داستان بازی crysis 2

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
ممنون دوست عزیز. به نظر منم این بازی همه چی داشت . این بازی نشون داد با یک گیم پلی خطی هم میشه برای رد کردن مراحل راههای زیادی جلو پای گیمر قرار داد تا از هر تاکتیکی که دوست داره استفاده کنه . far cry 2 با اینکه یه بازی سندباکس با یه محیط بسیار بزرگ بود هرگز نتونست این تنوع رو در رد کردن مراحل ایجاد کنه. من از این شماره خیلی بیشتر از warhead و شماره اول خوشم اومد.

منم با حرفت موافقم،من هم از این شماره بیشتر خوشم اومد.فقط یک چیزی من داستان بازی رو در طول انجام بازی نفهمیدم! وقتی برای بار دوم بازی کردم
یگ چیز هایی دست گیرم شد،اول فکر میکردم شاید مشکل از من هست ولی بعد متوجه شدم کلا نوع روایت داستان در بازی خوب نبوده،و داستان بازی
خیلی گنگ و پیچیده روایت میشد.
ممنون از شما اگه میشه زود به زود داستان رو ادامه بدید.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بسیار ممنونم، داستان بازی زیباست و کار شما بسیار زیباتر.ولی من نتونستم تو خود بازی داستان رو لمس کنم؟!شاید واقعا نخواستم چیزی از داستان بازی بفهمم!

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
بسیار ممنونم، داستان بازی زیباست و کار شما بسیار زیباتر.ولی من نتونستم تو خود بازی داستان رو لمس کنم؟!شاید واقعا نخواستم چیزی از داستان بازی بفهمم!
خواهش میکنم , همون طور که دوست عزیز 1989 pooya هم گفتن نحوه روایت داستان مشکل داره , اون گره گشایی لازم رو هم نداره , مثلا ما متوجه میشیم پرافیت قبل از اینکه خودکشی کنه در حال انجام یه ماموریت با دکتر گولد هست , اما بعد از اون هیچ اطلاعات دیگه ای در این باره نشون داده نمیشه , پیشینه کارکترها بخوبی بازگو نمیشه , معمولا یه فلش بک خیلی میتونه کمک کنه تو اینجور موارد . یا مثلا اولین بار که هارگریو با ما تماس میگیره , من سریع پیش بینی کردم که آین آدم با این خصوصیات و نوع حرف زدنش ( my son ) میخواد از ما به عنوان یه آلت دست استفاده کنه تا به منظورش برسه و این خیلی تابلو بود , اما در بازی های موفق مثل بایوشاک عمرا نمیتونستیم پیش بینی کنیم که اطلس آدم بدیه یا همچنین در dead space نمیتونستیم پیش بینی کنیم کندرا دنیل آدم بدیه و همین غافل گیر کردنه گیمر هست که به داستان ارزش بیشتر میبخشه.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
مشکلات این بعضی‌
شخصیت پردازی ضعیف
افت فریم وحشتناک
و
داستان سطحی و کلیشه ای‌‌‌ بود
به نظرم ارزششو نداره وقتتو برای داستان این بعضی‌ بذاری

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
ممنون دوست عزیز..
ایشالا کی ادامه میدی؟ :D
دوست عزیز به زودی , احتمالا فردا
مشکلات این بعضی‌
شخصیت پردازی ضعیف
افت فریم وحشتناک
و
داستان سطحی و کلیشه ای‌‌‌ بود
به نظرم ارزششو نداره وقتتو برای داستان این بعضی‌ بذاری
افت فریم که رو Pc نداره , داستانشم اونقدرا بد نیست, مخصوصا نسبت به شماره اول , در کل نظر شما بسیار محترمه.
کارت عالی بود.من که از داستان بازی چیزی حالیم نشد ولی الان خیلی چیزا رو فهمیدم.بیصبرانه منتظر پارت4 هستیم
yahoo_6.gif

ممنون دوست عزیز

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اقا دستت درد نکنه یک دنیا تشکر !..امیدوارم موفق باشی
اقا یک خواهش داشتم میخواستم اگر میشه بازی Gemini rue رو داستانش بزاری ...... این بازی سبکش adventure : point & click هست باید دانلود کنی ( حجمش 220 مگا بایت هست ) اما داستان خیلی قوی داره ... من چون انگلیسیم زیاد خوب نیست فقط تونستم کلیات داستان رو متوجه بشم ...اما دوست دارم جزییات رو هم بفهمم ...
بازی برای همین امسال هست یعنی 2011.....راستی اگر دانلود کردی جایی گیر کردی به خودم پ.خ. بدی کمکت میکنم ;)

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
ادامه داستان در پارت 4 قرار گرفت

اقا دستت درد نکنه یک دنیا تشکر !..امیدوارم موفق باشی
اقا یک خواهش داشتم میخواستم اگر میشه بازی Gemini rue رو داستانش بزاری ...... این بازی سبکش adventure : point & click هست باید دانلود کنی ( حجمش 220 مگا بایت هست ) اما داستان خیلی قوی داره ... من چون انگلیسیم زیاد خوب نیست فقط تونستم کلیات داستان رو متوجه بشم ...اما دوست دارم جزییات رو هم بفهمم ...
بازی برای همین امسال هست یعنی 2011.....راستی اگر دانلود کردی جایی گیر کردی به خودم پ.خ. بدی کمکت میکنم
yahoo_3.gif

ممنون دوست عزیز . اتفاقا من عاشق بازیهای adventure هستم و Gemini rue رو هم دارم,Gemini rue داستان بسیار زیبایی داره و سبک داستان از نوع سایبرپانک هست , اما باید توجه کرد این بازی در بین در بین گیمرهای ایرانی طرفدار چندانی نداره و بیشتر سعی میشه بازیهایی قرار بگیره که شناخته شده باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: POOYA1989

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام کسری جان و مرسی بابت زحمتی که میکشی.
داستان بازی رو داری خوب روایت میکنی آفرین.
من یک چیزی که همش واسم سوال بود این بود که لوکهارت با اینکه برای هارگریوز کار میکرد،چرا در آخر از دستور هارگریوز سرپیچی میکرد
و در تلاش بود که حتما آلکاتراز رو از بین ببره که آلان جواب سوالم رو گرفتم.
فقط 2 تا سوال دیگه! در بازی گفته میشه که حیات آلکاتراز به نانوسوئیت بستگی دار این برای این هست که آلکاتراز از قبل مرده بود؟
یا کلا هرکی نانوسوئیت میپوشه اینطور میشه؟
و بعد در ادامه چرا هارگریوز اینقدر در تلاش هست که نانوسوئیت آلکاترز سالم بمونه؟ مگه نانوسوئیت دیگه ای ساخته نشده؟

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
سلام کسری جان و مرسی بابت زحمتی که میکشی.
داستان بازی رو داری خوب روایت میکنی آفرین.
من یک چیزی که همش واسم سوال بود این بود که لوکهارت با اینکه برای هارگریوز کار میکرد،چرا در آخر از دستور هارگریوز سرپیچی میکرد
و در تلاش بود که حتما آلکاتراز رو از بین ببره که آلان جواب سوالم رو گرفتم.
فقط 2 تا سوال دیگه! در بازی گفته میشه که حیات آلکاتراز به نانوسوئیت بستگی دار این برای این هست که آلکاتراز از قبل مرده بود؟
یا کلا هرکی نانوسوئیت میپوشه اینطور میشه؟
و بعد در ادامه چرا هارگریوز اینقدر در تلاش هست که نانوسوئیت آلکاترز سالم بمونه؟ مگه نانوسوئیت دیگه ای ساخته نشده؟

ممنون پویا جان , آلکاتراز در حادثه زیر دریایی مرد و این نانوسوییت بود که اونو به زندگی برگردوند اما در صحنه هایی از فلش بک از زبان پرافیت گفته میشه ( داره به هارگریو میگه ) : تو میدونستی هر کی نانوسوییت رو بپوشه به یک مرده متحرک (dead man walking) تبدیل میشه و دیگه نمیتونه بدون ناسوییت زندگی کنه , پس نتیجه میگیریم نانوسوییت باعث این قضیه میشه . در مورد سوال بدی تردید وجود داره , چون یه شکاف 3 ساله بین این نسخه و نسخه های قبلی وجود داره و ما نمیدونیم به سر سایکو و نومد چی اومده , اما نگرانیهای هارگریو در مورد نانوسوییت نشون میده در حال حاضر همین یکی وجود داره و از سرگذشت بقیه چیزی در دست نیست.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
افت فریم که رو Pc نداره , داستانشم اونقدرا بد نیست, مخصوصا نسبت به شماره اول , در کل نظر شما بسیار محترمه.
بنده نظر خودمو گفتم
تلاش و زحمات شما قابل تقدیر
امیدوارم تا آخرش بری
پایدار باشی‌

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
ممنون پویا جان , آلکاتراز در حادثه زیر دریایی مرد و این نانوسوییت بود که اونو به زندگی برگردوند اما در صحنه هایی از فلش بک از زبان پرافیت گفته میشه ( داره به هارگریو میگه ) : تو میدونستی هر کی نانوسوییت رو بپوشه به یک مرده متحرک (dead man walking) تبدیل میشه و دیگه نمیتونه بدون ناسوییت زندگی کنه , پس نتیجه میگیریم نانوسوییت باعث این قضیه میشه . در مورد سوال بدی تردید وجود داره , چون یه شکاف 3 ساله بین این نسخه و نسخه های قبلی وجود داره و ما نمیدونیم به سر سایکو و نومد چی اومده , اما نگرانیهای هارگریو در مورد نانوسوییت نشون میده در حال حاضر همین یکی وجود داره و از سرگذشت بقیه چیزی در دست نیست.

یک چیزی کسری! در بازی دقت کردی که خیلی تلاش شده که دیالوگ ها حالتی فلسفی و سنگین داشته باشند؟
به نظر من این اصرار نویسنده بر استفاده از کلمات فلسفی و پیچیده باعث شده داستان بازی گنگ و نامیرا باشه! (البته نظر من اینه)
بهرحال اگه دقت کرده باشی بازی مثل بایوشاک، استاد استفاده از دیالوگ های فلسفی است،ولی در عین حال داستان بازی کاملا
جذاب و همه فهم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر