درخواست کرک بازی

IRAN.PARS

کاربر سایت
Sep 3, 2011
4
███ درخواست کرک Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 ███

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان !!!
لطفا اگر ممکنه لینک کرک سالم این بازی رو بهم بدید !! آخه هر کرکی تو نت پیدا کرم مشکل داشت و آنتی ویروس بهش گیر میداد !!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
یعنی تو این انجمن هیچ کس کرک Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 نداره !!!!!!

کارش یک سرچ تو اینترنت هست

Server 1:Picofile
Download
Server 2:4Shared
Download

رمز فایل زیپ:www.mobinigi.blogfa.com

اینم یکی دیگه

ip_icon_03_ButtonDown.png
دانلود کرک Skidrow

IRAN.PARS

کاربر سایت
Sep 3, 2011
4
دوست عزیز متشکرم بابت زحماتت .
اما من که گفتم هرچی تو اینترنت گشتم کرک ها یا خراب بودن یا ویروس داشتن ، نمونش همین هایی که لینک دادی !!!! (آنتی ویروسم پاکش می کنه !!! )

ali_hasani

کاربر سایت
Oct 22, 2007
2
دوست عزیز اغلب فایلهای کرک و کایگن توسط آنتی ویروس ، ویروش شناخته میشن در صورتی که تقریبا هیچکدوم اونها ویروس نیستن.
برای اینکه بتونی از کرکا استفاده کنی باید آنتی ویروستو خاموش کنی.

ABI98

کاربر سایت
Jul 12, 2012
1
نام
ابی
سلام به دوستان
من کرک این بازی میخواستم Wargame- European Escalation
کرک هم از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم که فایل اصلی از حالت فشرده خارج نمی شد و ارور می داد.

خود بازی هم خواستم کرک کنم این خطا میده
The system requires the correct Serial Number of the application to perform this operation. The Serial Number entered is wrong or mistyped. Enter a valid Serial Number and try again.

از طریق خود سایت بازی نمیشده پیام میداد کد فعال سازی معتبر نیست.
لطفا من را کمک و راهنمایی کنید.
با تشکر

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
آقا کسی هست کرک بازی shank 1 رو برای باز کردن activate code بگذاره برای دانلود ؟؟ من نتونستن پیدا کنم فقط یک جا داشت که اون هم ارور می داد ممنون

nini-2

کاربر سایت
Sep 22, 2012
1
سلام آقا من کرک یه بازی رو دنبالش می گردم که هر جا رفتم حتی توی سایت های خارجی نتونستم پیدا کنم امیدوارم شما بتونید پیداش کنید اسم بازی هم اینه :

3D S#e#x#Villa 2 - Everlust start

فقط علامت # رو بردارید
اگه کرکش رو برام بزارید ممنون می شم درضمن این بازی یک بازی آنلاین هستش و نسخه آفلاینش هم اگه باشه خوبه

sarvsam

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2
سلام.دوستان لطف کنن کرک Grid هم برای win7 64 بذارن:) من بااین کرک بازی هم اجرا میکنم ولی بعد از profile ساختن تو load گیر میکنه.روبعضی از ویندوزها هم اگر تنظیمات گرافیک رو عوض کنمودیگه بالا نمیاد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر