راهنمای خرید گوشی تا 250 هزار تومن

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
سلام به همه ی دوستان

این تاپیک رو زدم تا شما من رو در خرید گوشی راهنمایی کنید

می خواستم یک گوشی تا 250 هزار تومن بخرم

ویژگی هایی که باید این گوشی داشته باشه :

مهم نیست سیستم عاملش چی باشه ولی حتما باید سیستم عامل داشته باشه و بازی و برنامه هم براش زیاد باشه

دوربین ترجیحا بیشتر از 3.2 باشه

حتما باید صفحه ی لمسی داشته باشه

حالا باتوجه به این مشخصات ذکر شده لطف کنین یک گوشی معرفی کنین تا بخرم

ممنون

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
با این قیمتی که در نظر گرفتی گوشی مد نظرتون موجود نیست.
سونی اریکسون vivaz به بودجتون میخوره هم لمسی هست هم دوربینش بالاست(hd فیلم برداری میکنه)
ولی سیستم عاملش سیمبیان هست که از رده خارج شده.
ولی اگه بتونی بودجتو یه کمی افزایش بدی گوشی سامسوگ Wave II گوشی بسیار عالی هست .
صفحش لمسی هست دوربینش هم عالیه نرم افزار ها و بازیهاش هم زیاده و سیستم عاملش باداست که خیلی خوب از سوی سامسونگ ساپورت میشه.
الا هم داره گوشی جدید با همین سیستم عامل میزنه
قیمتش هم حدود 270-90 هست

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
با این قیمتی که در نظر گرفتی گوشی مد نظرتون موجود نیست.
سونی اریکسون vivaz به بودجتون میخوره هم لمسی هست هم دوربینش بالاست(hd فیلم برداری میکنه)
ولی سیستم عاملش سیمبیان هست که از رده خارج شده.
ولی اگه بتونی بودجتو یه کمی افزایش بدی گوشی سامسوگ Wave II گوشی بسیار عالی هست .
صفحش لمسی هست دوربینش هم عالیه نرم افزار ها و بازیهاش هم زیاده و سیستم عاملش باداست که خیلی خوب از سوی سامسونگ ساپورت میشه.
الا هم داره گوشی جدید با همین سیستم عامل میزنه
قیمتش هم حدود 270-90 هست
ممنون دوست عزیز

فقط میشه بگی قیمتش تو تهران چنده و بازی هاش رو از کجا میشه دانلود کرد؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوست عزیز به نظر من Wave 1 بگیر و با اینکه قدیمی تره ولی صفحه نمایش بهتری داره و گوشی بهتریه....
البته Wave 2 هم عالیه ولی من باشم Wave 1 میگیرم...
Vivaz نخر چون هنگ زیاد میکنه و صداش خیلی ضعیفه و تاچش هم مقاومتیه(یعنی باید روی صفحه فشار بدی تا کار کنه)
X8-X10Mini-X10Mini Pro-W8 هم میتونی بگیری که همشون به بودجه شما میخوره و همگی اندرویدی هستن و CPU 600 دارن...
گالاکسی مینی و گالاکسی فیت رو هم میتونی بگیری که اینا هم اندرویدی هستن و قابل قبولن....

به نظر من اگه خیلی روی سیستم عامل تاکید نداری 100% برو سراغ Wave 1 یا Wave 2 که بهترین گزینه هستن...

Wave 1 270-300
Wave 2 270-300
Vivaz 200-220
Xperia X8 150-170
Xperia X10Mini 150-170
Xperia X10Mini Pro 200-220
W8 200-230

گالاکسی مینی و فیت هم حدود 200 هستن ولی الان قیمت ندارم...

آخرین ویرایش:

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
دوست عزیز به نظر من Wave 1 بگیر و با اینکه قدیمی تره ولی صفحه نمایش بهتری داره و گوشی بهتریه....
البته Wave 2 هم عالیه ولی من باشم Wave 1 میگیرم...
Vivaz نخر چون هنگ زیاد میکنه و صداش خیلی ضعیفه و تاچش هم مقاومتیه(یعنی باید روی صفحه فشار بدی تا کار کنه)
X8-X10Mini-X10Mini Pro-W8 هم میتونی بگیری که همشون به بودجه شما میخوره و همگی اندرویدی هستن و CPU 600 دارن...
گالاکسی مینی و گالاکسی فیت رو هم میتونی بگیری که اینا هم اندرویدی هستن و قابل قبولن....

به نظر من اگه خیلی روی سیستم عامل تاکید نداری 100% برو سراغ Wave 1 یا Wave 2 که بهترین گزینه هستن...

Wave 1 270-300
Wave 2 270-300
Vivaz 200-220
Xperia X8 150-170
Xperia X10Mini 150-170
Xperia X10Mini Pro 200-220
W8 200-230

گالاکسی مینی و فیت هم حدود 200 هستن ولی الان قیمت ندارم...

اگه بخوام اندروید بگیرم کدام گزینه بهتره؟

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
ممنون دوست عزیز

فقط میشه بگی قیمتش تو تهران چنده و بازی هاش رو از کجا میشه دانلود کرد؟
Mobilestan.net
قيمت دقيقشو ندارم ولي بين 270-90 تومنه.

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

اگه بخوام اندروید بگیرم کدام گزینه
بهتره؟
هيچ گزينه اگه اندرويد با اين بودجه بخري به مشكل بر ميخوري اندرويد پايين تر از 380 به درد نميخوره

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگه بخوام اندروید بگیرم کدام گزینه بهتره؟
اونا تقریبا همشون در یه سطح هستن و بیشتر از نظر ظاهری و دوربین فرق دارن و به خاطر Cpu نسبتا معمولی که دارن نمیتونی انتظار داشته باشی مثل یه گوشی 500 تومنی برات کار کنند ولی هر چی باشه اندروید هست دیگه....
ببین من باشم Wave میگیرم چون Cpu 1GHZ داره و دوربین عالی و صفحه نمایش عالی و طراحی زیبا و فقط ضعفش سیستم عاملشه....ولی این گوشی خیلی بهتر فیلم های HD و بازیها رو اجرا میکنه و چیپ گرافیکیش هم از اونا بهتره...
حالا خودت باید تصمیم بگیری ولی من باشم Wave میخرم و با همه این مدل ها کار کردم با تجربه ای که دارم اینو میگم....
مثلا همه گوشی های اندرویدی ارزون ضعف باتری دارن و خیلی شارژ نگه دارن 24 ساعته...
یا مثلا دوربین خیلی ضعیفه و صفحه نمایش مثل گوشی های قدیمیه و کیفیت بالایی نداره....

اگه میخوای اندرویدی بخری اینا رو پیشنهاد میکنم البته قیمتشون بالاست ولی فقط اینا ارزش خرید دارن...(البته اگه بخوای از اندروید راحت استفاده کنی)

Samsung

Galaxy S2 700-750
Galaxy S+ 500-550
Galaxy S 480-510
Galaxy SL 390-410

Sony Ericsson

Xperia Arc 500-530
Xperia Neo 460-490
Xperia Pley 480-510

HTC

Desire Hd
Sensation

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
الان کسی میدونه قیمت گوشی google nexus one تو تهران چنده؟

---------- نوشته در 08:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 AM ارسال شده بود ----------

اونا تقریبا همشون در یه سطح هستن و بیشتر از نظر ظاهری و دوربین فرق دارن و به خاطر Cpu نسبتا معمولی که دارن نمیتونی انتظار داشته باشی مثل یه گوشی 500 تومنی برات کار کنند ولی هر چی باشه اندروید هست دیگه....
ببین من باشم Wave میگیرم چون Cpu 1GHZ داره و دوربین عالی و صفحه نمایش عالی و طراحی زیبا و فقط ضعفش سیستم عاملشه....ولی این گوشی خیلی بهتر فیلم های HD و بازیها رو اجرا میکنه و چیپ گرافیکیش هم از اونا بهتره...
حالا خودت باید تصمیم بگیری ولی من باشم Wave میخرم و با همه این مدل ها کار کردم با تجربه ای که دارم اینو میگم....
مثلا همه گوشی های اندرویدی ارزون ضعف باتری دارن و خیلی شارژ نگه دارن 24 ساعته...
یا مثلا دوربین خیلی ضعیفه و صفحه نمایش مثل گوشی های قدیمیه و کیفیت بالایی نداره....

اگه میخوای اندرویدی بخری اینا رو پیشنهاد میکنم البته قیمتشون بالاست ولی فقط اینا ارزش خرید دارن...(البته اگه بخوای از اندروید راحت استفاده کنی)

Samsung

Galaxy S2 700-750
Galaxy S+ 500-550
Galaxy S 480-510
Galaxy SL 390-410

Sony Ericsson

Xperia Arc 500-530
Xperia Neo 460-490
Xperia Pley 480-510

HTC

Desire Hd
Sensation

میشه عکس و مشخصات گوشی wave رو برام بزاری؟

آخرین ویرایش:

reza125

کاربر سایت
Dec 23, 2012
1
نام
رضا
سلام من یه گوشی سامسونگ بین 300تا350میخوام میخوام سیستم عاملش اندرویدی باشه و اندازش کوچیک موچیک نباشه
به نظر شما چه گوشی ای خوبه؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام من یه گوشی سامسونگ بین 300تا350میخوام میخوام سیستم عاملش اندرویدی باشه و اندازش کوچیک موچیک نباشه
به نظر شما چه گوشی ای خوبه؟

سامسونگ تو این قیمت چیز خوبی نداره.فقط سونی اریکسون هستش که اونم تو این قیمتا کوچیکند گوشیهاش.البته پردازندشون خوبه.میشه دست دوم ray یا live بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر