احتیاج به راهنمایی در مورد Assassins Creed - Revelations

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام وقت بخیر.بچه ها من اونجا که با سوفیا میریم و اون 5 تا وسیله دایره ای شکل رو گرفتیم و باید بذاریم توی در گیر کردم.کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام من اساسینو دانلود کردم بعد تا مرحله ی hook میرم جلو
همون مرحله ای که دوستش یک چنگک بهش میده میگه ازش استفاده کن و باهاش آدما رو پرتاب کن
بعد نوشته TAB رو بزن تا آموزش بیاد
منم TAB رو میزنم کل آموزش رو هم تموم میکنم بعد میام بیرون مینویسه 0/3 اصلا نمیشه 1/3 کنیش
الان میگین چیکار کنم

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام
tab نه باید SHIFT بزنی.بدو برو طرفشون و شیفت رو بزن و از روشون بپر.هواست باشه یه روش که شیفت رو بزنی طرف رو پرتاب میکنه و باید شیفت رو نگه داری تا از روش بپره

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
سلام وقت بخیر.بچه ها من اونجا که با سوفیا میریم و اون 5 تا وسیله دایره ای شکل رو گرفتیم و باید بذاریم توی در گیر کردم.کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟
درست یادم نیست ولی وقتی eagle vision میزنی 3 تا شکل ظاهر میشه که یکیشون شکل عقابه بعد باید ضلع های اون 5 تا کلید با ضلع های شکل عقاب منطبق کنی

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
.....

بچه ها من اونجا یی گیر کردم که وقتی اون 5 تا دایره رو میزاری بعد در وا میشه و میری جلو .... بعد از اینکه اونجا تموم کردم و ازغار خارج شده بعد از هم جدا میشید باید کجا برم هیچ علامتی تو نقشه نمی بینم.

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
بچه ها من اونجا یی گیر کردم که وقتی اون 5 تا دایره رو میزاری بعد در وا میشه و میری جلو .... بعد از اینکه اونجا تموم کردم و ازغار خارج شده بعد از هم جدا میشید باید کجا برم هیچ علامتی تو نقشه نمی بینم.

خوب عزیز بگو اون پنج تا دایره رو کجا گذاشتی من این مرحله رو رد کنم بعد اون مرحله بهت میگم کجا یری

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوست عزیز شما اول اونجا eagle sence بزن بعد چند تا شکل میبینی. شکل سمت راستی هست که باید کامل شه. با توجه به علامتای روی همون وسیله ها اون شکله رو کامل کن. هر جا هم که لازم بود می تونی اون وسیله رو بچرخونی( فکر کنم با X بود)

saeed-69

کاربر سایت
Mar 29, 2011
43
یه جایی هست بعد از صحبت با سوفیا علامت تعجب روی یه ساختمان بلد هست و فقط یه راه وجود داره اونم خرید این ساختمان قیمتش 60000 هستش اخه این همه پولو من چه جوری بدست بیارم کمک کنید

abbasg4

کاربر سایت
May 1, 2009
38
درود دوستان کسی میتونه بگه چه جوری باید نشان چهارم رو از توی مجسمه در بیارم من تا حوالی مجسمه میرم ولی راهی که بشه نزدیک مجسمه رو پیدا نمیکنم اون مجسمه در مرحله ای هستش که چند تا سنگ بزرگ که با زنجیر اویزون هستند پایین میرن و سطح اب رو کم میکنن

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
یه جایی هست بعد از صحبت با سوفیا علامت تعجب روی یه ساختمان بلد هست و فقط یه راه وجود داره اونم خرید این ساختمان قیمتش 60000 هستش اخه این همه پولو من چه جوری بدست بیارم کمک کنید

دوست عزیز شما باید از اون ساختمون بالا برید بعدش درست میشه
من خیلی وقته تموم کردم 100 درصدم شده ishak pasha هم گرفتم
سوالی داشتید بپرسید

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
دوست من میدونم کجایی ها
ولی دقثقا نمیدونم چجوری راهنماییت کنم
فعلا ایکس باکسمم دستم نیست دوباره مرحلرو برم شرمنده