چه اتفاقی می افتد که شما از پای کنسول پا میشید؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
من چند سال پیش ایکس باکس جاسپر آرکد خریدم بعد دیگه درس = بیخیال خلاصه مامان ما از دست ما angry بود خلاصه یه روز به ما پیله کرد که از پای کنسول پاشو
منم با خودم گفتم برو بابا کی به کیه ولش کن بعد به مامانم گفتم الان پا میشم 5 دقیقه بعد برگشت دید من هنوز پا نشدم رفت جای 3 راه برق ایکس باکس منو در حالی که روشن بود از برق کشید و اتصالی=3 چراغه!!! بعد با هزار بد بختی مجبورشون کردم که یکی دیگه بخریم بعد که خریدیم دیگه مامانم هر وقت که میگه پاشو دیگه ما جرئت نمیکنیم چیزی بگیم و بعد سریع پا میشم!
حالا برای تو چه اتفاقی می افته که بعد می فهمی که باید از پای کنسول پاشی؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام همشهري:d
در مورد اين لحظه بايد بگم كه اصولا كار به اونجاها نميكشه و مامان گرامي در حد چند تا حرف بسنده ميكنه و خبري از تنبيه فيزيكي نيست:d
چون مثلا 20 سالمون شده ناسلامتي...
الان هم كه اصولا بنده كنسول ندارم چون فروختمش...:d
ولي 10 سال پيش يادمه با pc بازي ميكردم اگر از روي اجبار پا ميشدم،يك احساس كينه توام با ناراحتي دركنار يكم گيجي واسم پيش ميومد:d
اگرم ديگه خودم پا ميشدم فقط احساس گيجي و ملنگي به هم دست ميداد...لامصب خيلي فاز ميداد...بعدش خودمو برا شيفت بعدي آماده ميكردم:))

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
احساس عذاب وجدان از ميزان وقتي كه صرفش ميكنم!

سلام همشهري:d
در مورد اين لحظه بايد بگم كه اصولا كار به اونجاها نميكشه و مامان گرامي در حد چند تا حرف بسنده ميكنه و خبري از تنبيه فيزيكي نيست:d
چون مثلا 20 سالمون شده ناسلامتي...
الان هم كه اصولا بنده كنسول ندارم چون فروختمش...:d
ولي 10 سال پيش يادمه با pc بازي ميكردم اگر از روي اجبار پا ميشدم،يك احساس كينه توام با ناراحتي دركنار يكم گيجي واسم پيش ميومد:d
اگرم ديگه خودم پا ميشدم فقط احساس گيجي و ملنگي به هم دست ميداد...لامصب خيلي فاز ميداد...بعدش خودمو برا شيفت بعدي آماده ميكردم:))
بابا چقدر شما ها کنسول خوره دارین! یکم به ما هم بدین دیگه!:))

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
من پسر خیلی خوبی هستم و اکثر مواقع بعد از یک ساعت پامیشم
اما خب این موضوع مربوط به همه ی مواقع نمیشه و همین موجب میشه که من حتی بالای 3 ساعت هم پای کنسول مینشینم
مثلا من کال اف 8 رو توی 2 روز (3 ساعته) تمام کردم اما BATTLE...3 را در 5 روز ( 4 الی 5 ساعته) تمام کردیم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
الان 10 روز ـه روشن ـش نکردم ... روشنم کنم فیفا ـست که بازی میکنم ... سن هرچی بالاتر میره جذابی ـشم میاد پایین !

athomicboy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
71
دقيقا! هرچي كار و مشغله آدم بيشتر بشه كم كم حس بازي كردن هم كمتر ميشه!

سن که میره بالاتر کنسول فقط به درد دور همی میخوره . غیر از اون نه وقتش هست نه حسش .
اما در کل من وقتی از پای کنسول بلند می شم که دلم بخواد :d

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
چون اکثرا شبها بازی میکنم فقط ترس از دیر رسیدن سر کار باعث میشه دل بکنم (bfbc2 آنلاین)
ولی شبهایی که فرداش تعطیله مگه اینکه احساس ضعف کنم تا 5 و 6 صبح هستم

gamebazzz

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
حامد افشار
من موقعی که پای کنسول هستم و مشغول بازی ام اگه دیر بلند شم(به قول مامانم شورشو دربیارم),مامانم میاد و اول میگه که حامد پاشو خاموشش کن,و من هم معمولا میگم باشه الان وایستا تا یکجاش برم یا سیو کنم و مامانم هم مثل بت زهرمار همونجا وامیایسته و مصل جقد به من زل میزنه و هی هم نوچ نوچ میکنه(از این کارش خیلی بدم میاد,اگه مادرم نبود خفش میکردم) بعد میگه چی شد! و من هم میگم باسه الان الان و بعد میبینی 1ساعت شده و مامان پیله و لجباز من هم مثل مترسک جلوم وایستاده و من هم به جایی از بازی که میخواستم نرسیدم,بعد مامانم در اینجور مواقع بعضی اوقات یا میشینه زمین و گریه فجیع میکنه و به خودش لعنت و فحش میفرسته و یا هم یکدفعه قات میزنه و مثل دیوونه ها به صرو صورتش میزنه و گریه میکنه,که من دلم به حالش میسوزه و پامیشم و کنسولو خاموش میکنم.
(البته جدیدا پرو شده و تا من یکم طول میدم چون میدونه که من از بابام میترسم که دوباره منو کتک بزنه سزیع گوشی تلفن رو برمیداره و به بابام ضر ضر منو میکنه(من هم تو فکر هستم که یک فیلمی سرش دربیارم حالا بزار...)

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
من موقعی که پای کنسول هستم و مشغول بازی ام اگه دیر بلند شم(به قول مامانم شورشو دربیارم),مامانم میاد و اول میگه که حامد پاشو خاموشش کن,و من هم معمولا میگم باشه الان وایستا تا یکجاش برم یا سیو کنم و مامانم هم مثل بت زهرمار همونجا وامیایسته و مصل جقد به من زل میزنه و هی هم نوچ نوچ میکنه(از این کارش خیلی بدم میاد,اگه مادرم نبود خفش میکردم) بعد میگه چی شد! و من هم میگم باسه الان الان و بعد میبینی 1ساعت شده و مامان پیله و لجباز من هم مثل مترسک جلوم وایستاده و من هم به جایی از بازی که میخواستم نرسیدم,بعد مامانم در اینجور مواقع بعضی اوقات یا میشینه زمین و گریه فجیع میکنه و به خودش لعنت و فحش میفرسته و یا هم یکدفعه قات میزنه و مثل دیوونه ها به صرو صورتش میزنه و گریه میکنه,که من دلم به حالش میسوزه و پامیشم و کنسولو خاموش میکنم.
(البته جدیدا پرو شده و تا من یکم طول میدم چون میدونه که من از بابام میترسم که دوباره منو کتک بزنه سزیع گوشی تلفن رو برمیداره و به بابام ضر ضر منو میکنه(من هم تو فکر هستم که یک فیلمی سرش دربیارم حالا بزار...)
هیچ عاملی نمی تونه منو از پای X بلند کنه جز گرسنگی!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر