PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یادش به خیر من یادمه اون زمان عشق دو تا چیز بودم بازی و. فوتبال.
اون موقع سگا داشتم اما بیشتر فوتبال بازی میکرم اونم تو خونه.نزدیکامون هم جایی برا فوتبال نبود.یه زمین خاکی بود اونم برای بزرگا.
منم می افتادم به جون خونه و فوتبال با قوانین خاص خودم بازی میکردم. پدر تمام وسایلو در می اوردم.انقدر لامپ دا غون کردم که پدر و مادرم به فکر خرید پلی 1 برام افتادن.(کلوپ هم زیاد میرفتم).
یادش به خیر شب بود خونه داییم بودیم بابام زنگ زد گفت پلی وان رو اورده.اژانس گرفتم رفتم.خدا خدا میکردم زود برسم تا 9 میبست.یه رب به نه رسیدم و گرفتم با یه فوتبال و کراش.
یارو پلی 2 هم داشت گفت نمیخوای.گفتم نه می خوام از این شروع کنم.
بردمو چه حالی داد.........
یادش به خیر.
کنسول های امروزی مثل اون موقع حال نمیدن. لذت هاشون زودگذره.ههههییییی..

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
رفتيم توپخونه.
من كه قد گاو هم حاليم نبود! :d بابام هم باهام بود و از من بدتر! :))
يه مدل 5502 خريديم. از اون كارتن زرد ها. با دو تا دسته اصل يه مموري كارد به قول خودشون IC دار اصل با مموري چيپ نه از اين IC قيري ها!
رفتيم خونه وصل كرديم به تلويزيون و شروع كرديم به بازي. موقع سيو زدن ديدم سيو ميشه اما دستگاه خاموش روشن ميشه سيو ها از رو مموري پاك ميشه!
رفتم فروشگاه پيش يارو مموري رو تست كرد و ديد مشكل داره! بعد نگاه كرد گفت اين مموري IC قيري هستش كه! عوضش كردي قبول ندارم!
گفتم برو عمو چيز خودتي اين دقيقا هموني هست كه بهم دادي!
داد و هوار راه انداختم بعد يارو يه مموري ديگه بهم داد ولي ايندفه اصل!
نامرد سري اول پول اصل گرفته بود از ما از اين به اصطلاح IC قيري ها داده بود بهمون!
ولي خود كنسول مشكلي نداشت و دسته ها هم اصل و باكيفيت بودن!
حدود 13-14 سال پيش بود اين جريان ;)

- EleSsar -

کاربر سایت
Jun 29, 2011
35
نام
مازیار
سلام
:))
من یادمه که تا سوم دبستان با سگا بازی می کردیم چه بازی های توپی داشت بعدش که دیدم همه فامیلامون ps1 گرفتن همش دلم میخواست منم به باباهه گیر دادم که الا بلا باید برام بگیری معدلم که بالای 19 شد برام گرفت .

وای که چه روزایی رو با Sawanti )Rattle Snake ) گزروندیم شب یلدا نشسته بودیم تا 5 صبح علاعدین بازی میکردیم تو شمال رزیدنت اویل بازی میکردیم نصف شب چه غدر میترسیدیم . تقریبا" همه ی بازی های ps1 رو با هم تموم کردیم . روزی 1 دست ماشین جنگی نمیزدیم خوابمون نمیبرد .

وای که هیچ بازی رو دست Harvest moon (Back to Nature ) نیست که نیست .

اون اولا بلد نبودیم بازی رو ذخیره کنیم هی میشستیم از صبح 1 فصل بهار رو بازی میکردیم 2 باره فردا از اول. هنوزم من دارم تو Pc بازی میکنم.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اين ps گرفتن ما هم داستان داشت، يادم نمياد راهنمايي بودم يا دبيرستان كه يه دفعه پيله كردم ، گفتم من ps مي خوام و مي خوام و مي خوام،
سرانجام به نيت شوم خودم رسيدم و ps خريداري شد،
فردا صبح هم ساعت 7 8 پا شدم يه دست fighting force را تموم كردم
يادش به خير
اولش هم اين بازي هارو خريده بودم :driver, fighting force, winnig eleven 3 , crash
ياد باد آن روزگاران، ياد باد

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
خوب من اون زمان که بچه بودم شرایط اقتصادی یه جوری بود که خرید یه ps1 کار آسونی نبود واسه همین همیشه در حسرت داشتن ps1 موندم البته همیشه خوابشو میدیدم و واسم مثل یه آرزو دست نیافتنی بود . البته اون زمان میکرو داشتم . وقتی ps2 اومد برام مثل یه رویا بود . هرشب خوابشو میدیدم و سر کلاس درس همش به جی تی ای سیتی فکر میکردم که تازه واسه PS2 اومده بود . وقتی هم که از مدرسه تعطیل میشدم خیلی سریع میومدم خونه و از مادرم 100 - 200 - 300 میگرفتم و سریع میرفتم کلوپ و میگفتم GTA بزارید . البته چون وقتم خیلی سریع تموم میشد هیچ وقت نمیتونستم مرحله ای برمش ... از همون بچگی همیشه صبح تا شب تو کلوپ بودم . واسه همین معدلم هیچ وقت بالای 14 نمیشد ...

تا اینکه بالاخره یه روز کامپیوتر خریدم و اولین بازی عمرم رو روی کامپیوتری اجرا کردم که مال خودم بود ! یعنی هیتمن 1 ! انقدر درگیر این بازی شدم که شب و روزم یکی شد و اون زمان رد کردن مراحل هیتمن 1 خیلی برام سخت بود و هر مرحله ای که رد میکردم واقعا واسم لذت بخش بود

( این لذتی که میگم فقط مال بچگی هست و الان اگه بهم مقام ریاست جمهوری آمریکا رو بدن به اون اندازه لذت نمیبرم )

خلاصه تا اینکه یه روز شنیدم GTA واسه کامپیوتر اومده ! سریع رفتم خریدمش و شروع کردم به رد کردن مراحل داستانیش . یه قدری واسم لذت بخش بود که هنوز هم بهش فکر میکنم لذت میبرم . واقعا دنیایی بود واسه خودش اون زمان . کاش همیشه تو همون بچگی میموندم و بزرگ نمیشدم .

خلاصه انقدر بازی کردم که الان 1 کیسه گونی از این بزرگ ها لب به لب بازی دارم که گذاشتم رو پشت بوم
فکر کنم یه 70 کیلویی بشه .

الان هم که همیشه جدیدترین و بهترین قطعات روز کامپیوترو دارم اما هیچ وقت حتی 1 درصد اون موقع ها لذت نمیبرم ...
دقیقا شرایط من هم از اول تا به حالا مثل شما بوده درکت میکنم

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
15 سال پیش بود که پلی استیشن گرفتم اول دبیرستان بودم تا 1 هفته به دوست دخترم زنگ نزدم می گفت هو اوردی سرم یک تلویزیون 15 اینچ هم گرفتم تو اتاق خوابم گذاشتم تا 5 صبح اویل 2 بازی می کردم.اه یادش بخیر نه واسه پلی استیشن واسه سن 15 و 16 سالگی.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
15 سال پیش بود که پلی استیشن گرفتم اول دبیرستان بودم تا 1 هفته به دوست دخترم زنگ نزدم می گفت هو اوردی سرم یک تلویزیون 15 اینچ هم گرفتم تو اتاق خوابم گذاشتم تا 5 صبح اویل 2 بازی می کردم.اه یادش بخیر نه واسه پلی استیشن واسه سن 15 و 16 سالگی.

بابا دوست دختر!!! :d بابا هوو دار!!! :d بابا در 15 سالگی دوست دختر دار !!!:d بابا در 15-16 سالگی اینکاره !!!:d

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یادش بخیر
هرچی گیر دادیم که بابا معدلمون نزدیک بیست شده (ابتدایی:d) یکی از این PS ها برامون بگیر-اون زمان میکرو داشتیم- بعد انقدر گیر دادیم تا رفت سگا خرید:))
موندم چه جوری PC خرید واسمون:-o
همیشه دوست داشتم یکی داشته باشم الان پسر داییم که 5 سالشه یکی داره و من هر وقت میرم خونشون براش کراش رو تا آخر میرم و خسته هم نمیشم:d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من نخریدم بابام واسم خرید. اون هم پول داد به صاحب مغازه، طرف هم PS1 داد، چطوری نداره دیگه.بابا پول داد، صاحب مغازه PS1 داد.خودم هم هدفم رو از نوشتن این چرت و پرتا متوجه نشدم!:d

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
سلام

نحوه خریدش رو نمیدونم چون من موقع خریدش خونمون بودم . پدر محترم اینجانب نصب شب ساعت 3 از دبی رسید خونه و ما رو از خواب بلند کرد و دیدم PS1 و چنتا اسباب بازی(7 سالم بود اونموقع:d) واسمون از اونجا خریده اورده . منم که از خوشحالی جیغ و داد میزدم . خلاصه رفتیم جعبش رو باز کردیم کلی بازی و لوازم جانبی و 2 تا دسته و اینا از توش در اومد بیرون:d یه دیسک داشت از اون پست مشکی ها اسمش دمو بود که اولین دیسکی بود گذاشتم تو دستگاه . یه دمو از MGS دیدم و اولین باری بود که با MGS اشنا شدم :d

خلاصه اینکه یکی از بهترین خاطرهام هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر