همه چیز درباره Counter-Strike: Source

SH4Y4N_2011

کاربر سایت
Sep 17, 2011
13
سلام دوستان عزیز , خسته نباشید
ببخشید , من وقت نمیکنم کامل تمام مطلب هاتون رو بخونم ,بخاطر همین من چندتا سوال داشتم , لطفا اگه میشه راهنماییم کنید
من میخواستم بدونم که من برای آنلاین بازی کردن کانتر , از نسخه ی سورس استفاده کنم بهتره یا 1.6 ؟؟؟؟
میشه لینک دانلود یک وژن بدون دستکاری کانتر رو بدید که بتونم بدون مشکل آنلاین بازی کنم ....
منتظرم.... مرسی :x

SH4Y4N_2011

کاربر سایت
Sep 17, 2011
13
سلام دوستان عزیز , خسته نباشید
ببخشید , من وقت نمیکنم کامل تمام مطلب هاتون رو بخونم ,بخاطر همین من چندتا سوال داشتم , لطفا اگه میشه راهنماییم کنید
من میخواستم بدونم که من برای آنلاین بازی کردن کانتر , از نسخه ی سورس استفاده کنم بهتره یا 1.6 ؟؟؟؟
میشه لینک دانلود یک وژن بدون دستکاری کانتر رو بدید که بتونم بدون مشکل آنلاین بازی کنم ....
منتظرم.... مرسی :x

آقا انجمن به این باحالی و اکتیوی دارین...!!!
1 نفر پیدا نمیشه که جواب مارو بده ؟؟؟=((

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا انجمن به این باحالی و اکتیوی دارین...!!!
1 نفر پیدا نمیشه که جواب مارو بده ؟؟؟=((
جفت ورژناش طرفدارای خاص خودش رو داره ! من خودم به شخصه سورس رو ترجیه میدم ! برای لینک دانلود هم به اینجا مراجعه کن !

- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48679

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
سلام دوستـای عــزیز
کــســی مــیتـونــه واسـم لینــک material wallhack رو واســه Css بــزاره ؟؟!!!b-)
از وقتــی کــه بــه ورژن 1.0.66 آپــدیــت شــده نــمیــشــه از cheat استــفــاده کــرد !!! 8-|
بــا ایــن ping بــالا هـم کــه نمیشــه بــدون CHEAT بــازی کــرد:d
:>
مــمنون میشــم اگــه جــوابــمـو بــدید;)

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
سلام دوستـای عــزیز
کــســی مــیتـونــه واسـم لینــک material wallhack رو واســه Css بــزاره ؟؟!!!b-)
از وقتــی کــه بــه ورژن 1.0.66 آپــدیــت شــده نــمیــشــه از cheat استــفــاده کــرد !!! 8-|
میترسم حالت بد بشه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستـای عــزیز
تبریک میگم ! :|

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام دوستان گلم!
دوستان من بازی کانتر استرایک سورس رو گرفتم ! تا الان هم هیچ نوع بازی آنلاینی انجام ندادم! میخواستم ببینم برای آنلاین بازی کردن کانتر سورس باید چی کار کنم! لطفا کامل توضیح بدین چون من در این زمینه مبتدیم!:d:-/
با تشکر

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
دو سه صفحه قبل رو نگاه کن لینک دانلود کامل بازی هستش بعد دانلود کن اگه دیدی ورژن بازیت قدیمیه اپدیتش کن بعد بازی رو اجرا کن سرج سرور بزن بشین بازیتو بکن اگرم سرور ایرانی خواستی که کم هست برو تو سایت game-monitor.com سرور ایرانی اگه بود ایپی شو کپی کن برو تو بازی ادد سرور بزن بعد راحت بشین بازی کن

• Like
Reactions: m2relax

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دو سه صفحه قبل رو نگاه کن لینک دانلود کامل بازی هستش بعد دانلود کن اگه دیدی ورژن بازیت قدیمیه اپدیتش کن بعد بازی رو اجرا کن سرج سرور بزن بشین بازیتو بکن اگرم سرور ایرانی خواستی که کم هست برو تو سایت game-monitor.com سرور ایرانی اگه بود ایپی شو کپی کن برو تو بازی ادد سرور بزن بعد راحت بشین بازی کن
بابا دمت گرم !!بابا دمت گرم!! اعتبار نوش جونت!
icon_teh%20%2812%29.gif

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من نسخه اریجینال رو از استیم خریدم حالا میشه با سرور هایی که توی ایران هست بازی کرد ایا ؟ اگه میشه ip یا اسم سرور رو بدین.

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
خداییش اینا از چه چیتایی استفاده میکنن که به این راحتی هد میزنن.یارو راه رفتنش رو بلد نیست
دست وپای طرف رو میزنه اونوقت طرف هدش میخوره
یا بعضیهاشون اصن کور نمیشن وقتی فلش میندازی
بعضیهاشونم جون بی نهایتن معلوم نیس چه جوریه نمیمیرن
به ما هم یاد بدین این چیتا رو خب

T o R R e S

کاربر سایت
Apr 13, 2009
36
نام
AF
خداییش اینا از چه چیتایی استفاده میکنن که به این راحتی هد میزنن.یارو راه رفتنش رو بلد نیست
دست وپای طرف رو میزنه اونوقت طرف هدش میخوره
یا بعضیهاشون اصن کور نمیشن وقتی فلش میندازی
بعضیهاشونم جون بی نهایتن معلوم نیس چه جوریه نمیمیرن
به ما هم یاد بدین این چیتا رو خب
شما اسمت تو بازی چیه ....
کسی چیت نیست و اگه باشه ادمین شوتش میکنه بیرون
شاید تازه امدی بقیه بازیشون از تو بهتره !! دلیل نمیشه همه رو چیتر بدونی .

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
شما اسمت تو بازی چیه ....
کسی چیت نیست و اگه باشه ادمین شوتش میکنه بیرون
شاید تازه امدی بقیه بازیشون از تو بهتره !! دلیل نمیشه همه رو چیتر بدونی .

همین تورس تهه چیته پیغام خصوصی بده برات میفرسته:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر