بهترین های دنیای Anime به انتخاب اعضای بازی سنتر (آخرین آپدیت ها با پست 141)

نظر سنجی پایان فصل بهار

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دوستانی که تمایل به دادن امتیاز و یا آپدیت امتیاز قبلی خود هستند هم میتونند پست ای به این منظور ارسال کنند.
یک نکته ای رو به دوستان بگم در مورد نقل صفحه ی قبل، که تنها برای کارهای هفتگی فصل ای در حال پخش هستش که امتیازها ثبت میشه. سایر انیمه ها فقط رای گیری برای TOP List دارند و عملاً امتیاز گیری ندارند.

اینطور بگم که: اینکه امدید به انیمه های به اتمام رسیده امتیاز دادید...مانعی وجود نداره و برای کیفیت پست ـتون و یا درجه بندی خودتون میتونید امتیاز بدید ولی جایی ثبت نمیشه و فقط به انیمه یک 1Vote+ داده میشه.

P.S
اسم کاربران 14Vote ناروتو رو گم کردم (:

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Kamisama no Memochou
438096-kamisama_no_memochou_large.jpg

انیمه ی Kamisama no Memochou در لیست انیمه های تابستانی 2011 قرار دارد و بتازگی از دوم July پخش آن برای شنبه ها در طی 12 قسمت شروع شده است.

داستان انیمه درباره ی پسری دبیرستانی به نام Narumi است که به دلیل شغل پدرش جای مکان ثابتی برای زندگی ندارند و دائم در حال اسباب کشی به خانه ی جدیدی هستند.
Narumi در مدرسه ی جدید خود با دختر سرزنده ای به نام Ayaka آشنا می شود و این آشنایی باعث کشیدن پای Narumi به ماجراهایی داستانی می شود که دیدن آن باید در هر قسمت جذابیت خاصی داشته باشد.

Theme انیمه رازآلود و psychological هست و ببینده را بیاد سریال های کاراگاهی می اندازد که پتانسیل خوبی در درگیری ببینده میتونه بوجود بیاره. همچنین درکنار یک طراحی بسیار خوب شخصیت ها به همراه یک گرافیک به روز و دوبله قابل قبول، میتوان انتظار داشت که این انیمه همچون اسمش، بکار موفق تابستانی تبدل بشه.

نظر: برای قسمت اول که دو پارت 24 دقیقه ای بودش، من امتیاز 7 رو میدم.

P.S
فعلاً نمیتونم در مورد موسیقی انیمه نظری بدم....باید دو قسمت دیگه ای رو هم دید و بعد نظر داد. ولی زیاد از OP ED ـش راضی نیستم.

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Usagi Drop

7xkw36f7bsdqvq1im8j0.jpg

داستان : دایکیچی خوابی رو میبینه که یک مرد دست دختر بچه ای رو گرفته و در حال قدم زدن هستند و این کاملآ یک خواب نا مفهوم برای دایکیچی هستش

دایکیچی بعد بیدار شدن از خواب خبر مرگ پدر بزرگش رو میشنوه و اون مجبوره که برای ختم به خانه پدر بزرگش بره دایکیچی در اونجا به دختر بچه ای برخورد میکنه که قبلآ اون رو ندیده و وقتی از مادرش در مورد اون سوال میکنه متوجه میشه که اون دختری به نام رین هستش و دختر پدربزرگ از زنی نا معلوم هست که اعضای خانواده نسبت به اون دید خوبی ندارند و حاضر نیستند که مسئولیتش رو قبول کنند

دایکیچی که از رفتار افراد خانوادش ناراحت میشه با اینکه به هیچ وجه تجربه ای در مورد بچه های کوچیک نداره مسئولیت مراقبت از رین رو به عهده میگیره و بعد از اون تازه داستان این دو اغاز میشه ....

در مورد انیمه میشه به این اشاره کرد که انیمه طراحی خاصی داره به صورت کلاسیک ساخته شده و به هیچ عنوان شاهد صحنه های گرفیکی پیشرفته نیستیم و همین امر باعث شده که انیمه جذابیت خاصی داشته باشه و کار متفاوتی از کارهای این نسل به نظر بیاد

صدا گذاری و موسیقی در حد مطلوبی هستش و نکته جالب در مورد این انیمه اینه که بدونید دوبله شخصیت رین رو رو یه بچه 9 ساله به عهده داره که بسیار جالب هستش

نظر شخصی : انیمه خوب شروع میشه و شخصیت رین طوری هستش که ادم ازش خوشش میاد و همینطور دایکیچی که یه مقدار احمق به نظر میرسه باعث میشه که شما تا اینکه حد اقل هسته اصلی داستان شروع بشه اون رو تعقیب کنید

در کل نگهداری دایکیجی از بچه ای که از لحاظ نسبت عمه اش محسوب میشه باعث میشه که فکر کنیم با انیمه جالبی طرفیم :d
امتیاز من : 7

• Like
Reactions: Akiba

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Blade

c1h75cfwfctbh81tfg4p.jpg

داستان انیمه در مورد مردی به نام بلید هستش که مادر اون توسط یک خون اشام مورد حمله قرار گرفت و بچه ای که اون در شکم داشت به ویروس خون اشام ها مبتلا شد

الان بعد از گذشت سال ها اون مرد به دنبال انتقام از کسی که اون رو به این روز انداخته و همچنین تمام خون اشام های دیگه وارد نبرد با خون اشم ها میشه و به دنبال سردسته اون ها فراست و گروه موجودیت هستش

انیمه مثل همه انیمه های سبک مارول تم خاص خودشون رو دارن که البته از نظر من سالهاست که دارند همین تم رو میسازند و دیگه جواب گوی نیاز های مخاطب های امروز نیست و جذابتی براشون نداره

در مورد داستان هم هنوز داستان کامل شکل نگرفته ولی زمینه ای کلیشه ای داره و از لحاظ داستان هم در سطح ایده عالی نمیشه در نظر گرفتش

نظر شخص : اگه طرفدار پرو پا قرص انیمه ها و شرکت مارول هستید تمام توضیحات بالای من رو نظر شخصی در نظر بگیرید و انیمه رو نگاه کنید ولی اگه فن اینجور انیمه ها نیستید مطمئن باشید برای شما هم مثل من جذابتی وجود نخواهد داشت
امتیاز من : 5

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Nyanpire The Animation
nyanpire.jpg

انیمه ی Nyanpire The Animation ساخته ی استدیوی Gonzo درطی 12 قسمت پخشش از چهارشنبه (July 6, 2011) شروع شد.

انیمه درباره ی گربه ی در به در و ولگردی به نام Nyanpire است که از زور گرسنگی درحال جون دادن بود که توسط یک Vampire (خوناشام) نامعلوم حال، از مرگ نجات پیدا میکند. اکنون گربه ی داستان در خانه ی دختری زندگی میکند.

تم انیمه ی 4دقیقه ای Nyanpire The Animation کمدی سوپرنچرال هست و از رده ی سنی پایینی برخورداره که شاید واقعاً نشه هیچ دلیلی رو برای دیدن این انیمه تراشید ولی فعلاً نمیشه از روی قسمت اول تصمیم گرفت و باید دید تو قسمت های بعدی چی میشه.
فعلاً یکی از دلیل هایی که قصد دارم انیمه رو دنبال کنم، دوبله ی Ami Koshimizu در نقش Nyanpire هست.

به این انیمه فعلاً میتونم 3 بدم.

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
فعلا یه نمره ای به انیمه های تابستون میدم تا بعدا مفصل معرفی کنم:D

28014.jpg

Usagi Drop
امتیاز 8
احتمال دراپ : 0 درصد
انیمه درام ریلستیک فصل. امیدوارم تا آخر این کشش درام واقعی رو که تو قسمت اول داشت، داشته باشه و نشه مثل Ano Hana که آخرش به خاطر تحت تاثیر قرار دادن بیننده هاش به ملودرام رو بیاره. مثل Hanasaku Iroha و بخصوص Hourou musuko باشه.

29950.jpg

Mawaru Penguindrum
احتما دراپ : 5 درصد
انیمه ی عجیب غریب فصل! قسمت اول Slice of life شروع میشه، بعد یه جهش دراماتیک و بعد فانتزی میشه!! کلا به عنوان یه کار درام/فلسفی/فانتزی که 24 قسمتی هست نمیشه به طور قطع از رو قسمت اول نظر داد ولی من خیلی خوشم اومد! OP عالی و ED مزخرف! کلا عجیب!

29919.jpg

Kamisama Memochou
احتمال دراپ: 10 درصد
انیمه ی معمایی فصل! از این نظر که یه دختری با استعداد ذاتی تو حل معما داریم شبیه گوسیک هست ولی خیلی با اون فرق داره. تو دنیای مدرن و با وسایل ارتباطی مدرن هستیم و کیس های پیش روی شخصیت ها هم واقعی تر و تاریک تر هستند. قسمت اول ریتم خوبی داشت، همینو نگه دارن خوبه.

29031.jpg

Ikoku Meiro no Crosee
احتمال دراپ : 5 درصد
انیمه ی Slice of life فصل! تمرکز زیادی روی داستان نیست و درعوض تمرکز روی تقابل فرهنگ اروپا و فرهنگ ژاپن و تاثیراتش روی هم هست. ریتمش خیلی کنده، موسیقی خوبی داره و طراحی پاریس قرن نوزدهمش عالیه!

30066.jpg

Kamisama Dolls
احتمال دراپ: 20 درصد
انیمه ی اکشن/فانتزی فصل با کمی چاشنی خشونت! قسمت اولش امیدوار کننده بود و در ادامه میتونه به شدت جذاب بشه یا اینکه به شدت تکراری و خسته کننده بشه! ریتم قسمت اول یخورده عجیب بود و OP و ED خوبی داره.

29742.jpg

Blade
احتمال دراپ: 50 درصد
انیمه ی مارول/مدهاوس فصل! با تم اکشن/فانتزی تاریک ! از هر نظر متوسط!

28899.jpg

Sacred Seven
احتمال دراپ: 60 درصد
انیمه ی اکشن/ مدرسه ایِ کلیشه ای/چرت و پرتِ فصل! یک قسمت دیگه بهش فرصت میدم به خاطر گل روی استودیو Sunrise .

معرفی بعدی شامل انیمه های Blood-C و IDOLM@STER و NO.6 میشه. هفته ی بعد هم آخرین انیمه ی فصل یعنی Dantalian no Shoka .

• Like
Reactions: Akiba

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Ikoku Meiro no Croisée
526934.jpg

انیمه ی Ikoku Meiro no Croisée با 12 قسمت توسط استدیوی Satelight برای تابستان امسال از 4 July آغاز شده و هر دوشنبه پخش خواهد شد.

انیمه در میانه های قرن 19th، کشور فرانسه روایت می شود. داستان درباره ی دختری به نام Yune است که از طرف خانواده اش، همراه با جهانگرد فرانسوی به نام Oscar، به پاریس سفر می کند.
Yune قرار است در مغازه ی نوه ی Oscar که پسر جوان ای به نام Claude است، به عنوان خدمکار، کار کند.

انیمه تم تاریخی داشته و در قالب یک Slice of Life عالی آغاز می شود. آنطور که از انیمه برمی آید، از پیچیدگی زیادی در بخش داستان و روایت، برخوردار نیست. ولی در عین سادگی در روند، دارای زیبایی خاص و چشم نوازی در شخصیت ها و لطیف بودن انیمه، در دو فرهنگ متفاوت شرغی و اروپایی، شاهد هستیم.

انیمه از گرافیک بسیار خوب و کاوایی برخورداره و همچنین طراحی شخصیت ها بخصوص Yune بسیار زیبا هست.
دوبله ی کار میتونه در نوع خودش منحصربفرد باشه، دوبله ی Yune برعهده ی دختر 19 ساله ای به نام Nao Toyama است که در عین حال از صدای بسیار لطف و آرامی در انیمه برخوداره که شخصیت درونی قوی و پرتلاشی رو برای Yune خلق کرده.
درکنار اون، دبلور موفق انیمه ی Gosick، خانم Aoi Yuuki در نقش Victorique، که هم سن Nao Toyama هم است، در این انیمه، قرار در قسمت های بعد درنقش دختربچه ای به نام Alice Blanche صحبت کنه.

موسیقی انیمه تا باینجا خوب بوده و با تم انیمه سازگاری خوبی داشته. OP ED اون هم بد نیست.

بطور کلی چشم امیدخاصی میشه به این انیمه داشت و از نظر مفهومی هم میتونه خوب عمل کنه و بینده رو بچالش بیاندازه

نظر: به نظرم این انیمه میتونه پتانسیل خوبی در آینده داشته باشه و یکی از Slice of Life موفق این فصل میشه. فعلاً برای قسمت اول انیمه، امتیاز 7 رو میدم.

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
No. 6

o7tmoggrmh6vhub2lqmd.jpg

داستان انیمه در مورد پسری به نام شیون هستش که از هوش بالایی برخوردار هست و در شهری به نام NO.6 ودر مجهز ترین قسمت شهر یعنی کرنوس زندیگ میکنه

مردم این شهر در ارامش و رفاه کامل زندگی میکنن و از دنیای اطراف خود و اینکه چه اتفاقاتی در وجود اصلی شهر میفته بی خبر هستند ولی یکروز شیون در یکروز طوفانی در اتاق خود با فردی زخمی مواجه میشه که به اون حمله ور میشه ولی شیون با ارامش سعی میکنه که از از اون حمایت کنه ولی ........

این انیمه از لحاظ گرافیکی و بصری جزء انیمه های خوب این فصل هستش که به دلیل رنگ بندی متنوع و ایجاد محیط های جالب باعث میشه که بیننده از انیمه ای که داره میبینه لذت ببره

موسیقی و صدا گذاری در انیمه در حد مطلوب و خوب کار شده هر چند که با دیدن قسمت های بیشتر بهتر میشه با صدا ها و موسیقی انیمه ارتباط برقرار کرد

قبل از شروع فصل تابستون و در زمان معرفی انیمه های این فصل خیلی از دوستان و مخاطبان به این انیمه امیدوار بودند و الانم هستند و منتظرند که این انیمه با روایت یک داستان جذاب و مقداری پیچیده بتونه به یکی از انیمه های خوب این فصل تبدیل بشه

نظر شخصی : با دیدن یک قسمت از اینمه که هنوز داستان اصلی شک نگرفته ( جز انیمه هایی نبود که در قسمت اول شوک وارد کنه و سریع دنبال اصل داستان بره ) میشه گفت تا اینجا یه انیمه خوب بوده نه عالی نه بد
امتیاز من : 7

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خب، ادامه ی پست قبلی. از خلیل و حسن واسه معرفی تشکر میکنم. من این معرفی ها رو بعد از قسمت سوم میذارم که هم اون 6-7 تا انیمه ای که میخوام دنبال کنم رو پیدا کرده باشم و هم قضاوت بهتری بشه رو انیمه ها کرد.

29759.jpg

NO.6
احتمال دراپ : 35 درصد
به عنوان قسمت اول یه انیمه ی علمی تخیلی/درام، واقعا اپیسود بدی بود! ریتم بسیار کند! نقطه ی قوتش جنبه های فنی بود که از BONES هم انتظار می رفت ولی به هیچ وجه بهترین نیست. تو رنگ بندی و طراحی بصری و طراحی کاراکترهاش و جنبه های صوتی به هیچ وجه به کارایی مثل Mawaru Penguindrum و Hanasaku Iroha نمی رسه. آهنگ OP خوب بود ولی صدای وکال مزخرف، خرابش کرده بود، در عوض یکی از بهترین ED های فصل رو داشت! امیدوارم در ادامه بهتر بشه، بخصوص که انتظارم ازش خیلی بالا بود.

29924.jpg

IDOLM@STER
احتمال دراپ : 60 درصد
خب ... راستش ... دقیقا نمیدونم چه چیزی در مورد این انیمه بگم! اگر دث نوت بهترین انیمه برای انیمه بین کردن تازه کارهاست، این انیمه بدترینه! تحملش حتی برای من که نسبتا به انیمه و ویژگیهاش عادت دارم سخت بود! در مورد 13 تا دختر که تصمیم دارن Idol بشن! این انیمه از رو بازی ساخته شده و مثل بازیهای RPG دوربین با شخصیت ها صحبت میکنه!!

از دیدن Blood-C هم منصرف شدم. ترجیح میدم اول انیمه های قبلی Blood رو ببینم!
تقریب اکثر انیمه های تابستون رو دیدم! از اونایی که باقی موندن، به غیر از Dantalian no Shoka که مجبورم ببینم ، شاید یکی دو تا دیگه رو هم تست کنم که بعدا در موردشون مینویسم اینجا.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Usagi Drop
22490l.jpg

انیمه ی کوتاه 12 قسمت ای Usagi Drop، یکی دیگر از انیمه های تابستانی 2011 هست که از 8 july هر جمعه، پخش آن آغاز شده است.

داستان درباره مرد تنهایی به نام Daikichi است که برای مراسم خاک سپاری پدربزرگ خود به خانه ی او میرد. در حیاط باغ خانه با دختر بچه ی رو به رو می شود که تا کنون آنرا ندیده است.
اسم این دختر نسبتاً خجالتی Rin است که بعداً Daikichi از مادر خود باخبر می شود که Rin بچه ی نامشروع پدربزرگ اوست و مادر آن معلوم نیست چه کسی است.
از همین رو خانواده ی Daikichi، با این دختر بچه رفتار چندان مناسبی ندارند و او را یک رسوایی خانوادگی میبیند.

انیمه داستان بسیار راحت و بدور از هر گونه پیچیده ی خاص ای، است. کارکترها بسیار ساده و واقعی به نظر میرسند و ببینده به راحتی در نیمی از انیمه کاملاً با شصخیت ها ارتباط برقرار میکند.

تم انیمه یک درام Slice of Life است و از قسمت اول اینطور بنظر میرسه که شاهد یکی دیگر از کارهای موفق این فصل هستیم و از همین آغاز میشه رنک خوبی رو براش تصور کرد که توجه همه رو جلب کنه.

گرافیک و طراحی شخصیت های انیمه بسیار خاص هست. این خاصی در جلوه های خفن نیست. در سادی بیش از حد اون هست که بیشتر به نقاشی های آب رنگ، شباهت داره، و از کار متفاوت این فصل بحساب میاد.
همانند سایر بخش های انیمه، درباره ی موسیقی باید گفت: برای قسمت اول بسیار عالی بود و همخوانی عجیبی با تم انیمه داره.
درباره ی دوبله انیمه با این وجود که دوبلور دو شصخیت اصلی داستان (Daikichi و Rin) از دوبلورهای باسابقه و بنام، بحساب نمیاند و همچنین دوبله ی Rin رو یک دختر 9 ساله انجام داده، ولی استعداد واقعاً عالی داره و میشه انتظار داشت که دوبله ی انیمه، مثل سایر المان هاش، خوب عمل کنه.

نظر: خیلی به این انیمه امید دارم که کار خوبی از آب در بیاد. بخصوص اینکه میخوام بیشتر صدای Rin رو بشنوم....طراحی کارکترها و اون نیمچه طنز انیمه خوب هستش
خواستم با 7 شروع کنم ولی جسارت به خرج میدم و از همین الان 8 رو میدم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
از این به بعد در مورد انیمه های مهم تر میخوام معرفی رو یکم کامل تر و یکم به صورت نقد بذارم. امیدوارم مفید باشه.

Tengen Toppa Gurren lagann

5123l.jpg

بدون هیچ شکی سبک شونن، پرطرفدارترین انیمه ها رو در خودش جای داده. بیشترین تولیدات انیمه هم در این ژانر است. از ویژگی های ثابت انیمه های این ژانر، اکشن، ماجراجویی، حماسه و تعداد زیاد شخصیت ها با نقاط قوت و ضعف متفاوت هست. اما هر کدام از انیمه های این سبک هم ویژگی های خاصی دارند که اونا رو از بقیه متمایز میکنه. انیمه ای مثل Naruto با تمرکز بر داستانی قهرمانی، بیننده هاشو جذب میکنه، One Piece با یک دنیای بسیار اوریجینال تر و شخصیت های متفاوت با پرداخت های بسیار عالی و انیمه ای هم مثل Fullmetal Alchemist : Brotherhood با کمتر کردن غلظت اکشن کار و در عوض پرداختن به نکات فنی کار و همچنین اشارات فلسفی در داستان، موفق به سرگرم کردن بیننده ها میشن. یکی از انیمه های شونن معروف چند سال گذشته Code Geass هست که مهمترین ویژگی خاصش سبک مبارزاتی رباتی و یا به اصطلاح mecha هست. انیمه ی Gurren Lagann بیشترین شباهت رو به انیمه ی کد گیاس داره.

داستان انیمه در آینده ای بسیار دور اتفاق میفته. وقتی که تعداد انسان ها بسیار کم شده و این تعداد باقی مونده هم در شهرهایی زیر زمینی زندگی میکنند، به طوریکه نسل اندر نسل ممکنه پا روی "سطح" نذارن و آسمون رو نبینن. یک حرفه ی بسیار مهم توی چنین سبکی از زندگی شغل کندن زمین هست! قهرمان داستان ما، پسری نوجوان و خجالتی به اسم سیمون هست که تنها کاری رو که خوب انجام میده، همین کندن زمین با استفاده از دریل مخصوصش هست.
با وجود اینکه مردم شهرهای زیرزمینی به خاطر دوری از "سطح" دچار یه جور هراس و وحشت از اون هستند، اما همیشه افرادی هستند که با تکیه بر نیروی اراده (اسپیرال) آرزوی رسیدن به سطح رو دارن. کامینای جوان ، برادر سیمون، یکی از همین افراد هست که با اعتماد به نفس بی نظیری که داره مصمم هست که روزی به سطح بره و خودش رو آزاد کنه. هر چند کامینا و سیمون هیچ نسبت خونی با هم ندارند ولی حقیقتا این دو از برادر هم به هم نزدیکترند. در یکی از تلاش های کامینا و بالاجبار سیمون برای رسیدن به سطح، اتفاقاتی میفته که داستان انیمه رو شکل میده!

این انیمه ساخته ی استودیوی گزیده کار GAINAX هست که قبلا با سری مشهور Evangelion تبحرشون رو تو ساخت انیمه های مکا و بخصوص مبارزات رباتی نشون داده بودند. اینجا هم بزرگترین نقطه قوت، مبارزات بسیار هیجان انگیز و خاص رباتی هست! هرچند که خیلی از منطق برای مبارزات خبری نیست (تشابه ظاهری ربات ها به شخصیت های کنترل کننده شون و ترکیب ربات ها و ...) اما حقیقتا مبارزات انیمه بسیار هیجان انگیز هستند. بخصوص که این مبارزات با موسیقی اکثرا سریع و گرافیک تکنیکی شلوغ و خاص انیمه همراه میشه و باعث هجوم آدرنالین به رگ های بیننده میشه!

توجه خاص به مبارزات باعث غفلت از عناصر داستانی برای جذابیت انیمه نشده. یکی از ویژگی های مثبت این انیمه نسبت به اکثر انیمه های شونن کوتاه، روند رو به رشد روایت داستان در طول سری هست، به طوریکه یک سوم میانی بهتر از یک سوم ابتدایی و یک سوم نهایی، بهترین قسمت انیمه هست. درواقع 15 قسمت اول انیمه ترکیبی از روایت داستانی قابل قبول به همراه مبارزات عالی هست و یکجور مقدمه سازی برای 11 قسمت پایانی هست که مفاهیمی از مقاومت، سیاست، خیانت، عشق و فداکاری تو خودش جا داده. البته توی قسمت های پایانی هم مبارزات شلوغ فراموش نمیشن، بلکه دیگه عنصر محوری انیمه نیستند.

درمقایسه با انیمه ی کد گیاس، شخصا گورن لاگان رو بیشتر دوست داشتم. یکی از دلایل مهمش توجه و علاقه ی من به شخصیت ها و شخصیت پردازی های انیمه هاست. هرچند شخصیت Lelouch نسبت به سیمون قهرمان بهتری به نظر میرسه، اما چیزی که گورن لاگان رو از لحاظ شخصیت پردازی بهتر میکنه، شخصیت های فرعی هست. در واقع، حداقل در مورد شخصیت های فرعی که نقش بیشتری تو داستان دارن، شخصیت پردازی بهتری نسبت به کد گیاس شاهد هستیم. راستش، به نظر من شخصیت کامینا، به تنهایی برای بهتر بودن این انیمه از لحاظ شخصیت پردازی کافیه!

انیمه ی TTGL به عنوان یکی از محبوب ترین انیمه های چند سال اخیر، قطعا ارزش دیدن رو داره. اما شاید همه ی افراد نتونن اغراق خاص انیمه رو بخصوص توی مبارزات تحمل کنن.

گرافیک و انیمیشن: 8
دوبله و موسیقی: 8
شخصیت ها : 9
داستان : 7
کارگردانی: 7
امتیاز نهایی: 7.5

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Deadman Wonderland - Season 1

اثر خیلی خوب هست. فقط سانسور شده ست ( بخاطر قانون عدم ارائه خشونت بصورت پابلیکی در ژاپن). امتیاز 7 از 10 رو بهش میدم.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
Bakuman

7715-bzpcrt6qd4.jpg

داستان انیمه پیرامون دو شخصیت اصلی داستان به نام های موریتاکا ماشیرو و آکیتو تاکاگی شکل گرفته است . که هر دو در روز های آخر فارق التحصیلی از مدرسه راهنماییشان هستند و قصد رفتن به دبیرستان را دارند . داستان ار آن جا شروع می شود که آکیتو تاکاگی ، شاگرد اول کلاس قصد دارد که مانگاکا شود ولی در تصویر گری هیچ استعدادی ندارد به همین دلیل از موریتاکا ماشیرو که در تصویر گری استعداد زیادی دارد کمک می خواهد و سپس آن ها تصمیمی می گیرند که در کار خود پیشرفت کنند و بتوانند مانگا کار های مشهوری شوند و با این کار هم بتوانند مانگای خود را انیمه کنند و هم ماشیرو بتواند به معشوق خود برسد ......

موسیقی و دوبلوری به صورت بسیار خوبی صورت گرفته است .
تم انیمه کاملا درام گونه و مدرسه ای است و به زیبایی تمام درست شده است . با گذشت هر قسمت از این انیمه فرد بیننده علاقه ی بیشتری برای دیدن انیمه پیدا می کند .

این انیمه تا به الآن فصل اولش که جمعا 25 قسمت است به طور کامل پخش شده است و فصل 2 در اکتبر امسال پخش خواهد شد و همچنینی باید اشاره کرد که ژانر این انیمه کمدی ، درام ، رومنس ، شونن و مدرسه ای است و در سبک خود انیمه بسیار زیبایی به شمار می آید .

نظر خودم : در کل انیمه بسیار عالی هستش به تمام دوستان پیشنهاد میشه و با دیدن این انیمه از ساخت مانگا ها و روند اون ها برای تبدیل شدن به انیمه و سختی های اون با بر میشین .

در آخر هم به این انیمه زیبا نمره 9 رو می دم .

Bakuman OST

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
Usagi Drop

bunnydrop.jpg

داستان انیمه از خوابی نا واضح شروع می شود که مردی دست دختر کوچکی را در دست خود گرفته است و با هم در مکانی قدم می زنند .
بهتر است این طوری این معرفی رو آغاز کنم که مردی 30 ساله به نام Daikichi با خبر می شود که پدر بزرگ 79 ساله اش فوت کرده است و پس از مدتی طولانی می خواهد به پیش خانواده ی خود برگردد .
بعد از رسیدن به خانه ی پدر بزرگ خود دختر کاوایی و خردسالی را می بیند که در کنار باغچه خانه به چیدن گلی به نام ریندو می پردازد . پس از رفتن به داخل خانه و پرس و جو از مادر خود متوجه می شود که او دختری به نام Rin است که دختر پدر بزرگ Daikichi که اخیرا فوت کرده است به حساب می آید که مادرش او را ترک کرده است یعنی به عبارت دیگه می توان گفت که او عمه ی Daikichi به حساب می یاد .
در آخر پس از برگزاری مراسم فوت تصمیم بر این می شود که فردی سرپرستی Rin را بر عهده بگیرد که همه انجام دادن این کار را با بهانه هایی نمی پذیرند ولی در آخر Daikichi که هیچ کس از او انتظاری نداشت سرپرستی او را می پذیرد و ..... !!

موسیقی و دوبلوری این انیمه از همان قسمت اول انسان را به طرف خود جلب می کند .
گرافیک انیمه کاملا زیبا و دلچسب است و حالتی مانند آب رنگ دارد ، بلکه گرافیک انیمه بسیار ساده است ولی همین سادگی گرافیک باعث می شود که فرد بیننده بیشتر به طرف آن کشیده شود .

پخش انیمه در 8 July آغاز شد و تا به الآن 1 قسمت از آن پخش شده است و در کل شامل 12 قسمت است و هر جمعه قسمتی جدید از آن می آید ژانر انیمه درام است و خوشبختانه این ژانر کشش خوبی برای ادامه بهتر دارد .

نظر خودم : به نظرم انیمه بسیار جالبی هستش و می تونه حتی به بهترین انیمه تابستانی تبدیل بشه و حتی در خاطرامون جا بگیره . از گزافیک انیمه و شخصیت Rin خیلی خوشم می یاد ( در اصل باید بگم عاشقشم :d )

در آخر هم فعلا نمره ی 8 رو به قسمت اول این انیمه می دم

• Like
Reactions: Konami
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر