لطفا کمکم کنید ( دستگاهم مموری رو نمیشناسه)

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
سلام به همه دوستان گلم
53.gif

موضوع از این قراره که من 2-3 سالی هست که PSP دارم و تا وقتی ازش استفاده میکردم مشکلی نداشت و مثل BMW کار میکرد
4.gif

اما وقتی رفتم خدمت و برگشتم
انگار غم دوری من بهش حسابی فشار اورده و مثل دختر 14 ساله داره برام ناز میکنه
21.gif

مشکلش اینه که وقتی مموری رو میزارم داخلش نمیشناسه و چراغ کنار دستگاه چشمک میزنه و مموری رو نمیشناسه
امروز بردمش همونجا که دستگاه رو خریدم ( خونه باباش )
3.gif

تعمیرکار بهم گفت که مشکلش نرم افزاری هستش و مشکل سخت افزاری نیست
یک سری توضیحات پرت بهم داد
و گفت یک نرم افزار احتیاج داره و با اون دستگاه مموری رو میشناسه و کپی خور هم میشه

حالا میخواستم بدونم PSP خورهای حرفه ای فروم کسی میدونه این نرم افزار چیه و میتونه بهم کمک کنه تا دستگاهم رو درست کنم
113.gif

و دوباره مثل قبل باهاش بازی کنم
105.gif

راستی دستگاه من PSP 2000کپی موقت هستش که اخرین بار با GEN-D3 هکش میکردم

هم اکنون نیازمند یاری شما هستم
8.gif

ممنون

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام به همه دوستان گلم
53.gif

موضوع از این قراره که من 2-3 سالی هست که PSP دارم و تا وقتی ازش استفاده میکردم مشکلی نداشت و مثل BMW کار میکرد
4.gif

اما وقتی رفتم خدمت و برگشتم
انگار غم دوری من بهش حسابی فشار اورده و مثل دختر 14 ساله داره برام ناز میکنه
21.gif

مشکلش اینه که وقتی مموری رو میزارم داخلش نمیشناسه و چراغ کنار دستگاه چشمک میزنه و مموری رو نمیشناسه
امروز بردمش همونجا که دستگاه رو خریدم ( خونه باباش )
3.gif

تعمیرکار بهم گفت که مشکلش نرم افزاری هستش و مشکل سخت افزاری نیست
یک سری توضیحات پرت بهم داد
و گفت یک نرم افزار احتیاج داره و با اون دستگاه مموری رو میشناسه و کپی خور هم میشه

حالا میخواستم بدونم PSP خورهای حرفه ای فروم کسی میدونه این نرم افزار چیه و میتونه بهم کمک کنه تا دستگاهم رو درست کنم
113.gif

و دوباره مثل قبل باهاش بازی کنم
105.gif

راستی دستگاه من PSP 2000کپی موقت هستش که اخرین بار با GEN-D3 هکش میکردم

هم اکنون نیازمند یاری شما هستم
8.gif

ممنون

فریمور فعلی دستگات چیه ؟؟ (دقیق بنویس خواهشا مگه میشه D3 باشه بعد موقت هم باشه ؟؟ اگه D3 هست که 5.50 دائمه اگر موقته که به احتمال زیاد 5.03 هست)
فک نکنم مشکل نرم افزاری باشه مگه میشه اخه شما داری مموری رو میزاری تو دستگاه کلا کانکت سخت افزاریه تازه اگرم نرم افزاری باشه مربوط به فریموره با یه برنامه معمولی درست نمیشه.
(داداش برو بکوب تو سرش بگو وقتی رم رو نمیخونه چطوری میخوای نرم افزار روش بریزی و تو PSP اجراش کنی؟)
من چند تا راه میگم اگه اجرا کردی و درست نشد مشکل سخت افزاریه که امیدوارم سخت افزاری نباشه که خرج میره بالا.
  1. از مموری یه بک اپ بگیر و فرمت کن بزار تو PSP
  2. به اون قسمت فلزی مموری باید کمی رطوبت برسونی برای این کار بهتره و سریع ترین راه زدن آب دهنه :p ولی به مقداری که خیس نشه فقط یه لایه نم روی اون قسمت فلزی رو بگیره بعد بزار داخل دستگاه اگه بالا آورد که آورد نیاورد تا نیمه رم رو در بیار و دوباره داخل بزار دقت کن وقتی رم میخواد خونده بشه تند تند چراغ نارنجی روشن میشه ولی اگه بالا نیاد یواشتر اون چراغ روشن میشه (این راه خیلی توصیه میشه چون رو PSP خودمم همین بلارو میاوردم)
  3. ممکنه از داخل PSP سیم های متصله سولفاته کرده باشن که در اون صورت این مشکل رو با باد و حرارت باید رفع کنی یکم حرارت بهش میدی با سشوار بعد با فشار باد (پمپ باد یا با باد سرد سشوار) اون رو از بین میبری.
  4. شاید این مشکل بر اثر ضربه به وجود اومده شما هم یدونه با دست بزن تو سرش (شوخی نیستا جدی میگم)
اگه 4 راه نشد مشکل اصلی از خود کارت ریدر PSP هست و باید کمپلت عوض شه

دست 1 با تعویض 35 تا 75 بستگی به کَرَم تعمیر کار داره . خودم تو پایتخت تا 100 تومان هم پرسیدم.
  • خود کارت ریدر 20 تومنه 15 هم اجرت.(قبلنا من با 25 تومن عوض کردم 2 سال پیش)
دست 2 با تعویض 20 تا 50
  • خود کارت ریدر رو 7-8 تومان بیشتر نمیخرن تعویضم همون 15 میگیرن.

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
منم فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه
یک چیزی که هست یادمه یک سری توش یک مموری 2 گذاشتم و نشناخت
چند بار در اوردم و زدم داخل تا شناخت
بعد از اون مجبور بودم از مموری 2 واسه کپی خور کردن استفاده کنم
بعدش این مشکل واسه رم 8 هم اتفاق افتاد و الان هم که میخوام استفاده کنم کلا این 2تا رم رو نمیشناسه
اون کارهایی رو که گفتی میرم انجام بدم
و به احتمال زیاد کارش به توپ خونه کشیده میشه

شما جایی اشنا داری که خوب و منصفانه تعمیر کنه؟
نظرت در مورد عوض کردن مموری چیه؟

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

ای دون من
ای دون من داداش گلم
عجب اب دهن افسانه ای داریم ما
مموری درست شد
البته مموری 2 از اولش باهام راه نمیومد
الانم با خیس کردن درست نشد
اما با اولین خیس کردن مموری 8 سری درست شد و مموری رو شناخت
دمت گرم داداش
خیلی لطف کردی

حالا چند تا سوال اضافه
1-الان دقیقا این مشکلش چی بود و چجوری 100% درستش کنم که دیگه اینجوری نشه
2-من واسه هک کردن دستگاهم اون برنامه عکس تخم مرغ رو تو مموری 2 میریختم و LOAD میکردم و دستگاهم هم میشد (Version 5.03)
اما با مموری 8 نمیشد.حالا چیکار کنم که بتونم هکش کنم
3-هک دائم برای مدل دستگاه من اومده؟ (2000 v3)
4-بهترین فریم ویر برای دستگاه من چیه که الان به اون تبدیلش کنم؟
5-لطفا راهنمای قدم به قدمشم بدین که الان شروع کنم به انجام دادن

یادمه با این فریم ویر که داشتم GOW جدید رو که اجرا میکردم وقت منوی اول بازی میومد و داخل بازی نمیرفتت

ببخشید که اینقدر سوال پرسیدم
و پیشاپیش از کمکتون به مشکلاتم ممنونم

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
  1. شما جایی اشنا داری که خوب و منصفانه تعمیر کنه؟
  2. نظرت در مورد عوض کردن مموری چیه؟
  3. الان دقیقا این مشکلش چی بود و چجوری 100% درستش کنم که دیگه اینجوری نشه
  4. من واسه هک کردن دستگاهم اون برنامه عکس تخم مرغ رو تو مموری 2 میریختم و LOAD میکردم و دستگاهم هم میشد (Version 5.03) اما با مموری 8 نمیشد.حالا چیکار کنم که بتونم هکش کنم
  5. هک دائم برای مدل دستگاه من اومده؟ (2000 v3)
  6. بهترین فریم ویر برای دستگاه من چیه که الان به اون تبدیلش کنم؟
  1. من خودم مغازه یگانه رو که تو پاساژ حافظ است (جمهوری جلوی پاساژ علائدین) پیشنهاد میکنم
  2. ممکنه از مموری هم باشه که ویروسی باشه یا دیگه کلا با PSP کانفیگ نشه ولی با دستگاه های دیگه کانفیگ بشه.
  3. یه مدت که از PSP استفاده نکردی و مموری داخل کارت ریدر بوده عوامل محیطی مثل رطوبت باعث رسوب و سولفات کارت ریدر شده در نهایت هم یا باید کارت ریدر عوض بشه یا PSP باز بشه کارت ریدر داخلش کاملا تمیز بشه.
  4. یا به 6.20TN-E آپ کن که دائمه یا به 6.60PRO-B10 آپ کن این موقته ولی خیلی بهتر از او دائمه (بعد از خاموش شدن و روشن شدن کلی شما فقط یه برنامه رو اجرا میکنی و PSP هک میشه مثل 5.03 نیست که با دردسر بود)
  5. بله همون طور که گفتم 6.20TN-E هک دائمه
  6. 6.20TN-E / 6.60PRO-B10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر