Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من خودم بازی را با کارت 5500 256 مگ اجرا کردم وکمی گیر داشت(در محیط های شلوغ) ولی یکم که جلو رفتم بهتر شد!
ولی کسایی که نمیتونن بازی را راحت اجرا کنن روش زیر را بکار بگیرین:
پتچ جدید بازی هیتمن : خون بها که سرعت بازی را افزایش میدهد و مشکل Crash (پریدن به بیرون بازی)را برطرف میکند.که شما باید ابتدا به پوشه ی بازی بروید و فایل HitmanBloodMoney.ini را باز کرده و به انتهای آن کلمه روبرو را اضافه کنید shaderquality medium و پتچ را هم نصب کنید و تفاوت را احساس کنید.
پتچ مورد نظر http://ftp.eidos.co.uk/pub/uk//hitmanbloodmoney/patches/hitmanbloodmoneypatch12_eng.zip
واسه این پچ که کرکی نیومده;) احتمالا شما نسخه ای رو دارین که با دمون تولز و ... هست.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
درسته امین جان من از دایمون تولز استفاده میکردم آخه من اول که بازی اومد گرفتمش
در ضمن مطمئن باش با این روش سرعت بازی چندین برابر میشه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
درسته امین جان من از دایمون تولز استفاده میکردم آخه من اول که بازی اومد گرفتمش
در ضمن مطمئن باش با این روش سرعت بازی چندین برابر میشه!
میدونم!
ولی متاسفانه من نسخه ی کرک شدش رو دارم:( و به نظرم ارزشش رو نداره که برم دوباره واسش پول بدم!
فعلا مثل بعضی از بازیهای دیگه بی خیالش شدم تا یه سیستم درست و حسابی ببندم یا یه 360 بگیرم!

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
من خودم بازی را با کارت 5500 256 مگ اجرا کردم وکمی گیر داشت(در محیط های شلوغ) ولی یکم که جلو رفتم بهتر شد!
ولی کسایی که نمیتونن بازی را راحت اجرا کنن روش زیر را بکار بگیرین:
پتچ جدید بازی هیتمن : خون بها که سرعت بازی را افزایش میدهد و مشکل Crash (پریدن به بیرون بازی)را برطرف میکند.که شما باید ابتدا به پوشه ی بازی بروید و فایل HitmanBloodMoney.ini را باز کرده و به انتهای آن کلمه روبرو را اضافه کنید shaderquality medium و پتچ را هم نصب کنید و تفاوت را احساس کنید.
پتچ مورد نظر http://ftp.eidos.co.uk/pub/uk//hitmanbloodmoney/patches/hitmanbloodmoneypatch12_eng.zip

سلام اقای علی کریمی
خیلی خیلی ممنون به خاطر کمک بزرگی که بهمون کردیم
دستتون درد نکنه به خاطر راهنمای و پتچ مورد نظر
من الان 3 ماه تموم بود که تو این سایت دنبال کمک در هیتمن میگشتم اما هیچ کس هیچ راهنمای نمیکرد و فقط میگفتند که بی خیالش بشو و رو سیستمت کار نمیکنه اما شما خیلی ساده و استادانه کمکمون کردین
به هر حال خیلی خیلی ازتون ممنونم اقای علی کریمی
موفق باشید

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
میدونم جای این سئوال اینجا نیست اما شرمنده جایی پیدا نکردم بپرسم.
دوستان منمیخوام این بازی رو دانلود کنم.
1-تو این سایت بخشی داره که بشه ازش بازیها رو دانلود کرد؟اگه هست ممنون میشم لینکشو بدین چون هر چی گشتم پیدا نکردم.ا
2-تو اینترنت لینک دانلود این بازی رو پیدا کردم اما حجمش 280 مگ هست!میخواستم بدونم این حجم واقعی این بازی هست؟چرا اینقدر کم!!!!کیفیتشو آوردن پایین؟بدرد دانلود میخوره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

آخرین ویرایش:

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
سلام
میدونم جای این سئوال اینجا نیست اما شرمنده جایی پیدا نکردم بپرسم.
دوستان منمیخوام این بازی رو دانلود کنم.
1-تو این سایت بخشی داره که بشه ازش بازیها رو دانلود کرد؟اگه هست ممنون میشم لینکشو بدین چون هر چی گشتم پیدا نکردم.ا
2-تو اینترنت لینک دانلود این بازی رو پیدا کردم اما حجمش 280 مگ هست!میخواستم بدونم این حجم واقعی این بازی هست؟چرا اینقدر کم!!!!کیفیتشو آوردن پایین؟بدرد دانلود میخوره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
سوال اول و دوستان جواب بدند ولی خودم نسخه 280 مگ و دانلود کردم . بازی بدون ایراد هست فقط دموها و بعضی از صداهای بازی خذف شده.

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
ممنون.
یکی از دوستان بگه من از کجا میتونم کاملش رو دانلود کنم؟این حجم پایین فایده نداره.
بیرون برای خرید هم وقت نمیکنم برم.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
کمک

بچه من بازی رو نسخه Hitman Anthology رو از سایت mihandownload دانلود کردم و بعدش نسخه blood money رو نصب کردم.بازی اجرا شد ولی سر مرحله آخر(که نامش Requeim است) گیر کرد و این ارور رو میده میشه بگید مشکل از کجاست؟
اینم از ارور بازی

تورو خدا سریعتر جواب بدید و اگر هم کسی جواب و راه حلی نمیدونه لطفا یه لینک از نسخه سالمش قرار بده.
فعلا روز خوش.

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
اول بگو که به وظیفه ی شخصیت عمل کردی وبه تاپیکی که گفتم رفتی و به هیتمن رای دادی.

قربونت بشم رفتم ولی نتونستم از بین مکس و هیتمن یکی رو انتخاب کنم.من هر دو رو شدیدن دوست دارم.چیکار کنم دیگه.:-??:-??:-??
ولی دمت گرم کمکم کن.:praying::d:d:d:d:d:d.
فعلا.

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
والواسه من هم مشکل داشت
اگه مشکلت مثل من باشه اینجوری حل میشه
تو ران اینو تایپ کن dxdiag
تب sound
اون نوار رو بکش سمت چپ
اگه مشکلت حل نشد دو باره بزارش سمت راست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند