شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
سلام
شرکت شاتل (که بقول خودشون رتبه اول سرویس دهنده اینترنتی را دارند) از حول حوش فکر کنم 7 8 ماه پیش (قبلشو دیگه من نمیدونم) اقدام به گذاشتن محدودیت بر روی سرویس دانلود رایگان کرده در صورتی که در قرارداد و صفحه اینترنتی سرویسهای شاتل هیچ بند . یا تبصره مبنی بر محدودیت سرویس رایگان وجود ندارد. بدین ترتیب که چنانچه مقدار دانلود شبانه کاربر از حدود 5گیگ رد شود برای بار اول از ساعت 1 تا3 بامداد سرویس اینترنتی وی به سرعت نهایتا 10 کیلو بایت میرسه و بعد از ساعت 3 سرعت به حالت عادی بر میگردد و چنانچه این دانلودهای شبانه که از ساعت 3 تا 8 صبح میباشد ادامه پیدا کند در کل ساعات سرویس رایگان شبانه سرعت از حدود 7 الی 8 کیلو بایت تجاوز نمیکند(در کل میشه دیال اپ) و این محدودیت به مدت نا معلومی ادامه دارد
بهمین علت اینجانب با پشتیبانی تماس گرفته و با اعلام دلایل کامل به پاسخگو ، وی به هیچ عنوان زیر بار نرفته و اظهار داشت به علت شیر بودن خط شما، از ساعت 1 بار ترافیکی زیاد میشود و ما محدودیت بر روی سرویسهای ارت خود میگذاریم در صورتی که دقیقا راس ساعت یک که سرویس اغاز میشود سرعت من از 85 کیلو بایت به زیر 5 کیلو بایت میرسد و دقیقا راس ساعت 3 (برای بار اول)سرعت سریعا به حالت عادی برمیگردد و همچین در همان زمانی که سرعت دانلود من روی 5 کیلو بایت میباشد با استفاده از اشتراک یکی از دوستانم که ان هم از شرکت شاتل سرویس میگیرد بر روی خط خودم سرعت نرمال می شود
در اینجا میتوانید Fair Use Policy شاتل را مشاهده کنید که در پاراگراف اول اشاره شده است: (اگر جزو مشترکین بدون محدودیت استفاده‌ی شرکت شاتل هستید، این قانون به سرویس شما اعمال می‌شود.)در صورتی که اینجانب از سرویس دارای محدودیت ECO استفاده میکنم
http://www.shatel.ir/services/adsl/fairusepolicy/
در اینجا از دوستان گرامی عضو در بازی سنتر میخوام که چنانچه به همچین مشکلی مثل من بر خوردید و قصد شکایت از این شرکت را دارید فقط user name سرویس شاتل خود را برای من پ خ کنید و من با گذاشتن انها در همین پست و با نام شما اینجانب را نسبت به جمع اوری امضا جهت شکایت از شاتل به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کمک نمایید
در پایان از دوستان میخوام که اگر به موارد دیگری از تخلف این شرکت بر خوردید در این تایپیک بیان کنید

یه نکته بگم که در صورت بالا رفتن شاکیان(حدود 10 نفر) در ابتدا شکایت نامه ای بهمراه ادرس این صفحه جهت اعلام افراد شاکی برای شاتل ایمیل میشود و چنانچه ترتیب اثری داده نشد یک شکایت همراه این صفحه برای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فرستاده میشود

Mohsen_NFSU2:21741**8
Gralt Witcher:1510100**8
CyberY ArmY:3520600**7
MALEKY:3480300**4
nice_m9:2510900**3
mohsen7337:6110800**5
wolverin:2620100**3
DANTE A:1863**4
mac man:5110901**4
Elias_239:2510500**1
shlordark:5110301**1

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
زنده باد دوست عزیز.منم همچین مشکلی واسم پیش اومده.اینا اومدن قانون پولیسی رو تو سرویس های شبانه شون اعمال کردن.پشتیبانی شهرستان میگن تا اخر دوره همین وضعیت واستون میمونه ولی تهران میگفتن که همچین قانونی نداریم و سیستم شیرینگه.بعد از کلی جر و بحث منو به قسمت امور استان ها وصل کردن اونجا هم با یه آقایی حرف زدم و ایشون گفتن که نهایتا تا یه هفته دیگه درس میشه و یه عالمه حرف مفت زد واسه اینکه چرا سیستم اینجوریه و فلان.خلاصه اگه امشب درست نشه من دوباره با اون یارو حرف میزنم اگه اوکی نشد خودم نفر اولم واسه شکایت ازشون تو سازمان تنظیم مقررات.
از همه دوستان خواهشمندم اگه همچین مشکلی دارین بیاین بگین تا بشه یه تیشه ای به این شرکت...... زد!

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
این که خوبه تازگیا سرعت روزانه روی 250 هم میره،من هم BF3 رو یک پارتش رو تا 600 مگ دانلود کردم سر ساعت 1 که شد اینترنتم قطع شد وساعت 8 صبح دوباره وصل شد.
ویرایش شد

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ای بابا یعنی تو این بازی سنتر فقط سه نفر همچین مشکلی دارن؟؟؟بابا بیان اعلام حضور بکنین.
پ.ن : دیروز رفتم شاتل واسه فسخ قرارداد گفتن یه هفته دیگه وایستا درس میشه فلان میشه خلاصه گوشام دراز شد اوج بدبختی اینجاس تو جایی هستم ISP دیگه ای سرویس نمیده اون ناحیه رو:((

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
سلام من همیچین مشکلی دارم ولی بدبختی اینجاست که من از ساعت 1 تا 8 صبح سرعتم شده 5 کیلوبایت الان حدود 10 روزی میشه.تازه سرعتم 512 هستش.

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوست عزیز شما تا به تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شکایت کنی میگه سرعت 128 باید روی 15kb باشه نه 250kb
این شاتل خیلی سیاست داره من قبل از اینکه پارس بگیرم شاتل داشتم که وقتی قرارداد رو فسخ کردم 10 روز منو سرکار گذاشتند تا رانژه رو از روی خط تلفن بردارند تا اخر رفتم نمایندگی با دواا و دادوبیداد شماره پیگیری دادند و رانژه رو برداشتند

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
دوست عزیز شما تا به تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شکایت کنی میگه سرعت 128 باید روی 15kb باشه نه 250kb
این شاتل خیلی سیاست داره من قبل از اینکه پارس بگیرم شاتل داشتم که وقتی قرارداد رو فسخ کردم 10 روز منو سرکار گذاشتند تا رانژه رو از روی خط تلفن بردارند تا اخر رفتم نمایندگی با دواا و دادوبیداد شماره پیگیری دادند و رانژه رو برداشتند
درست نگرفتم. منظورت بحث شیرینگ و اینجور حرفاس؟
دوستان اگر کسی انشا خوبی داره ممنون میشم یه متن شکایت برام پی ام کنه (:
سلام من همیچین مشکلی دارم ولی بدبختی اینجاست که من از ساعت 1 تا 8 صبح سرعتم شده 5 کیلوبایت الان حدود 10 روزی میشه.
درسته حق با شماست منم منظورم از پست اول که گفتم کمتر از 10 کیلو بایت این بود نهایتا 10کیلو بایت که اصلاح میکنم در ضمن دقت کردی همون شبا پینگت میشه دیال اپ؟

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
بنده اینترنت 2 مگ شاتل داشتم 1 بارم با پشتیبانی تهرانش دعوا شدید گرفتم گفتم کارتون خلافه قانونه

یه مشت دری وری تحویل داد که منو دک کنه آخر مجبور شدم سرویس ART3 رو بگیرم که پینگش داغون احتمال زیاد ماه بعد کلا isp عوض میکنم.

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
اینا دیگه چه دزدین بابا شما هم تقصیر خودتونه من جای شما بودم یه روز اینارو تحمل نمی کردم

یه جمعیت زیادی درست کنین برید بگید میخاید سرویساتون جمع کنید شرکت تو سرشون خراب کنید تا آدم بشن

اینا تا احساس خطر نکنن جواب تلفنم به زور میدن

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من هم هستم , واقعا کارشون زشته یعنی خیلی زشته
من 1 مگابایت دارم که دقیقا همینجوری شد !! ولی دو سه شبه امتحان نکردم ببینم چی میشه

مردک بی شعور به من میگه خوب دانلود نکن !! اونوقت دانلود رایگانو گذاشتن برا ******** !!! چی بگم !!

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
اینا دیگه چه دزدین بابا شما هم تقصیر خودتونه من جای شما بودم یه روز اینارو تحمل نمی کردم

یه جمعیت زیادی درست کنین برید بگید میخاید سرویساتون جمع کنید شرکت تو سرشون خراب کنید تا آدم بشن

اینا تا احساس خطر نکنن جواب تلفنم به زور میدن
حرفت درست ولی مثلا خودم میگم:
الان توی محل ما فقط یه صبانت داره به غیر از شاتل سرویس میده الان من اگه بخوام سرویسمو عوض کنم کم کم 1 ماه بی اینترنت میشم ایرانسل داره انتن میده اونم که اگر توی همین فروم سرچ کنین نظرات بخونین حساب کار ایرانسل دستت میاد مبین نت هم انتن نمیده وگرنه طبق بررسیهای خودم فعلا بهترین مورد مبین نته
دوما ما داریم پول می دیم به این شرکت اینا باید به تعهداتشون عمل کنن
شما فکر میکنی اینا گشنه همین 7 تا یوزر هستن که تا الان اماده شکایت هستن یعنی ما از اینا سرویس نگیریم ورشکست میشن؟نه
اینا اینقدر یوزر دارن که ورشکست نشن
من دلم به حال اون ساده هایی میسوزه که اگر سرعتشون کم میشه فکر میکنن ماله شیرینگ اینترنته

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من دقیقا منظورتون رو نگرفتم.اخه من شبها دانلــود میکنم و سرعتم از 36 پایین تر نمیاد!! معمولا هم رو 56 هست.(سرویسم 128KB هست)

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام به همگی
منم دقیقا همین مشکلو دارم
اتفاقا همین الانم که ساعت 3:30 صبحه نمیتونم حتی webpage باز کنم . با بدبختی الان اومد اینجا پست میدم
یه رفیقم دارم فردا user اونم میگیرم میدم

به خدا چه ظلمی دارن در حقمون میکنن . برای گرفتن چند کیلوبایت بیشتر داریم میجنگیم )x

---------- نوشته در 03:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 AM ارسال شده بود ----------

من دقیقا منظورتون رو نگرفتم.اخه من شبها دانلــود میکنم و سرعتم از 36 پایین تر نمیاد!! معمولا هم رو 56 هست.(سرویسم 128KB هست)
شما یه 4 5 گیگ دانلود کن منظور مارو میگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر