تایپیک XBox360 داران کرمانشاه

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام به همگی...
خب تابیک ایکس باکس داران کرمانشاه نبود که زدم
خب هر کس ایکس باکس داره و توی کرمانشاه هست بیاد بگه تا باهم بیشتر اشنا شیم...!

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
چه تاپیکه خوبی :D
منم یه مدت تو فکر زدن این تاپیک بودم که شما زحمتش رو کشیدی:x
جایی رو تو کرمانشاه نمیشناسی بازی جدید ها رو lt+2 داشته باشه ؟ منظورم Soulcaliber V و MGS HD Collection و این بازی های جدید که برای Lt+3 میاد
یا حداقل جایی که ایمج بازی هارو بفروشه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.منم کرمانشاهیم،2 سال پیش یه ایکس باکس ایلایت گرفتم،بعد فروختم یه آرکید گرفتم بازم فروختم یه ps3160 گرفتم وباز هم چهار ماه پیش ps3 رو فروختم و یه اسلیم 250 گرفتم چهارصد و بیست هزار با یه سال گارانتی و یه سال بیمه ایران

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
چه تاپیکه خوبی :D
منم یه مدت تو فکر زدن این تاپیک بودم که شما زحمتش رو کشیدی:x
جایی رو تو کرمانشاه نمیشناسی بازی جدید ها رو lt+2 داشته باشه ؟ منظورم Soulcaliber V و MGS HD Collection و این بازی های جدید که برای Lt+3 میاد
یا حداقل جایی که ایمج بازی هارو بفروشه

چرا توی باساز ارگ همه میفروشن...ولی از مغازه بازی سنتر توی همون ارگ بخر

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

منم هستم الن ویک رو کسی پوینت نداره به ما بفروشه یا بگه دموشو از کجا بگیرم سپاس

برای خریدنش point میخواد که باید از لایو دانلود کنی که میشه 1200 point ...که قیمتش تقریبا بالای 30 تومان هست که بخری
دموش هم رایگانه و باید از ایکس باکس لایو دانلود کنی....من هر روز توی ایکس باکس لایوم کسی خواست بیاد اینم گیمرتگم:silenthill1372

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام بچه ها.دو سوال دارم،اولی اینه که من با سبک نقش آفرینی اصلا حال نمیکنم،حالا به نظرتون بازی اسکایرمو بخرم یا نه؟سوال دوم راجع به مجله بازی نما و بازی رایانه است،این دو مجله رو میتونم از کجا گیر بیارم؟من از میدان آزادی تا میدان فرودوسی از هر دکه روزنامه فروشی پرسیدم گفتن شماره های جدیدشون نیومده،درصورتیکه هر دو مجله مدتیه اومدن.

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام بچه ها.دو سوال دارم،اولی اینه که من با سبک نقش آفرینی اصلا حال نمیکنم،حالا به نظرتون بازی اسکایرمو بخرم یا نه؟سوال دوم راجع به مجله بازی نما و بازی رایانه است،این دو مجله رو میتونم از کجا گیر بیارم؟من از میدان آزادی تا میدان فرودوسی از هر دکه روزنامه فروشی پرسیدم گفتن شماره های جدیدشون نیومده،درصورتیکه هر دو مجله مدتیه اومدن.

در مورد اول منم اصلا نقش افرینی دوست ندارم ولی اسکایریم رو گرفتم و بشیمون نشدم! عالیه بخرش
در مورد مجله ها هم بگم تقریبا من تا چند ماه بیش همه رو میخریدم(بازی نما-بازی رایانه-دنیای بازی-کلیک) رو میخریدم ولی الان فقط بازی رایانه رو میخرم بعضی وقت ها هم دنیای بازی
برای گیر اوردنش هم منم مثل تو کل کرمانشاه رو دور میزدم ولی الان چند ماهی هست که دیگه دنبالش نمیرم بیشتر اخبار رو از سایت ها میخونم
یه دکه هست زیر بل میدان ازادی طرف ترمینال 2 که همیشه میاره و یه دکه هم هست در باساز اگ اونم میاره

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
در مورد اول منم اصلا نقش افرینی دوست ندارم ولی اسکایریم رو گرفتم و بشیمون نشدم! عالیه بخرش
در مورد مجله ها هم بگم تقریبا من تا چند ماه بیش همه رو میخریدم(بازی نما-بازی رایانه-دنیای بازی-کلیک) رو میخریدم ولی الان فقط بازی رایانه رو میخرم بعضی وقت ها هم دنیای بازی
برای گیر اوردنش هم منم مثل تو کل کرمانشاه رو دور میزدم ولی الان چند ماهی هست که دیگه دنبالش نمیرم بیشتر اخبار رو از سایت ها میخونم
یه دکه هست زیر بل میدان ازادی طرف ترمینال 2 که همیشه میاره و یه دکه هم هست در باساز اگ اونم میاره
مسعود جان اسکایرمو گرفتم ولی کاش نمیگرفتم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به به میبینم که داش مسعود ما یه مدت نبودیم تایپک کرمانشاه راه افتاد توسط دست مبارک شما:d
دوستان کرمانشاهی منم همیشه تو لایو تلپم هر کی همشهری ماست اد کنه:d

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسللللللللللللللللللللللللللللللللللللاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:d:o:punk::bash::balloon::lol:;;) منم هستم یه سوال کسی رو تو کرمانشاه نمی شناسید که rgh کنه ؟ منظورم همون jtag بود

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسللللللللللللللللللللللللللللللللللللاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:d:o:punk::bash::balloon::lol:;;) منم هستم یه سوال کسی رو تو کرمانشاه نمی شناسید که rgh کنه ؟ منظورم همون jtag بود
شوخی می کنی ؟ کرمانشاه ؟ جی تگ؟
کسی نیست نزدیکترین جا به کرمانشاه که جی تگ کنن خوزستانه ICcenter یوزر صاحبش تو اینجا : zia
کسی جایی توی ارگ سراغ داره که اسلیم ال تی 3 بریزن؟
ببر پیش همون احسان Gamecenter

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر