انلاین کردن stronghold 2 و تمامی بازی هایی که در هنگام نصب پچ ارور میدن

آنلاین کردن Fix + Stronghold 2 ارور "پیدا نکردن بازی"،هنگام نصب پچ

Stronghold2.jpg

[FONT=&amp]
با درود فراوان خدمت بچه های گل بـــــازی ســـنــتــــــر
[/FONT]
[FONT=&amp]
اول باید فایل زیر رو دانلود و بعد از
[/FONT] extract [FONT=&amp]کردن اون رو اجرا کنید تا بدون دادن ارور بتونید پچ ها رو نصب کنید[/FONT]​

32bit) x86) :

64bit) x64) :

[FONT=&amp]پسورد فایل ها: www.bazicenter.com

بعد از اجرا کردن فایل گزینه ی
[/FONT] yes [FONT=&amp]رو انتخاب کنید[/FONT]

[FONT=&amp]حالا دیگه میتونید راحت بازیتون رو اپدیت کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]برای اپدیت کردن بازی باید پچ بازی رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنید(حجم [/FONT]mb[FONT=&amp]120[/FONT])

downloads.2kgames.com/stronghold2/stronghold2_v1_4_update.zip

http://www.gamefront.com/files/8546523/stronghold2_v1_4_update_zip

[FONT=&amp]
بعد از نصب این پچ باید برید در آدرس زیر و فایل های داخل اون پوشه رو توی پوشه بازیتون کپی کنید
[/FONT]​

C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold 2

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]: اگر به هر دلیلی میخواید مجددا این پچ رو نصب کنید اول فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید و بعد پچ رو نصب کنید در غیر این صورت فایل ها توی پوشه [/FONT]c:\windows[FONT=&amp] نصب میشن.[/FONT]

[FONT=&amp]
بعد نصب پچ ورژن 1.4 باید پچ 1.4.1 رو نصب کنید برای این کار فایل های زیر رو دانلود کنید و بعد از اکسترک کردن توی پوشه بازی بریزید
[/FONT]​
[FONT=&amp]
[/FONT]http://up2up.persiangig.com/Stronghold2/stronghold2_v1_41_update.rar

OR
[FONT=&amp]
http://www.mediafire.com/?cc0dsxm0cp9gtd1

[/FONT][FONT=&amp]جالا میتونید برید توی [/FONT]c:\Program Files[FONT=&amp] و فایل های توی پوشه InstallShield Installation Information[/FONT][FONT=&amp] رو پاک کنید تا الکی حجم درایوتون رو نگیره اینها فایل هایین که موقع نصب اول اینجا اکسترک میشه و دیگه به اونا احتیاجی نیست[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از نصب پچ دوم باید ایمیج زیر رو با برنامه %[/FONT]Alcohol120[FONT=&amp] اجرا کنید تا وارد بازی بشید(با برنامه [/FONT]Virtual CloneDrive[FONT=&amp] اجرا نمی شود)[/FONT]​

[FONT=&amp]
لینک دانلود ایمیج :
[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?glqvwj3lq23tbww

[FONT=&amp]کرک برنامه :[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?33gl95ejg7iuyl6

[FONT=&amp]بعد از نصب برنامه کرک رو اجرا کنید و روی گذینه ریجستر بزنید و بعد روی [/FONT]server check [FONT=&amp]بزنید و ادرس پوشه برنامه رو بهش بدید[/FONT]​

[FONT=&amp]
بعد از کرک کردن برنامه الکل رو اجرا کنید تا درایو مجازیش رو بسازه و بعد فایلی رو که دانلود کردین با برنامه
[/FONT]winrar[FONT=&amp] اکسترک کنید و روی ایمیج کلیک راست کنید و [/FONT]mount image[FONT=&amp] رو بزنید حالا دیگه میتونید بازی رو اجرا کنید و از قسمت مولتی پلیر وارد یه سرور بشید یا دوستتون یه سرور بسازه و با اون بازی کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]اینم یه سری مپ از جمله مپ ایران.(لینک کمکی)[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از اکسترک کردن توی پوشه Documents\Stronghold 2 کپی کنید.[/FONT]

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]:اگر نتونستید وارد یه سرور بشید مشکل میتونه از isp [/FONT]adsl[FONT=&amp] شما باشه.[/FONT][FONT=&amp]راه حلش اینه که با دادن هزینه ای به [/FONT]isp[FONT=&amp] برای ولید کردن ایپیتون این مشکل رو حل کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]نکته:اپدیت های 1.4 و 1.4.1 خاصیت lan ندارن اگه میخواید بازی رو lan کنید باید پچ 1.3.1 یا 1.2 رو نصب کنید.قبل از نصب پچ فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید.اگر هم قبلا روی بازی پچ 1.4 یا 1.4.1 نصب کردید بازی رو دوباره نصب کنید[/FONT][FONT=&amp] و موقع ورود به بازی اینترنت رو قطع کنید
برای گرفتن کرک 1.2 و ایمج 1.3.1 برای ورود به بازی به اینجا مراجعه کنید
[/FONT].

[FONT=&amp] همون طور که توی عنوان این تایپک گفتم این قسمت مروبط به درست کردن این ارور هنگام نصب پچ برای بازی های دیگه هست:
[/FONT]​

[FONT=&amp]اگر در هنگام نصب پچ با ارور زیر رو به رو شدید[/FONT].
[FONT=&amp]
[/FONT]the setup has detected that no version of yourgame is installed.
this update requires that a previous version of the application be installed
[FONT=&amp]
مثلا توی بازی stronghold legend یا Medieval II این ارور رو میبینید.فقط کافیه مثل فایل ریجستری که برای stronghold 2 گذاشتم برای این بازی ها ایجاد کنید.

برای این کار اول برنامه
[/FONT]uniextract161[FONT=&amp] رو دانلود کنید و روی پچ بازی کلیک راست کنید و[/FONT] files… uniextract[FONT=&amp]رو بزنید و [/FONT]ok[FONT=&amp] کنید و صبر کنید فایل اکسترک بشه بعد برید توی پوشه ای که اگسترک شده و فایل [/FONT]setup.ini[FONT=&amp] رو اجرا کنید و کد 32 رقمی که جلوی [/FONT]ProductGUID[FONT=&amp] هست رو کپی کنید حالا از طریق start=>>run یا[/FONT] با دکمه windows+R وارد رجستری بشید
[FONT=&amp]
و به یکی از ادرس زیر برید:
[/FONT]​

[FONT=&amp]
ویندوز 32 بیتی :
[/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]ویندوز 64 بیتی : [/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]حالا روی پوشه Uninstall کلیک راست کنید و از قسمت new=>>key یه پوشه بسازید و اسم اونو به کد 32 رقمی که از توی stup.ini کپی کردین تغییر بدین(کد باید توی {} باشه) و توی اون پوشه که ساختین کلیک راست کنید و از قسمت [/FONT]new[FONT=&amp] یه فایل از نوع [/FONT]dword (32-bit) value[FONT=&amp] به اسم [/FONT]Version[FONT=&amp] بسازید و مقدار اونو به 1000000 تغییر بدین.
حالا دیگه پچ برای بازی مورد نظرتون بدون دادن ارور نصب میشه

[/FONT]​

[FONT=&amp]اگه سوالی بود لطفا پیغام خصوصی نزنید و توی همین تاپیک بپرسید تا جواب بدم[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
نویسنده:
Wizard و Artoor32

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aref6 and aliatlas

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
تو رو خدا يكي به من بد بخت كمك كنه هر كاري مي كنيم Stronghold Legends انلاين نميشه من پتچ StrongholdLegends12 دانلود كردم رفتم تو C:\WINXPSP3 اما اينجا يك مشكل دارم بعضي از چيزايي كه تو عكس هست توش نيست مثل ui و binkw32.dll و gamerules وgranny2.dll و stronghold .configuration در ضمن با اين كركي كه دانلود كردم چيكار كنم تو رو خدا كمكم كنيد من اماتورم تو اين چيزا اگه ميشه يكم كامل تر توضيح ميديد من عاشق اين بازيم:((:((:((:((

دوست عزیر اون عکس که مال stronghold 2 هست برای Legends میتونید از این عکس استفاده کنید( البته اول به ادرس C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Legends برید ببینید فایل ها اونجا هستن یا میتونید از ادرس Shortcut که توی دسکتاپ میسازه کمک بگیرید)

http://artoor32.persiangig.com/image/shLegends.jpg

(پوشه help رو برید توش و فقط 2 پوشه text و pages رو کپی کنید)

بعد از کپی کردن فایل های اپدیت توی پوشه بازی کرک رو از حالت فشرده خارج کنید و به همون پوشه کپی کنید(کرک و فایل ریجستر نسخه Legends توی چند پست قبل هست)

آخرین ویرایش:

amirnemati

کاربر سایت
Jun 30, 2012
1
نام
amirnemati
آقای محمد سالار من آی دی شما را اد کردم لطفا در اسرع وقت با من تماس بگیرید تا آنلاین بازی کنیم
راستی من همه ی بازی هامو شرطی بازی میکنم. اگه خواستی میتونی با من سر چیزی شرطی بازی کنی
بقیه ی دوستان هم اگر خواستند میتواند با من بازی کنند{غیر شرطی}
از آقای آرتور هم بابت این آموزش کامل ممنونم

peyman_sh

کاربر سایت
Jul 20, 2012
4
دوستان من به اینترنت وصل بودم رفتم تو stronghold legend بعد شروع کرد به اپدیت شدن و بعدش یه چیزی نصب شد الان بازی اجرا نمیشه میگه سی دی را در درایور قرار بده لطفا کمک کنید

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
این روش علاوه بر دردسر فراوان به خاطر پروسه طولانی کار معمولا یک جایی گیر میکنه!
اما خوب اگر دقیق کار کنید ، میتونید با این روش بازی رو آنلاین بازی کنید...
به هر حال من پیشنهاد نمیکنم!

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
دوستان من به اینترنت وصل بودم رفتم تو stronghold legend بعد شروع کرد به اپدیت شدن و بعدش یه چیزی نصب شد الان بازی اجرا نمیشه میگه سی دی را در درایور قرار بده لطفا کمک کنید

اگه پچ نصب شده کرک رو میتونید از اینجا دانلود کنید و توی پوشه بازی بریزید

این روش علاوه بر دردسر فراوان به خاطر پروسه طولانی کار معمولا یک جایی گیر میکنه!
اما خوب اگر دقیق کار کنید ، میتونید با این روش بازی رو آنلاین بازی کنید...
به هر حال من پیشنهاد نمیکنم!

میشه فایل های نصب شده رو اپ کرد و دوستان کپی کنن توی پوشه بازی،تمام.هدف من یاد دادن رفع این مشکل برای یازی های دیگه هم هست

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
چند دقیقه بعد از شبکه شدن هر دوکاربر از مرحله میاد بیرون تو منوی اصلی .. چکار باید بکنم؟

این مشکل به علت استفاده چیت از طرف یکی از بازیکن ها هست البته میتونه به علت پایین بودن سرعت اینترنت یا شلوغ شدن بازی هم باشه.
اگر مشکل به خاطر مورد دوم باشه با پایین اوردن گرافیک بازی تا حدی بر طرف میشه.اگر از طریق lan بازی میکنید بجای ورژن 1.2 از ورژن 1.3.1 استفاده کنید.

سلام.ایا با ورژن1.2 هم میشه انلاین بازی کرد یا فقط باید 1.4.1 اشه؟

فقط با ورژن 1.4.1 میشه انلاین بازی کرد.ورژن 1.2 فقط برای lan میشه

black_knight1

کاربر سایت
Jan 29, 2013
1
سلام
خیلی ممنون
حالا واسه ی ورژن1.0 چیکار کنم
وقتی join رو می زنم تا به یه بازی ملحق بشم
یه پنجره باز می شه که وسطش نوشتهpleas wait
بعدش اون پنجره بسته می شه
خیلی دنبالش بودم ولی نتونستم کاری کنم
لطفا کمک کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام
خیلی ممنون
حالا واسه ی ورژن1.0 چیکار کنم
وقتی join رو می زنم تا به یه بازی ملحق بشم
یه پنجره باز می شه که وسطش نوشتهpleas wait
بعدش اون پنجره بسته می شه
خیلی دنبالش بودم ولی نتونستم کاری کنم
لطفا کمک کنید
ممنون

آموزش پست اول برا برطرف کردن همین مشکله.
آموزش رو کامل بخون.اگه مشکلی هم داشتی.همینجا بپرس در خدمتم

zoox

کاربر سایت
May 1, 2013
1
ممنون از مطلب خوبتون در باره ی آنلاین کردن بازی stronghold 2!!
میخواستم بگم من stronghold 2 farsi edition رو دارم
وقتی که میخوام پچ 1.4 رو نصب کنم پیغا میده که باید stronghold 2 deluxe نصب باشه
میخواستم بپرسم من این نسخه ی فارسی که دارم رو نمیشه انلاین کرد؟؟
اگه نمیشه من deluxe رو از کجا دانلود کنم یا بگیرم؟؟

این نسخه ای که من دارم مال شرکت emperor هست.

ممنون میشم اگه کمکم کنییییییییین!!!!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر