کمک در انتخاب نام کافی نت

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
سلام یه دوستان BC
دوستان من یه کافی نت زدم الان 2 3 روزی هست که راه افتاده حالا میخوام بپرسم اسمشو چی بزارم؟
از دوستان میخوام اسمی بگن که سنگین و پر معنی و در یاد مشتری بمونه
به نظر شما الماس خوبه؟

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظر من یک اسمی بزار یک بتونی براش یک لوگو زیبا بزاری مثلا سمت ما یک کافی نت به نام لیمو هستش با لوگوی خیلی زیبا
من خودم همیشه میخواستم اسم مغازه ام رو بزارم XFX :x

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
ممنون از شما ولی همانطور که دوست عزیز مهدی ارتگلی گفت یه اسمی باید بزارم که لوگو هم اگر خواستم بتونم بزارم و همچنین یک کلمه بیشتر نباشه و قابل فهم باشه تازه از این خزو خیل ها هم نباشه بعضیا میزارن روی مغازشون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا ببین اگر همون لیمو رو میخوای یک لوگو برات گذاشتم همینو ازش استفاده کن هر چیزی هم خواستی بگو برات درست میکنم
ان شاالله چرخ مغازه ات برات بچرخه همیشه جیبهات پر از پول حلال باشه

http://up.98ia.com/images/oawun89j1ff7jignljw.jpg

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
من هر چی فکر کردم میبینم اسم افرا هم کوتاهه.قابل فهمه. معنی داره و حتی میتونم برای لوگو از برگ افرا استفاده کنم و بازم میگم MDF که برای دکور مغازه استفاده کردم افرا هست
بازم ممنون از دوستان که راهنمایی کردن و اخر هم اسمی که خودم گفتم استفاده کردم و امیدوارم دوستانی که اومدن و راهنمایی کردن ناراحت نباشن

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا ببخشیدا یهو پریدم وسط
من طبق تجربه ی که دارم اسم هایی که ساده تر تلفظ میشن و ساده و خز و خیل به نظر میان خیلی بیشتر تو ذهن میمونه
من 2 ساله گیم نت دارم اسمش پارادایز هست هرکی میگه اسم گیم نت منو میگه بریم گیمنت دم پاساژ یوسفیه ( بقل یه پاساژ به اسم یوسف )
حالا یک هفته هست یک گیم نت باز شده به اسم پرشین همه اسمشو بلدن چرا چون اسم تو دهنیه
چندتا اسم که تو ذهنا خوب میمونرو میگم
ایفل
پرشین
پرند
اطلس
دیبا
فدورا fedora( کلاه نمدی مردانه )
پنگوئن
و یک اسم که خودم برای کافی نتم قراره بزارم
bliss بلیس ( برکت )
آلبالو
این اسمایی که گفتم اسم کافی نت هم هستن دم خونمون پره ولی این اسما تو ذهن یمونن مخصوصا البالو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر