راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

esfehan

کاربر سایت
Mar 24, 2007
22
کمک در بازی TombRaider Anniversary

سلام کمک :
man dar bazie tomb raider AN vaghti ke se ta sang migirim va yek mojassame ast ke se ta jaye khali dare vali sangha ra nemizare bayad chikar konam.toro khoda komak konid

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام کمک :
man dar bazie tomb raider AN vaghti ke se ta sang migirim va yek mojassame ast ke se ta jaye khali dare vali sangha ra nemizare bayad chikar konam.toro khoda komak konid

اون سه تا سنگی که تو داری از طلا نیست و اون یک سنگی که سره جاش هست از طلاست پس تو هم باید سنگهای طلا پیدا کنی.

دست مجسمه کنده شده و افتاده کنار مجسمه. پیشنهاد میکنم اول خودت برو روی دسته :) بعد میفهمی موضوع از چه قراره.

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقا يكي منو كمك كنه
من نميتونم اون 2 اسبها رو بكشم
هرچي تير ميزنم از جونشون كم نميشه
يكي مك كنه

elvis

کاربر سایت
Mar 17, 2007
8
من توی مرحله ای که 3 تا چرخ دنده رو بایید جایگزین کنیم گیر کردم.اون 3 تا سر جاشون گذاشتم.اون سد هم اومد پایین و اون تونل که زیر اب بود هم درش رو باز کردم و اون استوانه طلایی رو هم برداشتم.دیگه کاری نمونده که نکرده باشم.ولی نمیدونم چرا مرحله تموم نمیشه؟! از کجا باید خارج بشم؟! راهش چیه؟!

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان من یک توصیه دارم اونهایی که با pc بازی می کنند دست نگه دارن چون احتمالاَ همزمان با آمدن نسخه 360 این بازی برای pc هم با کیفیت خوب عرضه میشه منکه خودم هم می خواستم بازی کنم ولی وقتی این موضوع رو فهمیدم منصرف شدم:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دوستان من یک توصیه دارم اونهایی که با pc بازی می کنند دست نگه دارن چون احتمالاَ همزمان با آمدن نسخه 360 این بازی برای pc هم با کیفیت خوب عرضه میشه منکه خودم هم می خواستم بازی کنم ولی وقتی این موضوع رو فهمیدم منصرف شدم:cheesygri
یعنی چی؟!
یعنی یه نسخه ی با کیفیت تر از anniversary میاد؟!;)
منبع داری؟:cheesygri

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
نه عزیز همون نسخه هست فقط مطابقت می کنه با نسخه 360 .

مثل کینگ کونگ که در دونسخه عرضه شد یکی با گرافیک ps2 و دومی با گرافیک 360 البته هردو یکی بودن فقط تکسچرها بهتر شده بود

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
نه عزیز همون نسخه هست فقط مطابقت می کنه با نسخه 360 .

مثل کینگ کونگ که در دونسخه عرضه شد یکی با گرافیک ps2 و دومی با گرافیک 360 البته هردو یکی بودن فقط تکسچرها بهتر شده بود

تاریخش کی هست؟ منبعتون چی هست؟

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
بچه ها من بازي رو تموم كردم:cool:
آخرش مي فهمي همه چي سركاري
درواقع همون تام رايدر 1 هستش كه اومدن گرافيكش رو با موضوعش رو تغيير دادن

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
من یه مشکل دارم اونم اینه که هر وقت میخوام کیف جون بردارم از بازی میاد بیرون!
راهی هست؟:( (fatal error میده)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر