Company of Heroes Online Multiplayer

سلام
نمی دونم چقدر تو این سایت با این گیم آشنایی دارند واسه همین اول یه توضیح مختصر در موردش میدم :
CoH یک گیم استراتژی منحصربفردِ که در سال 2006 توسط Relic Entertainment عرضه شد و بشدت نظر منتقین و همینطور گیمر هارو بخودش جلب کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت و عنوان بهترین rts و ... ( اینا حاشیست :d )
در مورد خود بازی می تونم بگم که نکته ای که اون رو از RTS های کلاسیک متمایز می کنه , تاکید بسیار زیاد روی Micro Management یا مدیریت جزئی پلیر روی بازیِ یا بهتر بگم جنگِ ! این قضیه باعث میشه سرعت عمل توی بازی که عملا عامل تعیین کننده توی rts های کلاسیکِ(یا همون APM مثلا برای بازی در سطوح بالا) اهمیت خیلی کمتری پیدا کنه و بیشتر جنبه تکنیکی و تاکتیکی بازی مهم باشه.
این یعنی هر بازیکن تازه کاری هم که اصول بازی رو کامل یاد بگیره و بتونه از قابلیت هاش بخوبی استفاده کنه هم شانس زیادی واسه موفق بودن تو بازی داره.
CoH با حساب کردن Expanison هاش 4 تا Faction داره , دو گروه برای متفقین و دو تا متحدین :
American , British / Wehrmacht , Panzer Elite
که هر کدوم قابلیت های کاملا منحصر بفرد و استراتژی های بسیار زیادی دارند و کلا Playstyle خاص خودشونو می طلبن. در مورد این فکشن ها اگه لازم شد حتما توضیح میدم. اگر نیاز به گاید هم دارین یه سری به اینجا بزنین.

بهرحال Relic بعد از دو سال غیبت همین دو سه هفته پیش جدیدترین پچ CoH رو عرضه کرد که تغییرات بالانس بسیار مفید و جالبی روی هر 4 چهار گروه انجام داده + برطرف کردن باگ های بازی و اضافه کردن چندین مپ جدید و بالانس کردن مپ های قبلی.

همین قضیه بهانه ای شد تا من و چند تا از دوستان که مدتیِ CoH بازی می کردیم بفکر زدن این تاپیک بیوفتیم که شاید تونستیم پلیر جدید دست و پا کنیم :d
تهیه کردن سریال اوریجینال CoH یا خرید از Steam و قیمتش هم کاملا ارزون و مناسب مثلا 10$ ِ
خوشحال میشم اگه نظر یا سوالی هست بگین. بشدت نیازمند پیلر هستیم !
Company-of-Heroes-Logo.jpg

FAQs:
سوال: با نسخه کرک شده نمیشه آنلاین بازی کرد ؟
جواب: خیر... سیستم relic online بصورتیِ که خوشبتخانه چنین اجازه ای رو نمیده ولی اگه خیلی مشتاقین میشه نسخه پچ نشده CoH رو یعنی version 1.00 روی Gameranger بازی کرد چون هستن کسایی که نسخه 1 رو هنوز بازی می کنن ! ولی کار عاقلانه ای بنظر میاد.
سوال : بازی از لحاظ lag چطوره ؟ مشکلی نداره ؟
جواب : خیر , خوشبختانه این بازی netcode خیلی خوبی داره و اصلا مشکلی از لحاظ لگ بوجود نمیاره , حتی میشه با اجنبی های اروپایی که مثلا پینگشون حداکثر 300 ِ هم راحت بازی کرد.
سوال بسیار بسیار مهم : گرافیک بازی خوبه ؟
جواب : facepalm , بله گرافیک در حد خوبی ِ و هنوز هم چشم نوازِ ِ ضمنا تحت DX10 اجرا میشه.
سوال : بعد از این همه سال هنوز مگه پلیری آنلاین بازی می کنه ؟!
جواب: می تونم بگم هر روز تقریبا 10000 نفر آنلاینن و مشغول بازی , پس هست.

• Like
Reactions: kharmagas4

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
ولی نه،بالاغیرتاً اگه کسی پایه ی یه چلنج حسابیه پا پیش بزاره که این astar بد کوفتیه!
چلنج بالا+فان+پلیر ایرانی+پینگ خوب+بلنس بین فکشن ها= بقول آستار WIN!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سایلنت اینجام ترول ؟ :d
این استاد سایلنت شکست نفسی می کنند , خودشون از پیش کسوت های CoH هستن اینجا و ما هم از ایشون یاد گرفتیم. :d

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
یا الله

ولی نه،بالاغیرتاً اگه کسی پایه ی یه چلنج حسابیه پا پیش بزاره که این astar بد کوفتیه!
چلنج بالا+فان+پلیر ایرانی+پینگ خوب+بلنس بین فکشن ها= بقول آستار WIN!

آستر خان لطف داره ,
ولی سایلنت جان دیدی که نتونست مارو 2vs1 ببره !!!!!!#:-s
:d

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
از قدیم گفتن بهترین راه برای ارتباط بین گیمرها Xfire هست که به عبارتی یک مسنجر برای گیمرهاست و بسیار امکانات بدرد بوخوری داره .

این لینک برای شما جناب سرهنگ :
http://www.xfire.com/download/

این رو که دانلود کردین بچه ها هر کدوم از جمله استاد Astaroth , یوزر Xfire شون رو میذارن که بچه های CoH باز که تعدادشونم زیاده باهم در ارتباط باشن .
این هم یوزر بنده در Xfire

rezacruise
icon14.gif

سپاس از راهنمایی شما
برادر ارجمندم, حتما شناسه شما را اضافه خواهم کرد

ممونم از john rambo بابت توضیحاتش حالا من یجور ساده تر میگم که راحت تر باشه.
چندتا نکته بگم :
برای Company of Heroes دو تا Expansion Pack یا بسته الحاقی اومده که خوبی هر نسخه اینه که Stand-Alone ِ یعنی لازم نیست مثلا یکی یکی نسخه هارو بگیرین و نصب کنین تا از امکاناتش استفاده کنین , می تونین هر کدوم رو که می خواین بگیرین و به تنهایی هم قابل اجران
حالا فرق نسخه ها :
Company of Heroes : دو فکشن اولیه بازی رو داره یعنی American و Wehrmacht (ارتش اصلی آلمان نازی) + یک Campaign طولانی برای American
Opposing Fronts : دو فکشن British و Panzer Elite قابل بازی ِ + یک Campaign کامل برای هر دو فکشن
Tales of Valor : هر چهار فکشن قابل بازی ِ تو این نسخه + یه Campaign خیلی کوتاه + یه سری امکانات multiplayer اضافه
هر کدوم از این نسخه هارو که بخرین جدا کار می کنن و همشونم بصورت یکسان خب پچ شدن جون جزو یه بازی هستن پس فرق خاصی نمی کنه.
عاقلانه ترین کار اینه که هرکس می خواد واسه خرید اقدام کنه یراست بره Tales of Valor و بخره و خودشو راحت کنه. اگه Campaign ها واستون مهمِ می تونین CoH + OF رو بگیرین که هم همه فکشن هارو داشته باشین هم کمپین هارو.

در مورد اینکه از کجا میشه سریال بازی رو تهیه کرد , اول اینکه این سایت مثلا سریال ToV رو 15 تومن میده :
اگه می خواین مستقیما بگیرین می تونم بهتون کسی رو معرفی کنم که از استیم بتونه براتون خرید کنه.

در مورد نسخه کرک شده هم فقط نسخه 1.00 رو میشه آنلاین بازی کرد بقیه نسخه ها با Hamachi و Gameranger مشکل دارن و نمیشه بازی کرد.(البته آفلاین هر نسخه ای رو میشه lan بازی کرد)

-----

خب 100% هست این چیزا اگه نبود که خب گیم ِ Competitive ای نمیشد اصلا , خلاصه بین نوب و هاردکور باید یه فرق هایی باشه ولی منظورم این بود که اینجا دیگه تاثیرش 100% نیست.
البته ریپلی سیستم ِ CoH تا اونجا که دیدم اصلا دوربین ِ خود بازیکن رو نشون نمی ده که بفهمی الان داره چیکار می کنه...:d ولی حالا بهرحال !

اون قضیه معرفی هم که میگی یادم نیست :d کدوم امیر رو میگی امیر زیاد می شناسم :d اسم برادرمم امیر ِ خو !

پاسخ شما بسیار کامل و جامع بود, سپاس از زمانی که صرف کرده اید
من هر سری این بازی ها را دارم البته در ایران اینها را تهیه کرده ام و میپندارم که کپی هم باشند
حال ما اگر بخواهیم اینها اورجینال بشوند به خرید کد بسنده کنیم کافی است یا باید کار دیگری هم انجام داد؟
اگر با 16 تومان بازی اورجینال میشود که ایرادی ندارد
منظور اینکه از استیم بگیرید چگونه است؟شما با مستر کارت سرو کار دارید؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من هر سری این بازی ها را دارم البته در ایران اینها را تهیه کرده ام و میپندارم که کپی هم باشند
حال ما اگر بخواهیم اینها اورجینال بشوند به خرید کد بسنده کنیم کافی است یا باید کار دیگری هم انجام داد؟
اگر با 16 تومان بازی اورجینال میشود که ایرادی ندارد
منظور اینکه از استیم بگیرید چگونه است؟شما با مستر کارت سرو کار دارید؟
برادر اگه ToV رو داری و از درست بودن فایل ها و ستاپ بازی مطمئنی , خب مشکلی نداره می تونی همون ToV رو با 16 تومن cdkey اوریجینالش رو بخری و تمام.
چون باید پچ های جدید بازی رو بگیری حتما باید فایل ها و ستاپ بازی کامل و درست باشه واسه اطمینان از این قضیه می تونی هر نسخه CoH ای که روی سیستم نصب هست رو اول پاک کنی , بعد فقط ToV رو دوباره بدون کرک کردن نصب کنی , بعد از اینجا پچ 2.500 به 2.501 رو بگیری. اگه پچ بدون مشکل نصب شد یعنی کار تموم ِ می تونی cdkey بگیری بعد پچ هارو تا آخر که 200mb هم نمیشه نصب کنی و بیای که آنلاین بزنیم. :d
در مورد استیم هم بگم که واسطه هایی هستن که پول رو به حسابشون میریزی و اونها بازی رو می خرند به اکانت استیمت می فرستن.

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
بنظر میاد سایلنت تابع همیشگی قانون اول نوبیسمه . :D
یکی بود می گفت :
i will see you on the battlefield
:D hah

آه،داشتم کم کم از skill های trolling ام نا امید میشدم:d
منو شما دوستان خوبی برای هم میشیم.:d

به نظر میاد علاوه بر CoH، لازمه توی Street Fighter III هم یه فصل کتک حسابی بهت زده بشه تا کمتر ترول کنی /:)

کی اِس که بِزِنِد؟

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
icon2.gif
مقاله ی آموزشی کوح (CoH)
شماره 1.001

قانون تاب :

تعریف : همیشه و در همه جا یه سری قانون نا نوشته وجود داره که خیلیها ازش بیخبرند

لیــــــکن در کوح (CoH) قانونی وجود داره به نام قانون تاب (taaB):confused:

این قانون به این نکته اشاره داره که :

هر زمان شما در کوح (CoH) دچار سرگیجه ُشدید ( َازوونجور سرگیجه هاآ #-o) و به جای حمله به دشمن نیروهایتان در حالِ خاله بازی(=((<=>:x )بودند و MPه شما از 1000 تجاوز کرد (!) اکنون است که شما دچار تاب شده اید:horse:

عواقب
:
اکنون شما یک شکستِ تحقیر آمیز را از یک نوب:smile: دریافت کرده اید ...

دستور العمل بعد از تاب دادن :

در این زمان بهترین کار برای جلو گیری از تاب دادن بیش از حد ,
رَوِشِی به نام روش GG
:">میباشد . Enter را زده و تایپ کنید : GG یا KG .
اکنون شما یک نوبِ پُرُو نمایید .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
محض رضای خدا اقلاً یـــه نفر توی این تاپیک با آواتارِ Volksgranadier یی چیزی بیاد تا تاپیک یه خورده از این حسّ استریت‌فایتری‌ای در بیاد 8-|

Karma Police

کاربر سایت
May 18, 2008
272
نام
Nar
محض رضای خدا اقلاً یـــه نفر توی این تاپیک با آواتارِ Volksgranadier یی چیزی بیاد تا تاپیک یه خورده از این حسّ استریت‌فایتری‌ای در بیاد 8-|

امضا قبوله حميد؟

ايمان، ممنون بخاطر تاپيك.
Steam پيداتون نمي شه كه با هم بزنيم!

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خو الان همتون منتظر این تاپیک بودین ترولینگُ اسپمُ شروع کنین ؟ :d
یکم در مورد خود CoH هم حرف بزنین.

نریمان استیم چیه پاشین بیاین xfire :d
من که همیشه آماده ام واسه 1v1
این حمیدوص پیر ما یه چند وقتِ خسته ـس اصلا پایه گیم نیست ( زن می خواد ) :d
حالا واسه 2v2ـم کم کم آماده میشیم

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
آقا بنده شدیدن پایه این بازی هستم
معمولا 2v2 بازی میکنم با رفیقم
اگر هم کسی بلده چجوری کرک شده ToV رو میشه بازی کرد بگه لطفا
ID Xfire =hzms

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آقا بنده شدیدن پایه این بازی هستم
معمولا 2v2 بازی میکنم با رفیقم
اگر هم کسی بلده چجوری کرک شده ToV رو میشه بازی کرد بگه لطفا
ID Xfire =hzms
همونطور که اول تاپیک توضیح دادم CoHـه پچ شده و نسخه های OF و ToV رو نمیشه کرک شده آنلاین بازی کرد
هرکس که اینجا بازی می کنه cdkey اوریجینال داره چه نسخه استیم , چه واسه retail و دیسک فیزیکی بازی.
تقریبا الان یه 10 نفری هستیم. پیشنهاد می کنم شما و دوستتون هم سی دی کی ToV رو بخرید(توی پست های قبلی چندتا راه خرید رو گفتم) و راحت به آخرین پچ CoH آپدیت کنین که توی Relic Online بتونیم باهم بازی کنیم , پیلر خارجی هم که اگه بخواین زیاد هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر