PES 2012 EDIT | XBOX 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
PES 2012 EDIT | XBOX 360 ( اولین پچ ارائه شد )

با سلام

سال پیش برای بازی پچ - آپشن فایل و سیو هایی ارائه شد که واقعا بدرد بخور بودن چون pes یکی از مشکلات اصلیش لیسانس نشدن تیمها هستش

توی اینترنت سایتهای زیادی (فارسی) برای ادیت نسخه PC هست که واقعا باعث میشه با پچ هایی که ارائه میکنند بازی کامل بشه

ولی بر عکس Pc سایت فارسی برای ارائه پچهای 360 حداقل انگلیسی سایتهای دیگه نیستش

بعضی از دوستان به سایتهای انگلیسی & .... سر میزنند و از اطلاعات & پچ های ارائه شده استفاده میکنند

ولی بیشتر دوستان که نسخه xbox بازی میکنند به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و منبع ...... نمیتونند از نسخه ادیت شده pes xbox استفاده کنند

سال پیش یکی از بهترین ادیتها Bolloxmasta_Patch بود که به صورت img ارائه شد ولی خیلی از دوستان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ( آموزش ) نتونستند این پچ رو بر روی ایمیج بازی بریزند و لذت ببرند

حتی اگر کسی دوست نداشت ایمیج بازی رو تغییر بده میتونست از آپشن فایلها و سیوهای ارائه شده استفاده کنه که یکی از معروف و کامل ترین اونها Daymos Elite PES2011 Bundesliga & Npower بود

امسال قصد دارم به امید خدا و یاری دوستان تا جایی که بتونم این ادیتها رو معرفی کنم و تا جایی که بلد هستم اونها رو آموزش بدم

من ادیت پیس رو از سالها پیش بر روی کامپیوتر یاد گرفتم ( خیلی حرفه ای نیستم ولی یه چیزهایی بلدم ) و تا جایی که تونستم برای ایکس باکس هم آموزش دیدم

یکی از مشکلات ادیت ایمیج بازی این هست که مثل کامپیوتر نمیشه سریع تست کرد ولی بازهم عملی هستش

تمامی ادیتها رو در پست اول قرار می دهم

ادیتهایی که در این تاپیک قرار میدم اگه خودم تستشون کرده باشم جلوش مینویسم OK و توجه داشته باشید که احتمال بن شدن توی تغییر ایمیج هست ( در فرستادن سیو به هارد یا مموری نه ) مگر اینکه اساتید سایت نظر دیگه ای داشته باشند

از دوستانی هم که اطلاعات در مورد ادیت نسخه ایکس باکس دارند میخوام که مارو همراهی کنند

آموزش

1 .
آموزش تغییر زبان منو pes 2012 XBOX آلمانی و فرانسه به انگلیسی OK

2. آموزش کنترل بازی Command List بزودی...

آپشن فایل

1.
اولین آپشن فایل برای Pes 2012 xbox (ادیت درون بازی) + آموزش
OK

2. DAYMOS OPE ELITE PES2012 /WE2012 Npower & Bundesliga OF V 1.0

یا علی

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
کار بسی پسندیده ای میکنی دوست من
یکی از اصلیترین دلایلی که دیگه من سمته pes نرفتم بخازر همین لیسانس نشدن تیم ها و خیلی از بازیکنان بود
که امیدوارم با اموزش های شما دوباره به این بازی برگردم و بتونم تحملش کنم

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
آموزش تغییر زبان منو pes 2012 XBOX آلمانی و فرانسه به انگلیسی

خوب اولین آموزش هم که خیلی آسون هستش تغییر زبان منو به انگلیسی

برنامه های مورد نیاز

ImgBurn

Game Graphic Studio

WinRAR

ایمیج خود بازی ( آلمانی & فرانسه یا هر زبونی ) به خاطر قوانین سایت آدرس جایی که بازی رو خریدم نمیگم ولی تو میدون انقلاب هست و اگه کسی هم بازی رو خواست پ .خ بهش میگم ( من هم فروشنده نیستم )

فایل منو انگلیسی دمو دانلود

دی وی دی 9 ( 8.5 )

آموزش

خوب اول از هر چیزی از بازی یک ایمیج میگیریم به وسیله ImgBurn ( آموزش در سایت هست & کاری هم نداره ) یا اگه دانلود کردید که آماده دارید

برنامه های مورد نیاز رو دانلود کنید

و بعد به این فیلم کوتاه که کار خودم هست با دقت نگاه کنید که خیلی ساده هستش دانلود فیلم

اگه در وسط کار در برنامه GGS وقتی روی فایل dt05_g یا dt05_f کلیک کردید به این پیغام بر خوردید گزینه no را انتخاب کنید

1rj9tdzn5y8da30r54y2.jpg

پس از اتمام مرحله فیلم دوباره با برنامه
ImgBurn بر اساس آموزش سایت دی وی دی رو رایت کنید (آموزش نیاز نداره ساده هستش برنامه رو باز کنید write image file to disc رو بزنید در صفحه جدید browse for a file رو انتخاب کنید بعد فایلو انتخاب کنید که ایمیج بازی 2 تا هست که روی فایل mds. کلیک کنید و بعدش سرعتو روی 4 قرار بدیدو دکمه write بزنید )

توجه داشته باشید که که اگه بازی رو روی هارد ایکباکس نصب کردید باید پاک کنید ودوباره جدیدشو بریزید

یا علی

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
کاره جالبی کردی دوسته عزیز
منم تا جایی که بتونم کمک میکنم
البته باید یه کم صبر کنیم تا دوستان اونطرف ادیت ها رو انجام بدن و آپشن فایل درست کنن
بعد در اختیاره ما هم که قرار دادن استفاده میکنیم انشااله
مهمترین چیز برایه من لایسنسه لباسها و اسامی تیم ها
انجام شدنه نقل و انتقالات و حتی المکان هر چیزه دیگه ای که باشه:d

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
توجه داشته باشید، اگر ISO بازی ها دست بخوره Unsigned می شه و اجرا نمی شه دیگه، پس باید روشی که استفاده می کنید دوباره قادر به Sign کردن بازی باشه.(دیلی که بازی های Xbox360 رو نمی شه Region Free اشون کرد همینه)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
درسته آرش جان
پارسال بهترین روش همون آپشن فایل بود که از طریق فلش میریختیم رو هارد و ok میشد
حتی المکان ایمیج دستکاری نشه بهتر هست چون اگر هم اجرا بشه از استیلث خارج میشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منم به نوبه خودم از علی جان تشکر میکنم دستتون درد نکنه فکره خوبیه این کسیم پچی گیر اورد حتی من میام اینجا میزارم تا دوستانمون استفاده کنن البته باز باید منتظر سایتای بیگانه بمونیم چون از دست خودمون زیاد کاری بر نمیاد مگه جابه جا کردنو ازین قبیل ...

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
آموزش کنترل بازی Command List

:d باسه 100 دفعه داداش گلم درمورد ادیت ایمیج در سایتهای خارجی اعلام کردن که احتمال بن شدن زیاده ( البته اساتید باید تایید کنن )
در مورد آپشن فایل که به وسیله فلش به هارد انتقال میدیم نه چون یه نوع ادیت معمولی هست مثل ادیت در خود بازی
یا علی

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

خوب آموزش دوم آموزش دکمه های بازی هست من تا جایی که میشه command list رو توضیح میدم فقط باید صبور باشید تا کامل بشه و اگه اشتباه بود بچه ها خبر بدن تا تصحیح کنم و اگه چیز بیشتری شما بلد بودید پست بدید تا به لیست اضافه کنم

فرض بر این میگیریم که دکمه ها به این شکل هست

re851sr9lk3ivzt05ho.jpg
m9we4yved3xp5li1ssy6.jpg

ادامه دارد...

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
:d باسه 100 دفعه داداش گلم درمورد ادیت ایمیج در سایتهای خارجی اعلام کردن که احتمال بن شدن زیاده ( البته اساتید باید تایید کنن )
در مورد آپشن فایل که به وسیله فلش به هارد انتقال میدیم نه چون یه نوع ادیت معمولی هست مثل ادیت در خود بازی
یا علی

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

خوب آموزش دوم آموزش دکمه های بازی هست من تا جایی که میشه command list رو توضیح میدم فقط باید صبور باشید تا کامل بشه و اگه اشتباه بود بچه ها خبر بدن تا تصحیح کنم و اگه چیز بیشتری شما بلد بودید پست بدید تا به لیست اضافه کنم

فرض بر این میگیریم که دکمه ها به این شکل هست

re851sr9lk3ivzt05ho.jpg

ادامه دارد...
دریبل ها رو چطوری میشه تنظیم کرد !؟؟

hamidreza360

کاربر سایت
Jan 25, 2011
39
علی اقا دستت درد نکنه اگه زحمت بکشی و همه ی آپشن فایل و سیو هایی ارائه شده 11 رو برامون بزاری ازت ممنون میشم وبازم مرسی از اینکه به فکر pes بازا هستید:x

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
یعنی راهی هست که بدون تغییر دادن ایمیج بازی بشه پچ ریخت رو ایکس باکس با فلش?مثلا فقط تیم ها لایسنس بشن.راهی هست?اگه هست که توضیح بدید لطفا.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر