بهترین های دنیای Anime به انتخاب اعضای بازی سنتر (آخرین آپدیت ها با پست 141)

نظر سنجی پایان فصل بهار

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
Ikoku Meiro no Croisée

Ikoku-Meiro-no-Croisee.jpg

داستان انیمه با ورود دختری ژاپنی به نام یونه به بازار گالری فرانسه در قرن 19 آغاز می شود که با توافق خانواده اش و خودش توسط جهان گردی پیر به نام اسکار که مغازه ای در بازار گالری فرانسه دارد به فرانسه می آید تا آن پیر مرد را در کارهایش کمک کند .
در ابتدا با نوه ی اسکار به نام کلون آشنا می شود که هیچ چیزی درباره ی فرهنگ ژاپنی ها نمی داند و از آمدن او به این مغازه اصلا و ابدا موافقت ندارد ولی بعد از گذشت زمان و اتفاقاتی که در میان آن ها می افتد کلون نظرش نسبت به یونه عوض می شود و ..... !!

تم انیمه کاملا تاریخی هستش و با گرافیک خوبی درست شده است .

موسیقی و دوبلوری انیمه در سطح خوبی قرار دارد و کاملا به تم تاریخی انیمه می خورد و در قسمت های آتی حتی می تواند بهتر از این هم شود .

یک چیز جالب که با دیدن این انیمه می توان فهمید آن است که می توان با فرهنگ ژاپن و اروپا یا بهتر است بگویم فرانسه بیشتر آشنا بشویم و تفاوت های آن را ببینیم .

تا به الآن 2 قسمت از 12 قسمت این انیمه از تاریخ 4 July پخش شده است و هر دوشنبه قسمت جدیدی از آن پخش می شود .

ژانر انیمه Slice Of Life و Historical و Seinen است . که می توان انتظار بالایی از این انیمه داشت و به نظر می آید که مفاهیم عمیقی در این انیمه به چشم می آید .

نظر خودم : به نظرم انیمه جالبی هستش . از تم تاریخی انیمه خیلی خوشم می یاد و شخصیت اصلی جالبی هم انتخاب شده .

در آخر هم نمره 7 رو تا به الآن به 2 قسمت اول انیمه می دم .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
No.6

1309638549.jpg

داستان انیمه با یک تعقیب و گریز توسط شکارچیان شروع می شود که با تیر اندازی به پسری او را زخمی می کنند اما آن پسر از دست شکارچیان فرار می کند و جان خود را نجات می دهد .
در اینجاست که با شخصیت اصلی داستان به نام شیون که از هوش بالایی برخوردار است و در شهری به نام No.6 و در منطقه ی کرنوس در سال 2013 زندگی می کند آشنا میشویم . بعد از گذشت چند ساعت و رسیدن شب طوفان شدیدی اتفاق می افتد و شیون به داخل بالکن خانه ی خود می رود ولی با حمله ی فردی زخمی رو به رو می شود ولی شیون آرامش خود را از دست نمی دهد و به او کمک می کند تا او را درمان کند و ...... !!

هنوز داستان به خوبی شکل نگرفته است و پیچیدگی به خود نگرفته است ولی می توان انتظار داشت که در قسمت های بعدی داستان پیشرفت چشم گیری بکند .

تم انیمه فانتزی کار شده است و مثل اکثر انیمه های علمی-تخیلی ژاپنی گرافیک خوبی برخوردار است .

موسیقی با توجه به تم داستان در حد تقریبا خوبی قرار دارد ولی نه در حد عالی کار شده است و امیدوارم در قسمت های بعدی هم پیشرفت به خصوصی ببینیم .

انیمه شامل 11 قسمت است و از 8 July پخش آن شروع شده است و تا به الآن 1 قسمت از آن پخش شده است و هر پنجشنبه پخش می شود . ژانر انیمه علمی - تخیلی است .

نظر خودم : در آینده فکر کنم انیمه بهتری از آب دراد و من شخصا بهش امید دارم .

در آخرم نمره ی 6 رو برای قسمت اول به این انیمه می دم .

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
خسته شدم !!:d دیگه برا امروز حال ندارم ولی می خواستم به این دو تا انیمه نمرمو بدم : :d

Ano Hana : 9
Ikoku Meiro no Croisee : 7

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Karigurashi no Arrietty
59881.jpg

فیلم سینمایی Karigurashi no Arrietty یکی از آخرین کارهایی زیبای استاد Hayao Miyazaki بحساب میاد که در اواسط سال پیش (July 17 2010) به نمایش در آمد.

داستان انیمه بسیار ساده آغاز می شود، ماجرای انیمه درباره ی پسر مریض احوالی بنام Shou است که برای دور شدن از شلوغی شهر، همراه با مادربزرگ خود به خانه ی اون که خارج از شهر در یک جنگل است، میرد.
در طرف دیگر داستان، خانواده ای دیگری در زیر این خانه زندگی میکنند. اینها آدم های بند انگشتی (کوچولو) هستند که به صورت مفخی در این خانه زندگی میکنند و کسی از وجود آنها با خیر نیست و اسم خودشان را قرض بگیرها گذاشتند که مایحتاج خود را از صاحبان خانه به نوعی دُزدکی برمیدارند!

انیمه داستان ساده و حتی کلیشه ای داره که بیش از این در فیلم و کارتون های بسیاری همچنین شخصیت هایی را دیده ایم (گالیور :q)
ولی در عین تمام سادگی و کلیشه ای بودن اصل موضوع، انیمه جذابیت بسیار خاصی دارد و ببینده را با استادی تمام در انیمه فرو میبره، طوری که گذشت زمان رو احساس نمی کنید.
شخصیت سازی و طراحی شخصیت ها بسیار عالی صورت گرفته. اسکرین پلی ها با مهارت تمام استاد Miyazaki خلق شدند و از جلوی بسیار زیبای در ساختار و کیفیت برخوردار هست که ارزش کار رو چندین برابر کرده.

موسیقی کار خوب کار شده و از قطعات زیبا با جو انیمه در آن استفاده کردند، همچنین دوبله ی کار در خور سایر المان های انیمه، خوب کار شده و با این وجود که دوبلور شخصیت اصلی داستان (Arrietty) تجربه ی خاصی در زمینه ی دوبله انیمه نداشته و بیشتر در زمینه ی بازیگری فعالیت کرده، ولی دوبله ی کار بسیار قابل قبول هست و از این نظر هیچ عیجی بر انیمه وارد نیست.

در نهایت باید گفت که Karigurashi no Arrietty یک کار قشنگ و با مفهوم خوب است که از ارزش بسیار بالایی برای دیدن (بخصوص برای طرفداران Miyazaki) برخوردار هست.

P.S
این انیمه زیرنویس فارسی هم داره

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
Bleach : On Going : موسیقی خیلی جالبی داره ولی این فیلراش منو کشت! داستان خوبیم داره ولی یهو یه Storyline قطع میشه یکی دیگه شروع میشه حال نمیکنم، طنز جالبیم داره مخصوصا Shinigami Illustrated Picture با Quincy encyclopedia شخصیت پردازی خیلی جالبی داره. 8/10 میدم بهش
Finished : Death Note : خیلی جالب بود مخصوصا Ryuk وسطش اونقدی که میگن خسته کننده نشد جالب بود! 9.5/10

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
خوب فصل تابستون هم داره تموم میشه. نمره های من به فصلی ها:

اولی Usagi Drop بود! شاهکار محض. این رین انقدر دوستداشتنی بود که دوست دارم یه بار ببینمش! ای کاش ادامه مانگاش رو هم بسازند. یعنی یه جورایی فصل دوم رو بسازند و این کار رو ادامه بدن. خیلی حیفه اینطوری نصفه بمونه.
bunnydrop.jpg

نمره من 9 از 10
(اگه فصل بعد بیاد 10 از 10 میدم) اگه تو پایان همین سری اتفاق زیر میوفتاد هم 10 میدادم:
این انیمه سازا خوب بلدن با خارج کردن داستان از خط اصلی مانگا گند بزنند به داستان اصلی. چرا انیمه سازهای Usagi نیومدند دایکیچی رو بدن به مامان کوکی ؟ بابا اگه خط اصلی پیش بره که اسپویل از مانگا:
دایکیچی هیچ وقت ازدواج نمی کنه! و تا آخر پای بزرگ کردن رین میمونه! نامردا!

Stine; gate شاهکار واقعی در داستان! قشنگ داستانش مغز رو درد میاره! عجب کششی داشت! لامصب. خیلی خفن بود. تو سه قسمت آخر رسماً داشتم میپوکیدم!

28798.jpg

10 از 10 هم کمه!
واقعن داستان گیرا و پر کشش و پر تنشی داشت.
این اواخر حسابی از مرگ کوریسیو ناراحت بودم، اما سازنده خیلی خوب جواب علاقه مندان رو داد!

Ao no Exorcist مانگای قدرتمند داستان پر کشش مانگا. سازنده ی انیمه نشون داد اینا همش کشکه! اگه دلش بخاد گند میزنه به یه مانگای قدرتمند و یه داستان شلغم شوربا درست میکنه میده به خورد ملت!

AoEx-OP2-Cover1.jpg

5 از 10 فکر کنم مناسب باشه. حالا 4 از 10 هم میشه داد. این نمره هم فقط به خاطر گرافیک خوب انیمه دادم. وگر نه داستان رو که به کل پکوندن!

No.6 خیلی ضرب آهنگ کندی داشت! فکر می کردم بهتر از این بشه! البته همین هم خوب بود. گرافیک خوب، داستان متوسط و سایار شاخصه های یه انیمه کوتاه فصلی. البته همچنان داستانش خیلی کنده. با این ضرب آهنگ یه انیمه انگویینگ میشد ساخت!
1309638549.jpg

من بهش 2 از 10 میدم. همش فکر می کردم الان یه اتفاق ناجوری بین این دوتا میوفته. ولی بخیر گذشت!

بلزباب هم که رسماً از لیست فصلی هام خارج کردم! این بلز ساما دیگه برا خودش یه پا انیمه بلند دنباله دار شده. داستان مانگا هم که خیلی خوب داره پیش میره. توان این رو داره که تا پایان مانگا، انیمه هم داشته باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ooops and Konami

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
منم نمرات خودم رو آپدیت می کنم !!
به No.6 نمره ی 4 رو میدم !!
و به Ikoku Meiro no Croisée نمره 6 رو میدم !!
و نمره ای که به Usagi Drop دادم رو همون 8 می ذارم باشه !!
-----------------------
ایشا الله اگه وقتش رو هم داشتم با شروع شدن انیمه های پاییزی ، معرفی یه تعدادی از اون ها رو میذارم !!
قصد دارم برای Gintama هم بنویسم ولی حالش نمی یاد :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
خوب شد نمرات آپدیت نشده.
من نظر در مورد NO.6 برگشت. دو قسمت آخر رو که دیدم فهمیدم با یه فاجعه طرفم!
2 از 10 بهترین حالتی هست که براش تصور می کنم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تو هاردم دیدم High School of Dead رو دارم.
نمره: 0

یعنی چیپ تر از این انیمه ای وجود نداره. ترکیبی از Resident Evil، یه مدرسه، یه سری دختر خوش اندام و زیبا، که اغلب همشون خنگن ولی معلوم نیست چجوری تونستن بین این همه آدم زنده بمونن، وسط این هرج و مرج هم بالا تنشون همواره در لرزشه. یه بچه خوشگل هیرو هم هست که کلا همرو لت و پار میکنه :))!

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
منم یه سری نمره بدم که جا نمونده باشم :d البته انیم هاش جدید نیستن (شایدم باشن، نمیدونم :d)
Death Note: 9 از نظر داستان نظیرشو ندیدم
Code Geass + R2: 8
Gosick: 9.5 به لحاظ داستانی نسبت به DT پایینتره ولی در کل بهتر بود :d
Persona Trinity Soul: 4 انیم بی سر و تهی بود تقریبا :d
Night Head Genesis: 2 انیم بی سر و تهی بود کلا :d

پ ن: دوستان یه سری انیم مثل اون 3 تای اولی معرفی کنن، لطفا :d

Haruna

کاربر سایت
Dec 16, 2011
47
نام
سروش
منم یه سری نمره بدم که جا نمونده باشم :d البته انیم هاش جدید نیستن (شایدم باشن، نمیدونم :d)
Death Note: 9 از نظر داستان نظیرشو ندیدم
Code Geass + R2: 8
Gosick: 9.5 به لحاظ داستانی نسبت به DT پایینتره ولی در کل بهتر بود :d
Persona Trinity Soul: 4 انیم بی سر و تهی بود تقریبا :d
Night Head Genesis: 2 انیم بی سر و تهی بود کلا :d

پ ن: دوستان یه سری انیم مثل اون 3 تای اولی معرفی کنن، لطفا :d
عزیز تو مایه های اون سه تای اولی شاید کم پیدا شه ولی من 2 تا بهت میگم.:)

یکی انیمه ی bakuman هست که سازنده ی دث نوت اونو ساخته و یکی هم welcome to nhk world که فوقالعاده است ولی شباهت اینها به دث نوت از لحاظ معنا و فکر کردن زیاد کارکترهاست:>

یه انیمه دیگه هم هست به اسم the world god only knows که کمدیه اما محشره , یه جورایی ادای دث نوت رو هم در میاره:d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
elfen_liedmb.jpg

Elfen lied

برای سال 2009 می باشد یکی از بهترین انیمه هایی که دیدم در کل هم داستان عالی داشت هم خشونت بیش از حد هم احساسات عالی در کل :

10/10 .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان عزیز ما نشستیم یه سری تمام پستا رو خوندیم و چنتا انیمه جدا کردیم واسه دانلود.
Gosick

Midori no Hibi

Ao no Exorcist

digimon series:
Advenutre
02
Tamers
Frontier
Savers یا Data Squad
Xros Wars

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Code Geass: Hangyaku no Lelouch

Usagi Drop

Bakuman

هر کی حوصله داره بیاد اینا رو اولویت بندی کنه ما شروع کنیم به دانلود.از همشون خوشم اومد.فقط اونایی که الان کامل شدن رو یه علامت بزنین اول دانلودشون کنم.آخه بعضیاشون نوشته بود هنوز در حال پخشن.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
DeathNote%20Characters.jpg

Death note :

بهترین انیمه ای که تا حالا دیدم . از لحاظ داستان , شخصیت پردازی , خشونت ( :d ) و هیجان یک و یک و ک است این فیلم به نظر من !( البته تا حالا ( :d ) ) .

10/10 .

الانم می خواهم Fullmetal Alchemist: Brotherhood رو ببینم . جون دیدم رنکینگش 1 هستش , گفتم ببینم چیه ! :d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Stine; gate خیلی قشنگ بود . کاملا ارزش دیدنو داره . بعد که تموم شه تو کف نمیزاره که داستان چی بشه
10
mirai nikki حیف غیر واقعی ه وگرنه خوب میتونست بشه . مثل پشه توش ادم میکشن . باب میل من نبود
5
usagi drop قشنگ بود . ارزش دیدنو داره
9
Ao No Exorsict یا همون چنگیز (جنگیر) آبی . زیاد خوب نبود .
6
Beelzebub تا اینجا که خوشم اومده و قشنگه
8
Mawaru Penguindrum منو راضی نکرد . وسطاش بودم که دراپ کردم :D . کلا انیمه زیاد دراپ کردم :D مانستر رو دراپ کردم باید ببینم . کنشین . سول ایتر اینا تو دراپن :D .
6
Bakuman انقدر که همرو راضی کرد منو راضی نکرد .
7
gosick زیبا بود
10

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر