Company of Heroes Online Multiplayer

سلام
نمی دونم چقدر تو این سایت با این گیم آشنایی دارند واسه همین اول یه توضیح مختصر در موردش میدم :
CoH یک گیم استراتژی منحصربفردِ که در سال 2006 توسط Relic Entertainment عرضه شد و بشدت نظر منتقین و همینطور گیمر هارو بخودش جلب کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت و عنوان بهترین rts و ... ( اینا حاشیست :d )
در مورد خود بازی می تونم بگم که نکته ای که اون رو از RTS های کلاسیک متمایز می کنه , تاکید بسیار زیاد روی Micro Management یا مدیریت جزئی پلیر روی بازیِ یا بهتر بگم جنگِ ! این قضیه باعث میشه سرعت عمل توی بازی که عملا عامل تعیین کننده توی rts های کلاسیکِ(یا همون APM مثلا برای بازی در سطوح بالا) اهمیت خیلی کمتری پیدا کنه و بیشتر جنبه تکنیکی و تاکتیکی بازی مهم باشه.
این یعنی هر بازیکن تازه کاری هم که اصول بازی رو کامل یاد بگیره و بتونه از قابلیت هاش بخوبی استفاده کنه هم شانس زیادی واسه موفق بودن تو بازی داره.
CoH با حساب کردن Expanison هاش 4 تا Faction داره , دو گروه برای متفقین و دو تا متحدین :
American , British / Wehrmacht , Panzer Elite
که هر کدوم قابلیت های کاملا منحصر بفرد و استراتژی های بسیار زیادی دارند و کلا Playstyle خاص خودشونو می طلبن. در مورد این فکشن ها اگه لازم شد حتما توضیح میدم. اگر نیاز به گاید هم دارین یه سری به اینجا بزنین.

بهرحال Relic بعد از دو سال غیبت همین دو سه هفته پیش جدیدترین پچ CoH رو عرضه کرد که تغییرات بالانس بسیار مفید و جالبی روی هر 4 چهار گروه انجام داده + برطرف کردن باگ های بازی و اضافه کردن چندین مپ جدید و بالانس کردن مپ های قبلی.

همین قضیه بهانه ای شد تا من و چند تا از دوستان که مدتیِ CoH بازی می کردیم بفکر زدن این تاپیک بیوفتیم که شاید تونستیم پلیر جدید دست و پا کنیم :d
تهیه کردن سریال اوریجینال CoH یا خرید از Steam و قیمتش هم کاملا ارزون و مناسب مثلا 10$ ِ
خوشحال میشم اگه نظر یا سوالی هست بگین. بشدت نیازمند پیلر هستیم !
Company-of-Heroes-Logo.jpg

FAQs:
سوال: با نسخه کرک شده نمیشه آنلاین بازی کرد ؟
جواب: خیر... سیستم relic online بصورتیِ که خوشبتخانه چنین اجازه ای رو نمیده ولی اگه خیلی مشتاقین میشه نسخه پچ نشده CoH رو یعنی version 1.00 روی Gameranger بازی کرد چون هستن کسایی که نسخه 1 رو هنوز بازی می کنن ! ولی کار عاقلانه ای بنظر میاد.
سوال : بازی از لحاظ lag چطوره ؟ مشکلی نداره ؟
جواب : خیر , خوشبختانه این بازی netcode خیلی خوبی داره و اصلا مشکلی از لحاظ لگ بوجود نمیاره , حتی میشه با اجنبی های اروپایی که مثلا پینگشون حداکثر 300 ِ هم راحت بازی کرد.
سوال بسیار بسیار مهم : گرافیک بازی خوبه ؟
جواب : facepalm , بله گرافیک در حد خوبی ِ و هنوز هم چشم نوازِ ِ ضمنا تحت DX10 اجرا میشه.
سوال : بعد از این همه سال هنوز مگه پلیری آنلاین بازی می کنه ؟!
جواب: می تونم بگم هر روز تقریبا 10000 نفر آنلاینن و مشغول بازی , پس هست.

• Like
Reactions: kharmagas4

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
ولی به نظرم میشه کرک شدش رو هم بازی کنیم
چون تو tunngle یه سرور هست که همیشه 50 - 60 نفری توش هستن ولی همشون آخرین پچ رو داشتن
منم پچ رو دانلود کردم ولی به خاطر دستکاری شرکت های ایرانی روی این دی وی دی ها پچش نصب نشد
یه بار هم شانسی یه نفر پچش مثل خودم Default بود بازی کردم یادمه

در ضمن tunngle هم یه نرم افزار مثل hamachi یا game ranger هست

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
ولی به نظرم میشه کرک شدش رو هم بازی کنیم
چون تو tunngle یه سرور هست که همیشه 50 - 60 نفری توش هستن ولی همشون آخرین پچ رو داشتن
منم پچ رو دانلود کردم ولی به خاطر دستکاری شرکت های ایرانی روی این دی وی دی ها پچش نصب نشد
یه بار هم شانسی یه نفر پچش مثل خودم Default بود بازی کردم یادمه

در ضمن tunngle هم یه نرم افزار مثل hamachi یا game ranger هست

بعـــــله دوست عزیز کرک میشه ولی این بازی کّلی مود های مختلفش با کرک شدن باطل میشه .
منظور از باطل => شما نمیتونین با گیم رنجر و اینجور Network Simulator ــها به مودهای این بازی دسترسی داشته باشین . چون از طریق آنلاین وارد چلنج نمیشین و بازیتون از طریق LAN خواهد بود و این مودها در بازیه آنلاین Available هستند .

دوست عزیز من نظرم اینه , 10 تومان واقعا" پولی نیست که آدم بخواد سر خرید
یه بازیه اورجینال اونم این بازی دُو به شک بشه ! 1 ماه بازی نخر بده CoH بگیر رااحت شو واسه یه عمر .

اگه سره خرید مشکل داشتی بچه هایی هستند که به Master Card و سرویسهای پرداخت خارج از کشور دسترسی دارن . نتونستی به دوستای خودت یا اینجا به آقای Astaroth بگو واست 3 سوت اوکی میکنن .

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
محض رضای خدا اقلاً یـــه نفر توی این تاپیک با آواتارِ Volksgranadier یی چیزی بیاد تا تاپیک یه خورده از این حسّ استریت‌فایتری‌ای در بیاد 8-|

OKـه حمید خان مجبور کردی مارو رآمبو رو بیاریم تو کوح .
شرمندم دیگــــــه !:ranting:

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
برای منم که خیلی از گیم سر در نمیارم بازی جذابیه. منم میام اما حالا ممکنه یه چن سالی طول بکشه تا بازی رو یاد بگیرم! مام پیرمردیم دیگه ...

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
این شکلیه بازیش؟
خود خودشه :d
برای منم که خیلی از گیم سر در نمیارم بازی جذابیه. منم میام اما حالا ممکنه یه چن سالی طول بکشه تا بازی رو یاد بگیرم! مام پیرمردیم دیگه ...
آبتین خان شما بیا اونش با من :d زود یاد میگیری

-------
همینجا یه خبر جدیدم بدم :
Relic قرار ِ توی نمایشگاه gamescom در آلمان که حدود دو ماه دیگه در ماه آگست برگذار میشه ,
RTS بعدی خودش رو معرفی کنه و گفته از فرنچایزیِ که خیلی ها انتظارشو می کشن , اینجوری که از شواهد پیداست 99% مثکه CoH2 ِ :x
من که از الان لحظه شماری می کنم 8->

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
همون اول که تاپیکشو زدید خواستم اعلام آمادگی کنم ولی حیف که وقت ندارم! انشالا 2 یا 3 هفته دیگه میام براتون شاخ بازی درمیارم!!! :D
همینجا یه خبر جدیدم بدم :
Relic قرار ِ توی نمایشگاه gamescom در آلمان که حدود دو ماه دیگه در ماه آگست برگذار میشه ,
RTS بعدی خودش رو معرفی کنه و گفته از فرنچایزیِ که خیلی ها انتظارشو می کشن , اینجوری که از شواهد پیداست 99% مثکه CoH2 ِ :x
من که از الان لحظه شماری می کنم 8->
چه عجب! پوسیدیم از انتظار! ^_^

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خب ما هم کوه-مون رسید گفتم دو تا شات هم بندازم شما که رتیل خور نیستید حال کنید :p

خب ما امروز اسباب کشی داریم ، کلا اونجا هم که میریم قطعا adsl ندارن ، حالا باز باید quest خور isp بشیم تا یه هفته :|
خوب تو این یه هفته که نیستم ، single player میزنم و ai تا برگردم ، noob نباشم :D

پ ن : اون دست داداشمه :D

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بــَـه بــَـه :d بسیار عالی مبارک ِ ! منم از اینا می خوام خو :(
آره حالا خیلی طول میکشه تا یاد بگیری , پس تو این مدت کلی باید تمرین کنی.
اول ترجیحا با American شروع کن بعد Wehrmacht بعد دو تا فکشن دیگه چون این دو تا راحت تر و استانداردترن واسه یاد گرفتن

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
کمبود پلیر داریم شدید...:(
منم میخوام بازی کنم
ولی کرک شدش رو دارم
نسخه اول هم هست
از کجا cd-key بخرم ؟
اول پیشنهاد می کنم نسخه Tales of Valor رو از بازار بخری بعد cdkey رو برای اون بگیری.
چون که نسخه اول رو داری و باید همه پچ ها تا زمان بعد از ToV رو بگیری که خودش یه 4 گیگی میشه... اما اگه یراست دیسک ToV رو بگیری تقریبا همه پچ ها رو خودش داره فقط یه 200mb باید دانلود کنی.
برای خرید cdkey هم قبلا گفته بودم :

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
یاران ما هر چه گشتیم این دی وی دی این سری بازی ها رو پیدا نکردیم, همشو داشتم نمیدونم چه بلایی سرشون اومده که گم شده اند
با این حال گاو ما زاییده! هم باید دی وی دی بازیه رو بگیرم هم سریال نامبر
یکی بی زحمت به ما بگه کجا این بازی رو به حالت اورجینال دارند منظورم اینه شرکتی نباشه که پچ دانلود کنم و نصب شه

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
درود
یاران ما هر چه گشتیم این دی وی دی این سری بازی ها رو پیدا نکردیم, همشو داشتم نمیدونم چه بلایی سرشون اومده که گم شده اند
با این حال گاو ما زاییده! هم باید دی وی دی بازیه رو بگیرم هم سریال نامبر
یکی بی زحمت به ما بگه کجا این بازی رو به حالت اورجینال دارند منظورم اینه شرکتی نباشه که پچ دانلود کنم و نصب شه

من یه سرچی زدم ایـــــنــــــجــــــا رو پیدا کردم.فقط مطمئن نیستم بازیش setup اصلیه یا نه..به قیافش که میخوره setup اصلی باشه :-؟ حالا می تونیم زنگ بزنیم بپرسیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر