طرفداران half life بیان تو !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
HL2 Episode 3 هم داستان نبرد گوردون با Combine ها تموم میشه اما هنوز نژاد X و Adrian Sheperd ( Hafl-Life Opposing Force هم هستند که G-Man هنوز Sheperd را پیش خودش داره. تازه این Aperture Company هم داستانشو می خوان به HL وارد بکنن حالا حالا ها HL X Episode X خواهیم داشت!!:biggrin1:
احتمالآ اگه داستانی هم باقی بمونه میره برای Half Life 3 . چون از خیلی وقت پیش میگفتن کلآ 3 تا اپیزود هست ! (ما که از خدامونه 100 تا اپیزود با کیفیت بالا بیاد :D)

من از این می ترسم که از بس طولش می دن من عمرم کفاف نده !!!!!
نه بابا این Gabe Newell زودتر از ما سکته قلبی میکنه و بدون اون هم بازی رو ادامه نمیدن دیگه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
احتمالآ اگه داستانی هم باقی بمونه میره برای Half Life 3 . چون از خیلی وقت پیش میگفتن کلآ 3 تا اپیزود هست ! (ما که از خدامونه 100 تا اپیزود با کیفیت بالا بیاد :D)
وقتی Portal را وارد کردند و بعد تو HL EP2 خبر از تکنولوژی نامعلوم شرکت Apurture رقیب سابق Black Mesa دادند بعد تو Portal »علوم نشد Gladus چی شد و چه بر سر Xen Border World اومده و ....

• Like

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام.
یک تیم ماد ساز سه چهار سالی هست قصد بازسازی Half-Life رو با سورس دارن. جدیدا یک تریلر فرستادن توی سایتشون، از من میپرسین واقعا عالیه. البته من تا جایی که به Beggerـها(درست میگم؟) شلیک میکنه دیدم اما همین کافی هست تا دلم قرص بشه که کار رو ننداختن کنار. امیدوارم هرچه سریعتر این ماد عرضه شه.(مجانی هم خواهد بود)
این سایتشون:
http://www.blackmesasource.com/
تریلر روی برای دانلود گذاشتن و روی یوتیوب هم موجوده. از دستش ندین.
این تریلر رو ندیده بودم!! ممنون (اینو کی اضافه کرده بودند که من ندیدم. برعکس فکر کنم همین هفته سایتشون رو چک کردم که فقط یک سری اسکرین جدید بود. در هر حال ممنون)
وقتی Portal را وارد کردند و بعد تو HL EP2 خبر از تکنولوژی نامعلوم شرکت Apurture رقیب سابق Black Mesa دادند بعد تو Portal »علوم نشد Gladus چی شد و چه بر سر Xen Border World اومده و ....
موضوع تکنولوژی AL که در همین EP3 باید معلوم بشه (کشتی و اینها)
بحث BW هم که تموم شد. دیگه پارگی ابعادی بسته شده و اگر هم XENای اونجا زندگی بکنه داره میکنه و ربطی نباید داشته باشه
Gladus هم اگر چه در موردش توضیح کاملی داده نشده ولی خب اینها جزء بخشهای داخلی AL بوده و به داستان اصلی ربطی نباید داشته باشه. همون طور که تیم سازنده هم گفته بودند با وجود اینکه بعضی رابطه ها بین Portal و سری HL وجود داره ولی اصولا هر دو سیر داستانی خودشون رو طی میکنند!! (اینطوری نگاه کنی در cs:s هم روی کانتینرها نوشته BL :cheesygri)

نظر شخصیم این هست که طبق برنامه ریزی قبلیشون موضوع رو در EP3 ببندند و شخصیت اصلی که داستان بیشتر بر اساس نقش مبهمش داره طی میشه (GMan) هم که داره وضعیتش معلوم میشه.

شاید HL3 داستان دیگری داشته باشه. راستش شخصا از اینکه HL3 به بیراهه نرده و داستان خوبی نداشته باشه میترسم اگر چه به Valve اعتماد دارم. چه کنیم!! :biggrin1:

• Like

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
بعد از چند سال بالاخره یه فن باید پیدا شه به تاپیک جونی بده. آخه یه سری شایعات جدید داره شنیده میشه. ظاهرا یکی تو فروم های Value یه پستی به این مضمون گذاشته که Half life 2 اپیزود 3 و 4 کنسل شده و Half life 3 تایید شده که البته بلافاصله این کاربر توسط مدیران فروم بن شده و پستش هم به سرعت delete شد. تو vg247 خوندم. احتمالش زیاده چون اپیزود 2 به یه سرانجامی رسیده بود و وقتش بود Half life3 ساخته شه.:x

• Like

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
واي اگه در حال ساخت نسخه 3 باشن كه من سكته ميزنم بابا.يه مقدار به فكر ما هم باشين.همينطوري هر چي به ذهنتون ميرسه نيارين روي صفحه مانيتور:((:d

• Like

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یه نکته جالب :D

57ns5zp0daun9oddaour.jpg

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
دوستان خبری از نسخه بعد این بازی نیست ؟ داستان بازی که ناتموم مونده از انتشار اخرین اپیزود هم خیلی گذشته ...
کسی خبری اطلاعاتی ندار کم کم دارم ناامید میشم...

• Like

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
دوستان خبری از نسخه بعد این بازی نیست ؟ داستان بازی که ناتموم مونده از انتشار اخرین اپیزود هم خیلی گذشته ...
کسی خبری اطلاعاتی ندار کم کم دارم ناامید میشم...

سلام بله خیلی وقفه بین 2 و 3 افتاده.

البته ابتدا قرار بود:

برای اطلاع بیشتر در مورد ادامه ی این بازیه دوست داشتنی میتونید به سایت زیر (قسمت 2013) سر بزنید:
Future of the Half-Life series - Half-Life Wiki

و همین طور این خبر که در ماه اکتبر امسال منتشر شد:
Valve Files Half-Life 3 Trademark - News - www.GameInformer.com

لوگوی ساخته شده توسط فن های این بازی:
250px-HL3_logo.svg.png

2 تا از فن های دیگر بازی:

• Like

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام دوستان
قصد بازی سری Half-Life رو داشتم ، آیا برای فهمیدن داستان باید حتما نسخه اول رو برم؟
مشکلی نیست از Half-Life 2 شروع کنم و بعد اپیزود هارو برم؟

• Like

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام دوستان
قصد بازی سری Half-Life رو داشتم ، آیا برای فهمیدن داستان باید حتما نسخه اول رو برم؟
مشکلی نیست از Half-Life 2 شروع کنم و بعد اپیزود هارو برم؟
اول شماره اولو برو!
دوستان من hl2 و hl1 رو تموم کردم الان چیرو باید بازی کنم؟

• Like

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اول شماره اولو برو!
دوستان من hl2 و hl1 رو تموم کردم الان چیرو باید بازی کنم؟

Episode 1 و 2 رو باید بازی کنید. از یه طرف خوش به حالت که اپیزود 2 رو بازی نکردی و می‌تونی واسه اولین بار تجربش کنی. از یه طرف خوش به حالت که مثل ما تو کف ادامه بازی نیستی :d

خرکی‌ترین کلیف‌هَنگِر تاریخ دنیای گیم انتهای اپیزود دوم HL هست :d

• Like

Ehsa@n

کاربر سایت
Jul 24, 2014
3
خدااااا. چرا half-life بعد نمیاد. بهتر بازی هست که توی عمرم کردم. همه چی داره.
گرافیک، هیجان، آدرنالین، ریسینگ، گریه، خنده. یعنی همه چی.

• Like

Morteza SAd

کاربر سایت
Aug 28, 2015
3
نام
مرتضی
خبر های خوش

درود من به تمام هالف لایف بازان دنیا
خبرهای خوش و جدیدی دارم:نسخه نمایشی بازی Half life 2 Opposing force 2 demo به صورت نمایشی تولید شده است و فقط این سایت بازی را برای دانلود گذاشته بود/من خودم دانلودش نکردم و فقط گیم پلی آن را در یوتیوب دیدم و به نظرم قشنگ بود. امیدوارم هالف لایف بازان خوشحال شده باشند

لینک دانلود:https://teksyndicate.com/artides/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first
بهتره از مرور گری استفاده کنید که متن هارو به فارسی ترجمه کنه
امیدوارم ازش لذت ببرید
اگر هم باور ندارید میتونید تو یوتیوب ببینیدش
آرزوی موفقیت دارم برای تمام هالف لایف بازان روی زمین

- - -ویرایش - - -

https://teksyndicate.com/articles/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first شرمنده دوستان در نوشتن لینک خطایی بود به این لینک بروید

- - -ویرایش - - -

https://teksyndicate.com/articles/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first

- - -ویرایش - - -

در ضمن black mesa source دیگه کارش تموم شده و میخاد opposing force و blue shift رو باز سازی کنه با نام های جدید: operation black mesa و guard duty

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر