انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

با سلام! خب این تاپیک رو درست کردم تا پیرهای گیم راحتتر بتونند با هم در ارتباط باشند. هر کی میاد اینجا میتونه از خودش بگه و یه رزومه از گیمر بودنش یا خاطراتش، بیوگرافی و... درصورت دلخواه ارائه کنه!
باز هم میگم تاپیک برای افراد 30 سال به بالاست
خب از خودم شروع میکنم من 25سال سن دارم، اولین کنسولی که دستم بهش خورد آتاری بود و اولین بازیم هم هواپیماش بودتو نظر سنجی هم به آتاری، میکرو و پی.اس 1 رأی دادم. دلایلم هم این بود: آتاری که معلومه! من هیچوقت بازی فوتبالش (که دیواری میشد دریبل داد) و بوکسش رو یادم نمیره که با فک و فامیل خیمه میزدیم روش. میکرو!!! وای! دیگه همه میدونن که میکرو با قارچ خورش میکرو شد (گرچه در اصل متعلق به Nintendo هستش) چه خاطراتی که با این بازی من و خواهرم نداریم (انصافاً خواهرم بهتر از من بازی میکرد) و اون CONTRA رو بگو Co-op میرفتیم جلو... پی.اس 1! خب اصلیترین تجربه گیمر شدنم و اعتیادم به گیم از همین کنسول شکوفا شد!!! از بازی کراش و تیکن و فوتبال گرفته تا سری رزیدنت ایول و...
و این هم داستان کاملم هست:
داستان گیمر شدنم
(خدا مرگشون نده که هر چی میکشم از همین PS1 میکشم)
دوست دارم داستان و خاطرات بقیه هم دوره های خودم هم بدونم
============
نتیجه نظرسنجیه محبوبترین کنسول دوران گیمری
  • Atari 102 26.98%
  • Micro 130 34.39%
  • Sega 158 41.80%
  • Amiga 500 6 1.59%
  • Amiga 1000 2 0.53%
  • Commodor 64 28 7.41%
  • Nintendo 21 5.56%
  • Playstation 1 103 27.25%
  • Playstation 2 37 9.79%
  • سایر 11 2.91%

پ.ن: ازم پرسیدن که چرا خودت 25 سالته اما اصرار داری که تاپیک واسه افراد +30 هست؟ باید بگم اون موقع که این تاپیک رو ساختم (2 اکتبر 2011)، تاپیک رو گذاشته بودم واسه افراد +24 سال، که الان هم هی آپدیت میشه و تا به امروز (23 نوامبر 2021) گذاشتم برای +30

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
استاد ما 18 سالمونه نمی تونیم نظر بدیم ؟!!!! :d
بازم گفت استاد؟! خب اگه ناراحت نشی چون دختر کم داریم استثنااً بعنوان نماینده از طرف خانم ها میتونی نظر بدی و رزومه گیمریت هم ارائه بدی
اصلاً الان که فکر میکنم میبینم که متعلق به خودتونه :D
دختره گیمر (مثل خودت) و کمی سن بالاتر مثلاً 18 سالو 500 ماه سراغ داشتی بگو بیاد! میتونه جالب باشه

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

الان دریم کست کجاست؟ هان؟
خب دیدم DC تو ایران کم هوا خواه داره، نزاشتمش! گزینه سایر هم واسه همین موارد گزاشتم
درضمن، کاملاً امضات رو تأیید میکنم
من که ج.ر خوردم تا بتونم اینجا به بعضیا این حرفت رو بفهمونم. از امضاء خودم میتونی بفهمی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من 27 سالمه یه خورده کاش سن رو بالا تر می زدی که واقعا پیر های بازی حساب بشیم :D
به نظرم کنسول های قبل از ps1 کمتر می تونه نوستالژی داشته باشه درسته کنترا رو میکرو عالی بود مخصوصا دونفره و مخصوصا وقتی تیر S رو می گرفتی
یا روی کمودور چقدر double dragon دونفره حال میداد
ولی توی ps1 با سه بعدی شدن و داستان پردازی بیشتر و همچنین افزوده شدن موزیک های به جز mid به بازی باعث شد نوستالژی بازی ها بیشتر و بیشتر بشه
الان هم هنوز وقتی موزیک های رزیدنت ایول متال گیر سایلنت هیل ماشین جنگی (twisted metal) کراش و ... می شنوی یا بازی می کنی به شدت اون خاطراتو زنده می کنه

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
من 27 سالمه یه خورده کاش سن رو بالا تر می زدی که واقعا پیر های بازی حساب بشیم :D
به نظرم کنسول های قبل از ps1 کمتر می تونه نوستالژی داشته باشه درسته کنترا رو میکرو عالی بود مخصوصا دونفره و مخصوصا وقتی تیر S رو می گرفتی
یا روی کمودور چقدر double dragon دونفره حال میداد
ولی توی ps1 با سه بعدی شدن و داستان پردازی بیشتر و همچنین افزوده شدن موزیک های به جز mid به بازی باعث شد نوستالژی بازی ها بیشتر و بیشتر بشه
الان هم هنوز وقتی موزیک های رزیدنت ایول متال گیر سایلنت هیل ماشین جنگی (twisted metal) کراش و ... می شنوی یا بازی می کنی به شدت اون خاطراتو زنده می کنه
موزیک عنصر مهمیه تو گیم، قبول دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
24 سالمه:x
کاش این کنترا روی این استیم هم میومد میگرفتیمش چند وقته خیلی به فکرش میفتم
گاهی وقتا بعضی از بازی ها انقدر حال میده که شاید بازی های امروزی اونقدر خوب نباشه:x

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بابا منم می خوام از خاطراتم بگم خو !!!
اول از همه PC ، فقط و فقط PRINCE OF PERSIA
بعد آتاری ! بازی دزد و پلیسش چه حالی می داد ! بعدشم میکرو ، فقط و فقط کنترا ، که با بابام بازی می کردیم :d
بعدشم که PS 1 و سایلنت هیل و بعدها هم .........

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
23 ام... خاطرات زیاده از اسپیس جم رو کومودور 64 بگیر اگه اشتباه نکنم که یادش بخیر مال خودمم نبود دستگاه تا دزدو پلیس آتاری یا اون دختره که فقط میپرید میرفت جلو یا فوتبالش که همه طاق باز بازی میکردن و هلیکوپترش که با دسته خلبانی میزدیم چه حالی میداد... رو میکرو هم یه بازی بود شبیه ترنسفورمرز اسمش نمیدونم چی بود که هم هواپیما میشد هم ربات اونو خیلی دو نفره میرفتیم ما... ولی منم موافقم خاطرات پس اس 1 خیلی زیاده متالگیر 1 رو که بازی کردم باورم نمی شد یه بازی چقدر میتونه زیبا باشه بعد یه بارم رو پی سی بازی کردم رو یه CD بود با چنتا بازی دیگه که شانسی پیدا کردمش فوتبال PS1 هم که میزدیم فتیر فوتبال 99 معروف بود اون موقع... سیبیل علی دایی تو اون بازی یادم نمیره :))... آها رو سگا هم شورش و کمباد (به قول قدیمیا) که خوراک همه بود ولی من رو سگا پلیس آهنی هم خیلی دوست داشتم...

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
بابا شما ها که پیر نیستید تازه وارد گیمرهایه میانسال شدید شایدم جوان باشید ( چاکر همه میانسالها و پیرهایه گیمر هم هستیم )

من چندتا شخص بسیار محترم 40 ساله میشناختم اینجا که امیدوارم بیان اینجا و از نظراتشون استفاده کنیم . منتظریم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر