Mortal Kombat Series

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
اول جواب بهزاد :
یعنی جلو جلو پایین رو می گیری لگد پایین رو سری می زنی و نگه می داری ;) مهم این هست باید بهش چسبیده باشی
دوستان عزیز الان تازه این وبلاگ رو دیدم و همه ی اون رو خوندم و اومدم یک کم از اطلاعاتم بزارم که دیدم همه مخصوصا سینا جان و متال گیر عزیز زمانی که من از بازی سنتر برای 8 ماه جدا شده بودم اطلاعات خیلی کامل تر از من رو گزاشتن و چیز هایی که خودم هم نمی دونستم و دیگه خجالت کشیدم حرفی از داستان بزنم :biggrin1:
کاش یه زحمت می کشیدین داستان کلی بازی هم تو یه فایل PDF می زدین....
فقط یک سوال کسی می دونه پچ Mortal Kombat : Enhanced رو از کجا می شه گیر آورد ؟؟؟
می گن باهاش می شه Mortal Kombat 4 رو Mortal Kombat Gold کرد.
این هم لینک دانلود :

2e6h3dd.png

Mortal Kombat 1-2-3-4-Trilogy (Windows Xp Patch) rar
Part 1
Part 2
Part 3
منبع
البته Mortal Kombat 4 فول ورژن نیست و دمو ها رو نشون نمی ده (99% نسخه ها این جورین)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
خوب نمی دونم چیزی از مسابقات جهانی Ultimate Mortal Kombat و کل اندازی هاشون شنیدین یا نه ؟؟؟ و قهرمان های جهانیش رو می شناسین یا نه ؟؟؟
لازم به ذکر هست این ها قوی ترین بازی کن های Ultimate Mortal Kombat هستند
1. Shock
2. RSigley
3. Frankiebonez
3. Darkviru5 (Mike) v
5. Phi
5. Summoning (Nit) b
7. RedGouki
8. Guy
9. Vinny
اینجا می تونین مسابقاتشون رو ببینین البته کیفیتشون زیاد خوب نیست چون با موبایل فیلم گرفته شده
خوب این از این حالا چیزی از اصطلاح Broken در بازی های Mortal Kombat شنیدین یا نه ؟؟؟
اصطلاح Broken زمانی به کار می ره که با یک کمبو 100% یا حتی بیشتر دمیج کم کنی !!!
باور کردنی نیست اما انجام شدنی هست !!!:eek:
حتما به اینجا برین و ببینین توش همه ی سوپر کمبو ها و باگ های خنده دار بازی و اللخصوص Broken ها رو گزاشته
از اونجایی که حجم ها بالا هست پیشنهاد می کنم تو www.youtube.com تایتل ویدئویی که دوست دارید رو سرچ کنین و با کیفیت کمتر ببینین

در آخر اگر هیچ کدومم دانلود نکردین هیچ کدومم ندیدین این رو برین ببینین چشماتون 4 تا می شه و می فهمین واقا بازی Broken شده !!!!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
سوال

دوستان،من یه بازی برای کنسول ایکس باکس دارم به نام(mortal kombat deception collectors edition) یا همون مذتال کامبت کالکترز ادیتشین.
موقعی که واردش میشم منوی اصلیش گرافیک بالیی در حد دسپشن داره و بالاش هم نوشته شده دسیپشن ولی ،سه گزینه برای انتخاب داره یکی play game
2.history of mortal kombat
3.motal kombat cards
وقتی گزینه ی پلی گیم رو انتخاب می کنم میره توی بازی مرتال کامبت 1 ولی موقع خروج از بازی دوباره توی محیط دسیپشن هستم.
کسی هست که بدونه این بازی چه نسخه ای از کامبت هست و بگه که چرا توی مرتال کامبت یک باید بازی کنیم،و چه جوری میشه رفت توی نسخه ی دسیپشن آیا باید کل کامبت یک رو بازی کنیم یا که روش دیگه ای داره.
خواهش می کنم کمک کنید.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام
یک سوال داشتم،چراLiu Kang یکهو این ریختی میشه؟
Liu_Kang_Deception.PNG

:biggrin1: :biggrin1:
اول Deadly Aliance کشته می شه و شانگ تسونگ هم روحش رو می گیره
اول Deception وقتی ریدن خودش رو می کشه که دراگون کینگ رو از بین ببره شانگ تسونگ هم می پوکه و اینجوری می شه که روح کنگ آزاد می شه و به دنبال جسدش می گرده و همچنین به کمک ارماک می خواد دوستاش رو از چنگال دراگون کینگ نجات بده

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
سوال

دوستان،من یه بازی برای کنسول ایکس باکس دارم به نام(mortal kombat deception collectors edition) یا همون مذتال کامبت کالکترز ادیتشین.
موقعی که واردش میشم منوی اصلیش گرافیک بالیی در حد دسپشن داره و بالاش هم نوشته شده دسیپشن ولی ،سه گزینه برای انتخاب داره یکی play game
2.history of mortal kombat
3.motal kombat cards
وقتی گزینه ی پلی گیم رو انتخاب می کنم میره توی بازی مرتال کامبت 1 ولی موقع خروج از بازی دوباره توی محیط دسیپشن هستم.
کسی هست که بدونه این بازی چه نسخه ای از کامبت هست و بگه که چرا توی مرتال کامبت یک باید بازی کنیم،و چه جوری میشه رفت توی نسخه ی دسیپشن آیا باید کل کامبت یک رو بازی کنیم یا که روش دیگه ای داره.
خواهش می کنم کمک کنید.

این دیسک دوم و مخصوص MK Deception است که شما دارید و در آن تنها MK قدیمی و Extra ها , پشت صحنه حضور دارند.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خوب نمی دونم چیزی از مسابقات جهانی Ultimate Mortal Kombat و کل اندازی هاشون شنیدین یا نه ؟؟؟ و قهرمان های جهانیش رو می شناسین یا نه ؟؟؟
لازم به ذکر هست این ها قوی ترین بازی کن های Ultimate Mortal Kombat هستند
1. Shock
2. RSigley
3. Frankiebonez
3. Darkviru5 (Mike) v
5. Phi
5. Summoning (Nit) b
7. RedGouki
8. Guy
9. Vinny
اینجا می تونین مسابقاتشون رو ببینین البته کیفیتشون زیاد خوب نیست چون با موبایل فیلم گرفته شده
خوب این از این حالا چیزی از اصطلاح Broken در بازی های Mortal Kombat شنیدین یا نه ؟؟؟
اصطلاح Broken زمانی به کار می ره که با یک کمبو 100% یا حتی بیشتر دمیج کم کنی !!!
باور کردنی نیست اما انجام شدنی هست !!!:eek:
حتما به اینجا برین و ببینین توش همه ی سوپر کمبو ها و باگ های خنده دار بازی و اللخصوص Broken ها رو گزاشته
از اونجایی که حجم ها بالا هست پیشنهاد می کنم تو www.youtube.com تایتل ویدئویی که دوست دارید رو سرچ کنین و با کیفیت کمتر ببینین

در آخر اگر هیچ کدومم دانلود نکردین هیچ کدومم ندیدین این رو برین ببینین چشماتون 4 تا می شه و می فهمین واقا بازی Broken شده !!!!
متاسفانه بچه های سایت با این قضایا زیاد حال نمی کنن .چون اصلا نمی دونن چیه و چه حالی پشت این بازی پنهان شده.فقط منو یکی دوتا از بچه ها هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر