بازیهای قدیمی ( Pc )

khdr chor

کاربر سایت
Jul 14, 2011
2
کمک!!!!!!!!!!!!!یه بازی میخوام هرکی پیدا کنه جایزه داره

سلام دوستان
آقا ما یه چندسال قبل یه سی دی بازی بچکونه برا داداشم خریدم یه بازی داشت خیلی توپ بود.یه بازی کم حجم بود که تو اون یه کشتی میخریدی و بارگیری میکردی از یه شهر به شهر دیگه.تو راه با دزدان دریایی روبرو می شدی .کشتی رو تعمیر میکردی.برا مردم کار میکردی.اسمش یادم نیست ولی خیلی خفن بود.گرافیکش هم خیلی ساده بود.یه چیزی تو مایه های استراتژیک.
دمتون گرم اگه میدونید اسمش چیه یا بازی رو دارید بنویسد تا ما هم تو این تابستون بیکار نباشیم.
ممنون

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان
آقا ما یه چندسال قبل یه سی دی بازی بچکونه برا داداشم خریدم یه بازی داشت خیلی توپ بود.یه بازی کم حجم بود که تو اون یه کشتی میخریدی و بارگیری میکردی از یه شهر به شهر دیگه.تو راه با دزدان دریایی روبرو می شدی .کشتی رو تعمیر میکردی.برا مردم کار میکردی.اسمش یادم نیست ولی خیلی خفن بود.گرافیکش هم خیلی ساده بود.یه چیزی تو مایه های استراتژیک.
دمتون گرم اگه میدونید اسمش چیه یا بازی رو دارید بنویسد تا ما هم تو این تابستون بیکار نباشیم.
ممنون
Sid meier's Pirates
که داستان اصلیش نجات فامیل های گمشده بود.
چون گذاشتن لینک در سایت ممنوعه، اگر خواستی پ.خ بده.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

bladestar20

کاربر سایت
Feb 10, 2012
2
یافتن بازی

سلام دوستان

من دنبال یک بازی میگردم ک خیلی وقته پیش بازی میکردم ولی گمش کردم و الان دنبالشم

ی بازی تانکی 6 مرحله ای ک دارای انواع سلاحهای خمپاره ، مین ، آتش ، یخ ، برق ؛ موشک رادار و .... هس

ک دشمنانشم تانک و هلی کوپترن ک دارای همین سلاحها ب صورت جداگانه هستند

و مراحل بازی در زمین ، زیر دریا ، آتشفشان ، برف و ........ هس

مرسی

javad_kordi

کاربر سایت
Nov 9, 2012
1
اقا سلام
من دنبال یک بازی استراتزیک قدیمی هستم.
تو اون بازی برای صلح فرزندان پادشاهان با هم ازدواج میکردن.
پادشاهان با هم صلح کرده و کاری به کار هم نداشتن
پس از مرگ پادشاهان پسران حاکم می شوند.
مردمان دهکده های شورش میکردن وانجا را به اتش می کشیدن
ممنون میشم اگه کمک کنید​

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام! راستش حیلی وقته دارم دنبال یه بازی قدیمی میگردم ولی پیداش نمیکنم. واسه خیلی وقت پیشه، خیلی کوچیک بودم داشتمش. شهرسازی بود، اولش یه منطقه ی وسیع بهت مثل کره ی زمین بهت نشون میداد که پر از پستی و بلندی بود و یه جای تقریبا صاف انتخاب میکردی و شهرتو اونجا میساختی. در مورد بازی هیچ چیز خاصی یادم نیست جز اینکه تو لودینگ اولش عکس یه هواپیمای قدیمی قرمز(هواپیماهای جنگ جهانی اول:d )میومد. کسی از دوستان همچین چیزی یادش هست؟! :-/

• Like
Reactions: ehsanservat

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام! راستش حیلی وقته دارم دنبال یه بازی قدیمی میگردم ولی پیداش نمیکنم. واسه خیلی وقت پیشه، خیلی کوچیک بودم داشتمش. شهرسازی بود، اولش یه منطقه ی وسیع بهت مثل کره ی زمین بهت نشون میداد که پر از پستی و بلندی بود و یه جای تقریبا صاف انتخاب میکردی و شهرتو اونجا میساختی. در مورد بازی هیچ چیز خاصی یادم نیست جز اینکه تو لودینگ اولش عکس یه هواپیمای قدیمی قرمز(هواپیماهای جنگ جهانی اول:d )میومد. کسی از دوستان همچین چیزی یادش هست؟! :-/

بین این بود؟
https://www.google.com/search?hl=en...urce=og&sa=N&tab=wi&ei=YPTSUPuwGIz02wXzs4HwCA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر