راهنمایی بازی ((طبیعت ناشناخته Botanicula ))

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
files_games__838411box[w220h220mresizeByMaxSize].jpg

بازی بسیار جذاب ولی کوتاه و اسان تر از بازی Machinarium
من بعد از چند وقت بالاخره تونستم این بازی رو تموم کنم اگر هر جای این بازی ماندید فقط در همین پست از من سوال بپرسید
تصاویری از این بازی :
files_reviews__3834861[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

files_reviews__3966242[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

files_reviews__1463793[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

files_reviews__8021704[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

files_reviews__9126295[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

masoud 67

کاربر سایت
May 29, 2012
2
سلام من تو اون قسمت که باید شترمرغ جمع کنی گیر کردم البته همشونو جمع کردم به جز یکی اون هم اونجا که باید برای مگس غذا بیاری تا اون شترمرغ رو نخورد حتی آشپزخونه رو هم رد کردم چه کار باید کنم
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
بالای سر اشپز 5 تا نمکدون وجود داره وقتی علامت دست امد روی اون کلیک کن پرنده ی توی کروهمون اون رو ور می داره اون رو می بری بالای اون مرد چاقه یکم تکونش میدی اون نمکدون روش فلفل میریزه(یادت باشه که کلیک نکنی چون بر می گرده سرجای اول )بعد از اینکه یارو پا شد میره سر دیگ اشپزه دعوایش می کنه تا وقتی که رو به شما نیست و داره اون چاقه رو دعوا می کنه رو مرغه سریع کلیک کن مرغه رو ور می داره
اگه متوجه نشدی بگوتا عکس بذارم

---------- نوشته در 08:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:47 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید اشتباه شد این عکس رو نگاه کن

بعد از این که رو جایی که نشون گذاشتم کلیک کردی یک از اونها می افته می ری اون رو برمیداری بعد میری توی اون اشپزخونه دیگه همونی که افتاده رو به زنه میدی اون هم مرغه رو میده
wncld5uoxny955etd99j.png

آخرین ویرایش:

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
اقا لطفا من رو هم راهنمایی کنید.
من اونجا گیر کردم که 5تا کلید میخواد
الان میخوام سومیش رو بگیرم که به موجوده قهوه ای جولومه وقتی میخاوام با مگسه برم سمتش بهم حمله میکنه و نمیزاره کلید رو بردارم باید چیکار کنم؟

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
اقا لطفا من رو هم راهنمایی کنید.
من اونجا گیر کردم که 5تا کلید میخواد
الان میخوام سومیش رو بگیرم که به موجوده قهوه ای جولومه وقتی میخاوام با مگسه برم سمتش بهم حمله میکنه و نمیزاره کلید رو بردارم باید چیکار کنم؟
اقا یکی ما رو هم کمک کنه!!

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا منم یک قسمت از همون جایی که باید شترمرغ جمع کنی گیر کردم!
اونجایی که یکی از شترمرغ ها تو فر یکی از موجودات هستش و وقتی در فر رو باز می کنی نمیذاره برش دارم! فقط همین یکی مونده!

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بچه ها من اونجا گیر کردم که باید شتر مرغ رو از پشت پرده برداری وقتی روش کلیک میکنی هر 5تا میرن رو هم تا ورش دارن بعدش میوفتن!
اونجا رو نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
فقط همین یکی مونده!

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بچه ها من اونجا گیر کردم که باید شتر مرغ رو از پشت پرده برداری وقتی روش کلیک میکنی هر 5تا میرن رو هم تا ورش دارن بعدش میوفتن!
فقط همین یکی مونده!
help me...

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
فقط همین یکی مونده!
لطفا من رو کمک کنید

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
فقط همین یکی مونده!

کسی ما رو کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر