ذغاليه ايرانسلم که باز نميکنه. تو گوگل چه انگليسى چه فارسى سرچ کنى مياره واست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
چیزی پیدا نکرد والا ........
حق داره، من هم سرچ کردم چیز خاصی پیدا نشد. به خدا من هم الان با گوشی هستم، فردا با تورنت دانلود میکنم، واست یه جا آپلود میکنم لینکش رو بهت میدم.
به خدا اگه با پی سی بودم همین الان واست یه کاری میکردم.
یه پیشنهاد، برنامه ی torrent رو دان کن نصب کن، بعد برو داخل یاهو به انگلیسی سرچ کن، تورنت زیاد هست. فکر کنم اگه این کارو بکنی کارت راه بیفته.

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
بچه ها من هنوز منتظرم تو رو خدا ...

راستی یه بازی دیگه همین سن اندرس رو نصب کردم بازم همین اتفاق افتاد بازی یه لحظه اجرا شد بعد دوباره خارج شد

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

یه کرک دیگع انداختم کار نکرد
فکر کنم برنامه ی خاصی کم دارم
نمیدونم
کمک plz

lichson

کاربر سایت
Jun 9, 2011
69
نام
Alireza
بازی شما احتمالاٌ از این بازی هایی هست که توش تغییر دادن و ماشین های ایرانیو از این حرف ها درسته؟
بعد پسر خالتون هم همین بازی شما رو ریخته یا خودش خریده یعنی میخوام بدونم که رو کامپیوتر دیگه تست کردین؟
من خودم کرک سالمشو داشتم ولی متاسفانه هاردم عید امسال سوخت و دیگه هم نتونستم پیدا کنم

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
اخه پسر خالم با همین بازی داره بازی میکنه

تازه من این نسخه ی کم حجم شدش هم که 600 مگ شده و بعد از اکسرک کردن میشه 4 گیگ و در همه سایت ها هست هم دانلود کردم بازم ...

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به خدا الان رفتم واست با تورنت دانلود کنم، اما همه ی لینک ها رو فیل*تر کردن بی وجدانا؛ به خدا الان قندشکن ندارم وگرنه واست میگرفتم.
در هر حال لینک ها رو واست میزارم، اگه قندشکن داری دانلود کن، شرمندگیش واسه من، ببخشید.
utorrent: لینک برنامه ی تورنت
GTA SA Crack: لینک تورنت کرک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر