قوی ترین آنتی ویروس

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
میشه لطف کنید بگید چه آنتی ویروسی قویترین آنتی ویروس هست؟
حتما:
-رایگان باشه(حداقل کرکش بشه کرد)
-واسه ویندوز7 می خوام.
ممنون.;)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خب نیاز به تاپیک نداشت!
به نظر من که قوی ترینشون KasperSkyـه، من خودم Internet Securityشو دارم ، و فقط کافیه یه برنامه تو Firewallـش Allow نباشه ... اصلا اجازه ی Run نمیده
برنامه هم Key میخوره و هر وقت Key غیرفعال میشه باید جدید بهش بدی و مدت اعتبارشون هم معمولا 90 روزه
و همینطور الان دیگه نسخه های جدید همشون 64x دارن

• Like
Reactions: محمد رضا mr

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
خب نیاز به تاپیک نداشت!
به نظر من که قوی ترینشون KasperSkyـه، من خودم Internet Securityشو دارم ، و فقط کافیه یه برنامه تو Firewallـش Allow نباشه ... اصلا اجازه ی Run نمیده
برنامه هم Key میخوره و هر وقت Key غیرفعال میشه باید جدید بهش بدی و مدت اعتبارشون هم معمولا 90 روزه
و همینطور الان دیگه نسخه های جدید همشون 64x دارن
به هیچ وجه تایید نمی کنم ... شاید آنتی ویروس قوی باشه ، ولی به شدت سرعت سیستمتو میاره پایین (وقتی میگم به شدت ، یعنی خیلی خیلی!!!)... همچنین حجم آپدیت هاش خیلی زیاده و با اتصال هایی مثل دایال آپ و ... عملا غیر ممکنه ...

به نظر من بهترین آنتی ویروس در درجه اول ESET و بعدش هم Avira هست ... هم امنیت فوقالعاده بالایی دارند ، هم حجم آپدیتشون خیلی پایینه ... در ضمن سرعت سیستم رو هم اصلا پایین نمیارند ...

من الان خودم از ESET استفاده می کنم و واقعا راضیم ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: محمد رضا mr

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
به هیچ وجه تایید نمی کنم ... شاید آنتی ویروس قوی باشه ، ولی به شدت سرعت سیستمتو میاره پایین (وقتی میگم به شدت ، یعنی خیلی خیلی!!!)... همچنین حجم آپدیت هاش خیلی زیاده و با اتصال هایی مثل دایال آپ و ... عملا غیر ممکنه ...

به نظر من بهترین آنتی ویروس در درجه اول ESET و بعدش هم Avira هست ... هم امنیت فوقالعاده بالایی دارند ، هم حجم آپدیتشون خیلی پایینه ... در ضمن سرعت سیستم رو هم اصلا پایین نمیارند ...

من الان خودم از ESET استفاده می کنم و واقعا راضیم ...

ایشون دنبال قوی ترین میگرده ...
منم به همین دلیل معرفی کردم، تا همین یه ماه پیش خودم هم از ESET استفاده میکردم ولی وقتی که سرعت نتم خوبه میتونم از کاسپر استفاده کنم، در ضمن من تغییر محسوسی توی سرعت PC حس نکردم!
و اما ESET به عنوان یه آنتی ویروس سبک راندمان بالایی داره، ولی من یه کم به شناسایی ویروسش شک دارم!

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
من بعد یه عمر استفاده از ESET ، اومدم BitDiffender نصب کردم ، ولی به نظرم میاد وحشتناک سنگینه ! من توهم زدم و کامپیوتر در همین بین یه مشکلی پیدا کرده یا واقعا همینقدر سنگینه این ؟!
سیستمم خداییش پایین نیست ، من همه چی باهاش بازی می‌کنم ! :) اصن یه وعضی شده ! firefox گیر شده ، کند شده سیستم ، مخصوصا تو نت.

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
من بعد یه عمر استفاده از ESET ، اومدم BitDiffender نصب کردم ، ولی به نظرم میاد وحشتناک سنگینه ! من توهم زدم و کامپیوتر در همین بین یه مشکلی پیدا کرده یا واقعا همینقدر سنگینه این ؟!
سیستمم خداییش پایین نیست ، من همه چی باهاش بازی می‌کنم ! :) اصن یه وعضی شده ! firefox گیر شده ، کند شده سیستم ، مخصوصا تو نت.

اتفاقا به نظرم خیلیم سبکه bitdefender!چون من روی یه لپتاپ چند تا آنتی ویروس ریختم که این یکی از سریع ترین ها بود.مثلا کسپر اسکای که ریختم اصلا بالا نمی یومد ویندوز!ولی من الان خیلی وقته از بیت دیفندر استفاده می کنم بنظرم خیلی عالیه/

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
ESET SMART SECURITY 4

سرور اپدیتشو به سایت اسان دانلود تغییر بده دیگه کاریت نباشه خودش اپدیت میشه نیاز به کی و ... نداری

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
برای اینکه اطلاعات خوبي درباره اين آنتي ويروس پيدا كنيد ، ابتدا به آدرس http://www.virusbtn.com/vb100/archive/results?display=vendors مراجعه کنید .

مطمئنا ویروس بولتن یکی از قوی ترین سایتها در زمینه تست آنتی ویروس هست که من چند سالی است که با این سایت در ارتباط هستم .

پس از اینکه به ادرس فوق رفتید ، هر آنتی ویروسی که دلتون می خواد رو انتخاب کنید و در بالای صفحه جدیدی که باز می شود ، تعداد تست صحیح و عدم پاسخگویی به تست قید شده است.

اگر هم رنک و رتبه و همچنین مقایسه با سایر آنتی ویروسها را می خواهید ببینید به آدرس http://www.nod32.ir/compare/vbtotal/ مراجعه بفرمایید.

همانطور که متوجه شدید و در صورت استفاده از این آنتی ویروس ، سه فاکتور سرعت ، قدرت و حجم کم را در این آنتی ویروس یکجا خواهید دید .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
برای اینکه اطلاعات خوبي درباره اين آنتي ويروس پيدا كنيد ، ابتدا به آدرس http://www.virusbtn.com/vb100/archive/results?display=vendors مراجعه کنید .

مطمئنا ویروس بولتن یکی از قوی ترین سایتها در زمینه تست آنتی ویروس هست که من چند سالی است که با این سایت در ارتباط هستم .

پس از اینکه به ادرس فوق رفتید ، هر آنتی ویروسی که دلتون می خواد رو انتخاب کنید و در بالای صفحه جدیدی که باز می شود ، تعداد تست صحیح و عدم پاسخگویی به تست قید شده است.

اگر هم رنک و رتبه و همچنین مقایسه با سایر آنتی ویروسها را می خواهید ببینید به آدرس http://www.nod32.ir/compare/vbtotal/ مراجعه بفرمایید.

همانطور که متوجه شدید و در صورت استفاده از این آنتی ویروس ، سه فاکتور سرعت ، قدرت و حجم کم را در این آنتی ویروس یکجا خواهید دید .

من مدت زیادی بخاطر کارم با همه نوع انتی ویروسی کار کردم ولی بنظرم nod32 از همه بدتر بوده و اصلا قابل قبول نیست مخصوصا توی شبکه که بیچاره میکنه admin ها رو.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
به نظر من bitdefender عالیترینه...
من خودم به عینه به قدرتش پی بردم.یه بار یه ویروس گرفته بود کامپیوتر هیچ راهی جز فرمت کامل هارد نداشتم ولی با اسکن های بیت تمام اطلاعاتم جون سالم به در بردند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر