save کردن بازی های ps2 بر روی flash memory

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

اصلا کنسول همینطوری کول دیسک رو نمیشناسه شما باید با کدبرکر یا سایر برنامه هایی که این کار رو میکنند انجام بین
دوست من
این را میدانم ;)
همانطور که در پستهای بالا نیز مشاهده میفرمائید دوست همگی با این برنامه ها آشنا هستند اما مشکل آنها مشکل همین برنامه با کول دیسک است .
کول دیسک و کارت حافظه موبایل و ... با CodeBreaker مشکل دارند .
در ضمن من همین الان با PSP و CodeBreaker امتحان کردم و همانطور که دوستمان گفتند بود .
بعد از دو دقیقه صبر هیچ اتفاق خوشحال کننده ای نیافتاد /:)

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
دوست من
این را میدانم ;)
همانطور که در پستهای بالا نیز مشاهده میفرمائید دوست همگی با این برنامه ها آشنا هستند اما مشکل آنها مشکل همین برنامه با کول دیسک است .
کول دیسک و کارت حافظه موبایل و ... با CodeBreaker مشکل دارند .
در ضمن من همین الان با PSP و CodeBreaker امتحان کردم و همانطور که دوستمان گفتند بود .
بعد از دو دقیقه صبر هیچ اتفاق خوشحال کننده ای نیافتاد /:)

شما سیو رو کپی کردین یا فایل day1

من که با کدبرکر و psp هیچ مشکلی ندارم شما فایلاتون رو تو روت psp بریزن و psp رو وصل کنید به ps2 با کابل و روی psp conect USb رو بزنین کد برکر psp رو مثل کول دیسک میشناسه واسه اصلاعات بیشتر برو www.sgpteam.com/forums

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

شما سیو رو کپی کردین یا فایل day1

من که با کدبرکر و psp هیچ مشکلی ندارم شما فایلاتون رو تو روت psp بریزن و psp رو وصل کنید به ps2 با کابل و روی psp conect USb رو بزنین کد برکر psp رو مثل کول دیسک میشناسه واسه اصلاعات بیشتر برو www.sgpteam.com/forums
دوست گرامی
Save را اما ...
CodeBreaker همانطور که دوستمان گفت 2 دقیقه طول میکشد تا صفحه اصلی اش بالا بیاید و وقتی کامل روشن شد قفل میشود و اصلا" کاری نمیتوان کرد جز Restart یا خاموش کردن دستگاه .
یعنی اصلا" به مرحله شناخت psp توسط CodeBreaker نمیرسد که بشود کاری کرد .

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
سلام دوست عزیز

من با موبایل اینکارو کردم ووقتی که به پلی استیشنم وسل میکردم قفل میکرد ووقتی در میاوردم درست میشود بعد فایل هارو ریختم تو رم موبایلم اینبار شناخت کارکرد:laughing:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

من با موبایل اینکارو کردم ووقتی که به پلی استیشنم وسل میکردم قفل میکرد ووقتی در میاوردم درست میشود بعد فایل هارو ریختم تو رم موبایلم اینبار شناخت کارکرد:laughing:
دوست من
ذخیره بازی را روی رم داخلی موبایل ریختید با کارت حافظه ؟
با CODEBREAKER امتحان کردید یا MAX DRIVE یا ACTION REPLAY MAX ؟
کمی توضیح میدهید ;)

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
سلام دوست عزیز

من یه گوشی موبایل سونی اریکسون دارم وروی کارت حافظه ریختم وبعد با فیش USB خودش وصل کردم کامل شناخت:lol:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
یک کاره دیگه که من قدیما استفاده میکردم فشرده کردن سیو ها در همون مموری کارت بود.
با گیم شارک سیو ها را فشرده میکردم خیلی خوب جواب داد و نیازی دیگه به مموری دوم نشد.

mahdi_sh45

کاربر سایت
Aug 15, 2012
15
آقا چرا سر در گم میکنین آدم رو
الان من یه فلش دارم
میخوام بعنوان یه مموری کارت ازش استفاده کنم تا دیگه نرم مموری بخرم :D
الان دقیقا چیکار کنم
به همین راحتی ای که گفتم به همین راحتی ام لطفا جواب بدین
ممنون

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
من
action replay max رو ریختم و فلشم رو هم میشناسه و سیو هایی که دانلود کردم رو هم می شناسه ولی وقتی میخوام کپی کنم تو مموری اصلی eror میده؟؟؟
چیکار کنم کمک کنید لطفا
:question::question::question:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر