همه چیز در مورد سریال Mortal Kombat Legacy

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فعلا اولشه هنوز و اونجا هنوز اسکورپین تبدیل نشده بود. با این هزینه و دقتی که دارن روی سریال میذارن مطمئنم که طراحی لباس هاشون خیلی زیبا میشه.
درسته فردین جان واقعا هر نسخه داره کیفیت سریال بیشتر میشه . یعنی کاملا واضحه .
ایشاا... ماسک و لباس اسکورپیون هم مثل ساب زیرو بشه تا طرفدارهاش رو از نظر ظاهری هم ارضا کنه :D
بازیگر همین اسکورپیون تو فیلم مضخرف tekken نقش کازویا میشیما رو داشت البته خیلی خوب نقشش رو بازی کرد تو اون فیلم مضخرف ( هرچند شباهتی به کازویا نداشت ! )
توی قسمت اول hangover هم تو چند صحنه بود .
کلا خیلی باهاش تو این سریال حال کردم صورتش یجوریه . یکم بیش از با توجه به شرقی بودنش خوشتیپ هست :D

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خوب من هم بالاخره یه یک ساعتی وقت کردم نشستم همشو دیدم:d

جالب درست کردن خوشم اومده بعضی از انتخاب بازیگراش اصلن جالب نبود مثه کیج و سیندل و رایدن
ولی مثلن جکس عالیه

اقا فردین از شما هم بابت زیر نویس ممنون فقط یه گیمر باید این سریالو ترجمه کنه تا
مضخرفاتی مثل "تیغه ی سونیا" =)) به خورد ملت ندن

یه سوال :
اون دکتره اونجا رو رایدن چه عملیاتی انجام میداد؟

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام !
منم به حولو قوه ی خودم (!) طی 2 3 روز پیش 8تاشو یه جا دیدم .
اولا که جانی کیج چرا انقدر ضایس؟ قیافه ای که تو mk حتی 2ـش هم بود چیزی نیست که مدلش نباشه. واقعا این نقش واسه یارو زیادیه. اصلا حال نکردم!
یکی مدل قیافه ی کریس تو re5 باید میومد جای جانی . که همچین قیافه هایی هم نایاب نیست.
سونیا هم به نظرم جذاب نیست ! کاشکی یه کمی هنرپیششو جوون ترو جذاب تر میزاشتن.
قسمت 7 ُ 8 بلاخره قشنگ شدو فهمیدیم داریم mk میبینیم.

با اینکه تو انیمه ها زیاد ژاپنی شنیدم و خیلی هم مشتاق شنیدن این زبون بودم ولی اصلا با زبونشون حال نکردم.

یه سوالی: حالا حالا ها قرارـه 10 دقیقه ای باشه؟ بابا یه 40 دقیقه ای بدن مطلبو زیرو رو کنن دیگه :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یه سوالی: حالا حالا ها قرارـه 10 دقیقه ای باشه؟ بابا یه 40 دقیقه ای بدن مطلبو زیرو رو کنن دیگه :d
فکر کنم تا همه-ی شخصیتهارو معرفی نکنه زمانش زیاد نشه شایدم اصلا زیاد نشه :D
فعلا که تاخیر 2 هفته-ای برای قسمت 9 داره به 3 هفته میرسه ! :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,632
نام
iMAN
منم همشو دیدم شانس نداریم که تا میایم یه سریال ببینیم یا نمیاد یا تاخیر میخوره یا از بخت بد ما از بیخ و بن کنسل میشه...! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر