Company of Heroes Online Multiplayer

سلام
نمی دونم چقدر تو این سایت با این گیم آشنایی دارند واسه همین اول یه توضیح مختصر در موردش میدم :
CoH یک گیم استراتژی منحصربفردِ که در سال 2006 توسط Relic Entertainment عرضه شد و بشدت نظر منتقین و همینطور گیمر هارو بخودش جلب کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت و عنوان بهترین rts و ... ( اینا حاشیست :d )
در مورد خود بازی می تونم بگم که نکته ای که اون رو از RTS های کلاسیک متمایز می کنه , تاکید بسیار زیاد روی Micro Management یا مدیریت جزئی پلیر روی بازیِ یا بهتر بگم جنگِ ! این قضیه باعث میشه سرعت عمل توی بازی که عملا عامل تعیین کننده توی rts های کلاسیکِ(یا همون APM مثلا برای بازی در سطوح بالا) اهمیت خیلی کمتری پیدا کنه و بیشتر جنبه تکنیکی و تاکتیکی بازی مهم باشه.
این یعنی هر بازیکن تازه کاری هم که اصول بازی رو کامل یاد بگیره و بتونه از قابلیت هاش بخوبی استفاده کنه هم شانس زیادی واسه موفق بودن تو بازی داره.
CoH با حساب کردن Expanison هاش 4 تا Faction داره , دو گروه برای متفقین و دو تا متحدین :
American , British / Wehrmacht , Panzer Elite
که هر کدوم قابلیت های کاملا منحصر بفرد و استراتژی های بسیار زیادی دارند و کلا Playstyle خاص خودشونو می طلبن. در مورد این فکشن ها اگه لازم شد حتما توضیح میدم. اگر نیاز به گاید هم دارین یه سری به اینجا بزنین.

بهرحال Relic بعد از دو سال غیبت همین دو سه هفته پیش جدیدترین پچ CoH رو عرضه کرد که تغییرات بالانس بسیار مفید و جالبی روی هر 4 چهار گروه انجام داده + برطرف کردن باگ های بازی و اضافه کردن چندین مپ جدید و بالانس کردن مپ های قبلی.

همین قضیه بهانه ای شد تا من و چند تا از دوستان که مدتیِ CoH بازی می کردیم بفکر زدن این تاپیک بیوفتیم که شاید تونستیم پلیر جدید دست و پا کنیم :d
تهیه کردن سریال اوریجینال CoH یا خرید از Steam و قیمتش هم کاملا ارزون و مناسب مثلا 10$ ِ
خوشحال میشم اگه نظر یا سوالی هست بگین. بشدت نیازمند پیلر هستیم !
Company-of-Heroes-Logo.jpg

FAQs:
سوال: با نسخه کرک شده نمیشه آنلاین بازی کرد ؟
جواب: خیر... سیستم relic online بصورتیِ که خوشبتخانه چنین اجازه ای رو نمیده ولی اگه خیلی مشتاقین میشه نسخه پچ نشده CoH رو یعنی version 1.00 روی Gameranger بازی کرد چون هستن کسایی که نسخه 1 رو هنوز بازی می کنن ! ولی کار عاقلانه ای بنظر میاد.
سوال : بازی از لحاظ lag چطوره ؟ مشکلی نداره ؟
جواب : خیر , خوشبختانه این بازی netcode خیلی خوبی داره و اصلا مشکلی از لحاظ لگ بوجود نمیاره , حتی میشه با اجنبی های اروپایی که مثلا پینگشون حداکثر 300 ِ هم راحت بازی کرد.
سوال بسیار بسیار مهم : گرافیک بازی خوبه ؟
جواب : facepalm , بله گرافیک در حد خوبی ِ و هنوز هم چشم نوازِ ِ ضمنا تحت DX10 اجرا میشه.
سوال : بعد از این همه سال هنوز مگه پلیری آنلاین بازی می کنه ؟!
جواب: می تونم بگم هر روز تقریبا 10000 نفر آنلاینن و مشغول بازی , پس هست.

• Like
Reactions: kharmagas4

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
من یه سرچی زدم ایـــــنــــــجــــــا رو پیدا کردم.فقط مطمئن نیستم بازیش setup اصلیه یا نه..به قیافش که میخوره setup اصلی باشه :-؟ حالا می تونیم زنگ بزنیم بپرسیم.

درود
این بابا یه چیزی تودماغی گفت که ما نفهمیدیم, حدس میزنم سرکاری باشه
از دوستان ساکن تهران کسی این بازی رو setup اصلی خریده؟بگه از کجا گرفته ما هم بریم بگیریم

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
درود
این بابا یه چیزی تودماغی گفت که ما نفهمیدیم, حدس میزنم سرکاری باشه
از دوستان ساکن تهران کسی این بازی رو setup اصلی خریده؟بگه از کجا گرفته ما هم بریم بگیریم
فکر نکنم دیگه الان کسی بتونه از این قضیه مطمئن بشه , بازی واسه 5 6 سال پیش ِ مثلا.
حالا یکی دو تومن که دیگه این بحث هارو نداره همین رو بگیر ببین هست یا نه :d
احتمالا باید ستاپ اصلی باشه , معمولا سر این easy setup ها و اینها براش کلی تبلیغ می کنن اما برای این انگار از این خبرها نیست :-؟
فوقش اگه نشد آخرش می تونین اصلا بدین یکی براتون دانلود کنه.

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
ما نسخه 1 رو گرفتیم کرک ، کلا تو بخش مولتی پلیرش خالی بود ، چه کنیم ؟ کلا تو اون بخش هیچی نداشت

sepehr_pcgame

کاربر سایت
Jun 3, 2010
37
نام
ali
سلام به همه
دوستان من cd key اورجینال Company of Heroes Tales of Valor رو چند روز پیش خریدم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم ... چیکارش کنم ؟!:(
اصلا چطور وارد قسمت انلاین بازی بشم ؟ ؟؟!! کمککککک کنید لطفاااا
ممنونننننننننننن:x

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام به همه
دوستان من cd key اورجینال Company of Heroes Tales of Valor رو چند روز پیش خریدم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم ... چیکارش کنم ؟!:(
اصلا چطور وارد قسمت انلاین بازی بشم ؟ ؟؟!! کمککککک کنید لطفاااا
ممنونننننننننننن:x
سلام
اول باید نسخه ستاپ اصلی بازی رو داشته باشین حالا خود CoH باشه یا ToV فرقی نمی کنه , بعد پچ های بازی بترتیب دانلود کنین و بازی رو پچ کنین به آخرین نسخه یعنی 2.602
برای وارد کردن cdkey هم داخل بازی که برید همون اول صفحه لاگین میاد گزینه Create Account هم اونجا هست و موقع ساختن اکانت می تونین cdkey رو وارد کنین.
اگر این صفحه براتون نیومده احتمالا نسخه پچ نشده v1.0 رو دارین , اینطوری باید کل پچ های بازی رو که تقریبا 2gb میشه رو دانلود کنین !:d
از اینجا می تونین پچ هارو بگیرین.

sepehr_pcgame

کاربر سایت
Jun 3, 2010
37
نام
ali
دوست من ظاهرا بازی که من دارم ستاپ اصلی نیست :( شما سراغ نداری جایی رو که فروش اینترنتی چیزی داشته باشه ؟!!!
ممنون:x

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

من بازی رو اینجا سفارش دادم .. http://baziserver.com سایت خوبیه ؟
ظاهرا بازی ستاپ اصلی میفروختن ....

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اگه میگه ستاپ اصلی ِ خب حتما درسته دیگه !
ایجور که دیدم ToV رو برای فروش داره اینجوری کار دانلود پچ خیلی راحت تر میشه !
از اون لینکی که دادم فقط کافیه پچ های سمت راست رو بگیرین یعنی از 2.500 تا 2.602 که حداکثر 300mb میشه

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
نسخه Company Of Heroes - Anthology شامل سه عنوان بازی هست ولی ارزونتر از golden هست که شامل 2 عنوان بازی هست.

قضیه چیه ؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام بچه ها میگم چرا این بازی پچاش نصب نمیشه ارور میده ؟؟؟؟؟؟؟ دلایلش چین ؟ ربطی به cd key داره ؟
دیسکِ بازیت از ایناییه که Easy-Setup داره؟ مشکل از اونه.
باید یه دیسک پیدا کنی که Installer ِ اصلی بازی رو داشته باشه تا مثل بچه‌های خوب اینستالش کنه تا پچ هم بشه. اصلاً ربطی به CDKey نداره.

iranwebshop

کاربر سایت
Sep 23, 2011
3
خرید بازی از steam و مشکل ثبت نام در relic.com

با سلام

لطفا دوستان با تجربه کمک کنن ممنون از لطفتون

من بازی Company of Heroes Tales of Valor را از steam خریداری کردم و ابتدا گزاشتم که استیم بازی رو دانلود کنه و بعد از چند ثانیه دانلود رو قطع کردم و در پوشه
F:\Program Files\Steam\steamapps\common\company of heroes
که بازی دانلود میشد خودم بازی رو نصب کردم

بعد دوباره استیم رو بالا اوردم و استیم شروع کرد به دانلود و اپدیت بازی بعد از 3 روز که خیلی گیر میداد و دوباره از نو دانلود کرد 13 گیگ دانلود کرد حالا که بازی رو از طریق استیم پلی کردم دیدم اجرا مییشه اما نام کاربری و رمز عبور relic.com رو میخواد

تصویر فرم لوگین

13167251681.jpg

و در همین صفحه لوگین بازی ایجاد اکانت در relic رو زدم و دیدم که ردیف پسورد 3 رو ندارم البته پسورد ردیف 2 همون پسورد استیم هست و بعد از اینکه بدون تکمیل فرم 3 کلید عضویت رو کلیک کردیم پیغام شما توسط relic.com بن شدید و باید با ما تماس بگیرید نمایش داده شد

تصویر فرم ثبت نام

13167253691.jpg

حالا از دوستانی که این بازی رو آنلان توسط استیم انجام میدن میخوام بدونم مشکل از کجاست

در ضمن چند بار هم توسط خوده استیم عیب یابی کردم اما چیزی درست نشد

لطفا راهنمایی کنید چون خیلی حالم گرفته شد

ممنون از همه دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر