تمام پچ ها و ترفندهاي جنرال 2

سلام
هر كس پچي مودي يا ترفندي در مورد جنرال داره لطف كنه و بزاره
نمونه ترفند:در جي ال آ يه كارگر او بازي سوار موتور كنيد و تو ارتش طرف ببريد و يك تونل بزنيد و سريع تانك و سرباز وارد كنيد من هر وقت امتحان كردم جواب داده تكراريه ولي هميشه جواب ميده
ممنون.
نمونه پچ جديد ::arrowd:دانلود
اگر يه نفر لطف كنه و در مورد مودها و مپ ها و نحوه وارد كردن اون ها يه توضيح بده ممنون ميشم
در مورد فايل ها هم حتما توضيح بزاريد
يه نفر لطف كنه نحوه بازي اين بازي با تلفن بدون اينترنت رو كامل توضيح بده.

Nuclear

کاربر سایت
Mar 19, 2006
24
ببخشید میگم این جنرال من پچ Rise To Power هست موقعی که وارد بازی میشم بعضی وقتها -بیشتر وقتها- طرف مقابلم اصلا هیچ حرکتی نمیکنه و همونطور ایساتده تا برم دیفیتش کنم میخواستم ببینم این از تنظیمات بازیه یا اشکال از پچ هست لطفا کمک کنید
بازی جنرال به احتمال خیلی زیاد برای آنلاین بازی کردن احتیاج به اینترنت پر سرعت یا خطوط ADSL داره ؟

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
نوشته شده توسط uBISOFT1:
می خواستم ببینم چطوری میشه جنرال را آنلاین بازی کرد و اینترنت پرسرعت می خواد
اصلا بحث اينترنت پرسرعت نيست سريال نامبر تون جديد باشه(تازه اگه accountنخواد كه پوليه)

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
general

نوشته شده توسط Nuclear:
ببخشید میگم این جنرال من پچ Rise To Power هست موقعی که وارد بازی میشم بعضی وقتها -بیشتر وقتها- طرف مقابلم اصلا هیچ حرکتی نمیکنه و همونطور ایساتده تا برم دیفیتش کنم میخواستم ببینم این از تنظیمات بازیه یا اشکال از پچ هست لطفا کمک کنید
بازی جنرال به احتمال خیلی زیاد برای آنلاین بازی کردن احتیاج به اینترنت پر سرعت یا خطوط ADSL داره ؟
اين اشكال از پچ هست.اگه تيمي كه براي computer برميداري از تيم هاي جنرال 2باشه اون كاره خودش رو ميكنه.

CoNT.MJ

کاربر سایت
Jun 22, 2006
34
نام
علی
دوستان من یه ترفند بهتون میگم شاید براتون جواب بده
توی جی ای ای دمولیشن:cheesygri
یکی از کار گراتونو انتخاب کنید وبهش بگید که بره از اون چیزایی که این بمب اتم هستن(اخه من زیاد جنرال بازی نمیکنم اسماشونو نیمیدونم:cheesygri )بسازه تا دیوار اش ساخته شد به کارگرتون بگید برگده یهنی اصلا نزارید بسازه فقط تا اون دیوارا از زمین اومد بالا کارگرو بکشید یه ور دیگه
بهد روی همین که میخواست بسازرو بکنید ctrl+2 یهنی کنترش 2 باشه
بهد روی یکدوم از سربازایی که موشک میزنن کلیک کنید بهد بکنیدش ctrl+1
خوب حالا روی زمین دشمن برید و shift رو نگه دارید و بهد بزنید 2و1 بهد کنترل رو بگرید و روی زمین کلیک کنید اون چیزایی که ای ن بمب اتم هستن مییان اونجا بدون اینکه بخواد پر بشه و تا هر وقط دلتون بخواد میتونید این کارو تکرار کنید
(از کسایی که متوجه نشدن عظرخواهی میکنم چون خودمم نفهمیدم چی نوشتم)

Dj**Hacker

کاربر سایت
Apr 8, 2007
3
سلام....!
عزیز یکم یعنی نه خیلی یکم اشتباه گفتی اول به کارگر می گی یک اتم نا مرئی بسازه ولی هنوز در صد ساخت 0% کارگرو بر می گردونی بد یک آرپی جی زن انتخاب می کنی و بهش شماره می دی مثلاً 1 حالا روی اتم نا مرئی کلیک می کنی و بعد Shift را با اون عدد می زنی حال هنوز آیکون حر کت اون سرباز که حالا بمب اتم شده را داری خوب بعدشم خیلی راحت در محل مورد نظر ctrl را نگه می داری و کلیک می کنی سرباز بعد اون آر پی جی زن می یاد اون جارو بزنه اما شما چی نمی زارید حالا باید تا 5 بشمارید بعد بمبا راه می یفتن تازه بابت هر بمبی که می ره 200$ هم بهتون می ده آخرشم می تونید اونجا را بفروشید و یک جای دیگه بزنید .:cheesygri

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
منم یکی بلدم :

تو GLA Sadam (همون که هواپیما) داره. یه گاراژ هواپیما بسازید بعد وقتی داره ساخته میشه اون دکمه که ساختن رو متوقف می کنه پشت سر هم بزنید با هر بار زدن پول اون گاراژو بهتون میده :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر