طرفداران ناروتو -Naruto

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خوب من همکاری کردم چطوری می خوای این تاپیک رو پیش ببریم
من با دوستانی حرف می زنم که ناروتو رو نیگاه مکنن نه شما که اصلا تا حالا ناروتو ندید !

قسمت 238 نیز دیده شد که در مورد گذشتش بود که همش رو دیده بودیم بجز یک صحنه خوب برای وقت گذرونی ! :d

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
من با دوستانی حرف می زنم که ناروتو رو نیگاه مکنن نه شما که اصلا تا حالا ناروتو ندید !

قسمت 238 نیز دیده شد که در مورد گذشتش بود که همش رو دیده بودیم بجز یک صحنه خوب برای وقت گذرونی ! :d

آخه اصلا ارزش دیدنم نداره کی حوصله داره بشینه 238 قسمتو ببینو یا خیلی بیکاری یا خیلی حوصله داری من بجای تو بودم می رفتم یه کار دیگه می کردم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آخه اصلا ارزش دیدنم نداره کی حوصله داره بشینه 238 قسمتو ببینو یا خیلی بیکاری یا خیلی حوصله داری من بجای تو بودم می رفتم یه کار دیگه می کردم

سر در تاپیک نوشته طرفداران ناروتو....یعنی اینجا طرفدارای ناروتو جمع میشن با هم حرف میزنن.
کار شما مثل این میمونه بری ورزشگاه آزادی بازی استقلال-پرسپولیس بگی فوتبال دیگه چیه بیاین والیبال بازی کنیم.

من که کلا از فیلر خسته شدم.رفتم قسمتای قدیمی ناروتو رو مرور کردم کلی خندیدم از دست ناروتو:d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

شما اهلش نیستید خوب نگاه نکنید کسی که زورتون نکرده که بشینید انیمه نگاه کنید . در ضمن من به شما نگفتم نگاه کنید یا نه که میایید تووی این مکان به طرفدارای این انیمه توهین می کنید من واقعا برای شما متاسفم با این کارتون .

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سر در تاپیک نوشته طرفداران ناروتو....یعنی اینجا طرفدارای ناروتو جمع میشن با هم حرف میزنن.
کار شما مثل این میمونه بری ورزشگاه آزادی بازی استقلال-پرسپولیس بگی فوتبال دیگه چیه بیاین والیبال بازی کنیم.

من که کلا از فیلر خسته شدم.رفتم قسمتای قدیمی ناروتو رو مرور کردم کلی خندیدم از دست ناروتو:d

حق با شماست نباید اینو تو تایپیک می نوشتم باید پیام خصوصی می دادم فقط می خواستم یه مطلبیو به alirezagamer برسونم

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

فیلر فکر کنم تا یه 4-5 قسمت ادامه پیدا کنه که خیلی بد است این کار :| .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حق با شماست نباید اینو تو تایپیک می نوشتم باید پیام خصوصی می دادم فقط می خواستم یه مطلبیو به alirezagamer برسونم

بنده هم قصد جسارت نداشتم.فقط می خواستم مطلب روشن بشه:dاگر شما هم مثل من روزی 3 ساعت توی راه بودین برای رسیدن به دانشگاه مجبور می شدید وقتتون رو پر کنید.

فیلر فکر کنم تا یه 4-5 قسمت ادامه پیدا کنه که خیلی بد است این کار :| .

فیلرهاش هم خوبی دارن هم بدی....خوبیش اینه که خیلی مضخرفن و به آدم می فهمونن داستان اصلی چه کیفیتی داره:dبدیشون هم سر کاری بودن شدیدشونه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان این ناروتو چرا تموم نمیشه؟:d
فکر کنم با این سیر داستان تا 100 قسمت دیگه هم بره!

یکی از دوستای من یه حرف جالبی میزد.میگفت اینا که 3 ماهه دارن فیلر نشون میدن.اینا تموم شه یه قسمت که ساسوکه رو بخوان نشون بدن میره باز دوباره از اول داستان ایتاچی رو تو 4 قسمت میگه.ناروتو یکی از آکاتسوکی رو ببینه یاده جنگ با پین میوفته 10 قسمت خاطره میشه و ......

همین طوری حساب کنیم ان شا الله من بچه ی من راهنمایی رو تموم کنه شاید ناروت تموم بشه.البته شاید!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یکی از دوستای من یه حرف جالبی میزد.میگفت اینا که 3 ماهه دارن فیلر نشون میدن.اینا تموم شه یه قسمت که ساسوکه رو بخوان نشون بدن میره باز دوباره از اول داستان ایتاچی رو تو 4 قسمت میگه.ناروتو یکی از آکاتسوکی رو ببینه یاده جنگ با پین میوفته 10 قسمت خاطره میشه و ......

همین طوری حساب کنیم ان شا الله من بچه ی من راهنمایی رو تموم کنه شاید ناروت تموم بشه.البته شاید!
قراره از 3-4 قسمت دیگه برن سر قسمت اصلی و از فیلر بودن در میادش !!!!!!!!!!

خیلی عالی میشه فک کنم ! :)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قراره از 3-4 قسمت دیگه برن سر قسمت اصلی و از فیلر بودن در میادش !!!!!!!!!!

خیلی عالی میشه فک کنم ! :)

این حرف رو یکی از دوستان زده بود چند هفته ی پیش گفته بود که از 238 به بعد از فیلر در میاد....من که دیگه کلا بیخیال ناروتو شدم ، میذارم جمع بشه یهو ببینم.
فعلا زدم تو کار Dragon Ball Z و در آینده ی نزدیک هم کارتون های بتمن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر