فروم هواداران STREET OF RAGE SERIES(شورش در شهر)

بهترین نسخه بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    25

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
BareKnuckle3

فکر کنم واستون جالب باشه که نسخه انگلیسی این بازی 4 جور پایان داره

Ending 1
To get Ending 1, successfully rescue the Chief in Stage 6 before his health runs out. Then, at the end of Stage 7, defeat Robot Y before the time limit runs out. You will see the true ending.

Contributed By: Wild Gunman.

00Ending 2
To see Ending 2, manage to rescue the Chief before his health runs out in Stage 6. Then, in Stage 7, defeat Robot Y but let the time limit run out. You will see Ending 2.

00Ending 3
To see Ending 3, let the Chief's health run out in Stage 6. When you go to Stage 7, you will see that it is changed. Make it to the last boss and defeat him. You will see Ending 3.

00Ending 4
To see Ending 4 , simply set the difficulty on Easy Level and beat Robot X in Stage 5.

subzero2000

کاربر سایت
May 16, 2011
4

demix

کاربر سایت
Jun 30, 2011
5
نام
arootin
in bazi afsanast har vaght ahangesho gush midam ashkam dar miadage kasi khast downloadeshun kone bere SEGAbandonware.com - Freeware SEGA Games Download

---------- نوشته در 07:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

man har 3 shomare har juresho tamum kardam hata remakesham tamum kardam

adelmohammadii

کاربر سایت
Mar 24, 2012
5
نام
عادل محمدی
سلام،من هیچ وقت سگا نداشتم و با این بازی از طریق کلوپهای شهرمون اشنا شدم،شماره 3 رو بازی میکردیم ،تا مرحله 3و4 میرفتیم و دیگه پول تموم میشد!اکثر دوستان گفتن موسیقیش شاهکاره...،راستش تو کلوپ اینقدر سر و صدا زیاد بود که....! فقط فریاده اکسل یادمه که دو بار جلو بعد B را میزدی.
همینا یادمه...................................

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
هی روزگار....
من اول ابتدایی بودم که بعد از ثلث اول و کسب معدل 20! (شرط خرید دستگاه)توسط برادرم و من ، رفتیم سگا رو خریدم یه بازی سونیک روش بود یه شورش 2 رو هم خریدیم.
بعد این شورش 2 رو انقدر بازی میکردم چشمام قرمز میشد(یعنی شیرین روزی 10 12 ساعت بازی میکردم) چون اولین کنسولمم بود بازی کردن بلد نبودم همش میباختم.. با داداشم نوبتی بازی میکردیم و فکر میکردیم وقتی بازی رو تموم کنیم دستگاه باز میشه جایزه از توش در میاد!!:))

تحت تاثیر این بازی و اکسل میگن رو روحیه بچه ها تاثیر میذاره راست میگن
تو مدرسه یادمه با 3 تا از همکلاسیام دعوام شده بود عین 3 تاشونو زدم لت و پار کردم اونم با فنون اکسل!! جهت بالا پایین یا بی جهت نگه میداشتن و میپرید 3 مدل لگد میزد و من اون 3 مدل رو شبیه سازی میکردم واسه خودم و وقتی میدیدم دورم میکردن A خودم رو میزدم هیچوقت این SKIRMISH مدرسمو یادم نمیره :)) واقعا تحت تاثیر بازی بودم.یادم نیست درست ولی چند ماه بعد از خرید دستگاه تمومش کردیم

الان هر 3 نسخه رو ایفونم دارم هراز گاهی بازی میکنم.
چند روز پیشم اتفاقی دیدم تو لایو بازیش هست و 27 8 مگ بود پوینتارو دادم واسش رفت دانلودش کردم.البته دمو هم داشتش.پیشنهاد میکنم دانلودش نکنید اون موزیک اولش و ..رو نداره

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
ولی هیچ کدوم از شخصیاتاش مثل max قوی نیستن ،لامسب یه فنایی داره که سریع اون جک و جونورارو میترکوند.:d

اره ولی حیف دیگه تو 3 نبود و این zan مسخره بود که خیلی ازش بدم میومد خیلی لش بود قویم نبود.
مکس کشتی کچ کار بود بلیز جودوکار

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
اره ولی حیف دیگه تو 3 نبود و این zan مسخره بود که خیلی ازش بدم میومد خیلی لش بود قویم نبود.
مکس کشتی کچ کار بود بلیز جودوکار
دقیقا ،تو مقعیتای شلوغ خیلی عالی عمل میکرد فناش لذت بخشه، یه جورایی شماره 3شو خواستن فانتزی کنن ،حیف شد max نبود توش.

• Like
Reactions: che-jaleb

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
این سری بازی واقعا جزو به یادموندنی ترین بازیها هستن و من هنوزم بازیشون میکنم گاه گداری.
اسم اصلی و ژاپنی بازی هم Bare Knuckle هست.Streets of Rage اسم غربیش هست..اما من هم بیشتر به همون اسم ایرانی (شورش در شهر) تو ذهنم میارم.
بازی تو این سبک زیاد بود مخصوصا توی سوپر نیتندو سری Final Fight که همه میگفتن سگا Streets of Rage رو از روی اون کپی کرده.اما چیزی که باعث شد Streets Of Rage جاودانه بشه به نظر من یکی شخصیتهای جالبش (چه دشمنها چه به اصطلاح غولها (Boss) و از همه مهمتر موزیک فوق العادش بود (مخصوصا شماره ۲ و ۱) و همینطور افکتهای صوتی خیلی به یاد موندنیش (مثلا صداهای نعره ها و داد و فریاد ها و شکستن گردن و کمر خنده ها و..) اون زمان اینجور چیزهایی تو هیچ بازی نمونش نبود.مثلا بازیهای PC اون زمان اصلا توانایی ایجاد صدا نداشتن چه برسه به اونجور کیفیتی.موزیک و افکتهای صوتی این بازیها هم همه کار Yuzu Koshiro افسانه ای هست.
این Yuzo Koshiro هنوز هم بعضی وقتها توی نایت کلابها موزیک شورش ۲ رو اجرا میکنه.یعنی اینقدر این موزیک بازی قوی هست که میشه بعنوان موزیک واقعی تو سالن اجزا کرد.توی یوتیوب بگردید هست.
بنظر من شماره ۲ از همه سرتره..شماره ۳ با اینکه قابلیتهای گیم پلی جدیدتر داره مثل دوییدن و پایانهای متفاوت و کاراکترهای مخفی...اما جذابیت ۲ و حتی ۱ رو نداره.مخصوصا موزیک ۳ واقعا در حد و اندازه ۱و ۲ نیست! بهترین کاراکترهاش هم اکسل و مکس هستن.هیچوقت یادم نمیره وقتی قدیما این بازی تازه اومده بود و من اولین بار دیدم مثلا مکس کمر طرف رو با اون تکنیک میشکست و داد و فریادهای اونها..واقعا Boss هایی که تو این بازی مخصوصا شماره ۲ هستن عالی طراحی شدن..مخصوصا اون Boss که شکل بوکسورها بود روی عرشه کشتی..یا اون Boss که کشتی کچ گیر بود و توی رینگ کستی کچ باهاش رودر رو میشدیم و تماشاچیا همه ارازل اوباشهای طرفدار اون بودن که وقتی کتک میخوردی سوت و کف میزدن برای اون.موریکی که موقع رسیدن به Boss پخش میشد الانم آدم گوش میده احساس اضطراب و استرس میگیره!
من هر سه تا نسخه این بازی رو الان بطور کامل با کیس و دفترچه ریجن ژاپن آرشیو دارم و جزو با ارزشترین بازیهام هستن.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
یعنی تک تک جملات شما را در مورد این سری حس میکنم..خیلی فراتر از قبول داشتنشون!
و عاشق اون 3 تا عکستون از این 3 گانه عزیز هستم..امیدوارم که منم بدست بیارمشون..
در مورد تقلید این بازی از بازی دیگر..تنها Double Dragon از کنسول NES میتونه منبع باشه..با توجه به سال انتشار کنسول مگادرایو و همینطور این بازی..
شماره 1 و 2 بدلیل واقع گرایانه تر بودن و استفاده کمتر از روباتها و مغز درون محفظه آقای ایکس!! همیشه محبوبترن...یوزو کاشیرو رو دیگه نگید که موزیک اصلی این بازی توی آی پادم همیشه هست...اون ساختمونا در پس زمینه تایتل اسکرین شماره 1..دستای بزرگ آقای ایکس بر فراز شهر در شماره 2!...وصدای اکسل در تایتل اسکرین شماره 3...اینا گوشه ای از مواردین از دنیای زیبای مگادرایو پس از 20 سال که از ذهن من پاک نشدن و یادآور دورانین که ....تقریبا همه چیز تازگی داشت...حس ذوق زدگی هنوز زنده بود...نه مثل الان..که همه چیز شکل یک مرداب تکراری به خودش گرفته...
بگذریم..به امید تولد دوباره سگا و این بازی..:)

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
یعنی تک تک جملات شما را در مورد این سری حس میکنم..خیلی فراتر از قبول داشتنشون!
و عاشق اون 3 تا عکستون از این 3 گانه عزیز هستم..امیدوارم که منم بدست بیارمشون..
در مورد تقلید این بازی از بازی دیگر..تنها Double Dragon از کنسول NES میتونه منبع باشه..با توجه به سال انتشار کنسول مگادرایو و همینطور این بازی..
شماره 1 و 2 بدلیل واقع گرایانه تر بودن و استفاده کمتر از روباتها و مغز درون محفظه آقای ایکس!! همیشه محبوبترن...یوزو کاشیرو رو دیگه نگید که موزیک اصلی این بازی توی آی پادم همیشه هست...اون ساختمونا در پس زمینه تایتل اسکرین شماره 1..دستای بزرگ آقای ایکس بر فراز شهر در شماره 2!...وصدای اکسل در تایتل اسکرین شماره 3...اینا گوشه ای از مواردین از دنیای زیبای مگادرایو پس از 20 سال که از ذهن من پاک نشدن و یادآور دورانین که ....تقریبا همه چیز تازگی داشت...حس ذوق زدگی هنوز زنده بود...نه مثل الان..که همه چیز شکل یک مرداب تکراری به خودش گرفته...
بگذریم..به امید تولد دوباره سگا و این بازی..:)

Final Fight قبل از اینکه برای سوپر نیتندو بیاد تو سیستمهای Arcade Capcom بود..یعنی چند سال قبل از اینکه Streets of rage 1 بیاد..واقعا هم بعضی صحنه ها و کاراکترهای Streets of rage شباهتهای انکار نشدنی با Final fight دارن..اما با اینکه Capcom هم استاد این سبک بازیهای بود،به نظر من Final Fight اصلا به گرد Streets of Rage نمیرسه.حالا میخواد ایده های اصلی مال اون بوده باشه یا نه!
:)

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
Final Fight قبل از اینکه برای سوپر نیتندو بیاد تو سیستمهای Arcade Capcom بود..یعنی چند سال قبل از اینکه Streets of rage 1 بیاد..واقعا هم بعضی صحنه ها و کاراکترهای Streets of rage شباهتهای انکار نشدنی با Final fight دارن..اما با اینکه Capcom هم استاد این سبک بازیهای بود،به نظر من Final Fight اصلا به گرد Streets of Rage نمیرسه.حالا میخواد ایده های اصلی مال اون بوده باشه یا نه!
اوکی..این چیزی بود که خبر نداشتم ازش!:)
ولی یه شباهتی که الان یادمه از Double Dragon..فکر کنم فاینال باس بازی بود که روی صندلی تو یه سالن بزرگ نشسته بود..تا دیدم فهمیدم مستر ایکس از کجا الهام گرفته شده!

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
:) حیف هست حالا که صحبتش شد چند تا عکس از صحنه های به یاد موندنی این بازی شاهکار بگذارم..

این Boss تو شماره ۲ Favourite من بود:

این Boss هم تو رینگ خیلی جالب بود مخصوصا اون تماشاچیها که وقتی کتکمون میزد کف و سوت میزدن براش و چقدر آدم حرصش در میومد!

و بالاخره Mr X و محافظش Shiva..این شیوا خیلی قوی و تکنیکی بود و واقعا مشکل بود شکست دادنش،چقدر اضطراب و هیچان داشت وقتی آدم بعد از اونهمه زحمت و زمان به این مرحله آخر رسیده بود و معمولا دو سه تا life هم بیشتر نمونده بود و آدم باید اول اینو شکست میداد..save کردن و اینحرفها همکه درکار نبود!

و بالاخره خود Mr X که تو این عکس اکسل رو داغون کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر