قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed

مدیریت : تو این تاپیک فقط و فقط در مورد اعلام قیمت بحث میشه برای قیمت گذاری و بقیه موارد تاپیک های جداگانه موجود هست !
با توجه به اینکه چیزه زیادی به عرضه این کنسول نمانده ... تو این تاپیک فعلا جاهایی که میشه این کنسول رو پیش خرید کرد بحث می شه -- و با عرضه کنسول مراکز فروش و اخرین قیمت ها ------
تا اون جایی که می دونم فعلا تو ایران همین یه سایته که ادعا می کنه اولین فروشنده و وارد کننده ویتا هستش
Sony PS Vita 3G+WiFi | سونی پی اس ویتا تری جی | سانتک

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیلی مسخرس که هنوز 1 ماه مونده تو بازار ژاپن بیاد و 3 ماه تو بازار جهانی! که اون جهانیش برای ما مهمه بعد شما تاپیک زدی قیمت تو فروشگاه های مختلف:D

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
خیلی مسخرس که هنوز 1 ماه مونده تو بازار ژاپن بیاد و 3 ماه تو بازار جهانی! که اون جهانیش برای ما مهمه بعد شما تاپیک زدی قیمت تو فروشگاه های مختلف:D
عرض کردم فعلا این تاپیک واسه معرفی جاهایی هست که میشه پیش خرید کرد و بعدا که ریلیز شد واسه قیمت ...... در ضمن فکر کنم بتونی مودب تر صحبت کنی چون کار سختی نیست ..

آخرین ویرایش:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
کسی قبلاً از این سایته خرید داشته؟ معتبره؟
کاملا نامعتبره. برای iPad 2 هم همین جمله رو نوشته و من تصمیم گرفتم ازشون بخرم. اصرار داشتن که با پیک رایگانشون بفرستند و من قبول نکردم چون نقد نداشتم با کارت می خواستم بخرم. بعد که رفتم با بدبختی مغازه شون رو پیدا کردم بعد یکی دو ساعت از یه مغازه دیگه سفارش داد و آورد دیدم اونی که من می خواستم نبود!!!/:)
فرداش رفتم پایتخت ۱۰۰ تومن ارزون‌تر خریدم.:p
اونایی هم که می‌زنه سایتش نصفش رو نداره نصف دیگه هم زنگ بزنی می‌گه قیمت قدیمه ۱۰۰ تومان قیمت اصلی بالاتره!! 8-|
با این Sony PS VITA چه می خواد بکنه خدا می دونه!

آخرین ویرایش:

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
کاملا نامعتبره. برای iPad 2 هم همین جمله رو نوشته و من تصمیم گرفتم ازشون بخرم. اصرار داشتن که با پیک رایگانشون بفرستند و من قبول نکردم چون نقد نداشتم با کارت می خواستم بخرم. بعد که رفتم با بدبختی مغازه شون رو پیدا کردم بعد یکی دو ساعت از یه مغازه دیگه سفارش داد و آورد دیدم اونی که من می خواستم نبود!!!/:)
فرداش رفتم پایتخت ۱۰۰ تومن ارزون‌تر خریدم.:p
اونایی هم که می‌زنه سایتش نصفش رو نداره نصف دیگه هم زنگ بزنی می‌گه قیمت قدیمه ۱۰۰ تومان قیمت اصلی بالاتره!! 8-|
با این Sony PS VITA چه می خواد بکنه خدا می دونه!
مرسی از راهنماییت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر